Site logo

Filters

AZ DTAC 27th Annual Lost Dutchman Invitational

  • Completed
  • Feb. 15–18, 2019
  • SCY
  • Chandler, AZ

400 Medley Relay Men 01 and Over

Timed Finals SCY
Rank Name Team Time
1 Swim Neptune Swim Neptune
  1. Keaton Jones
  2. Maxwell Kleinman
  3. Devin Esser
  4. Brevin Bartsch
3:32.98
 
2 Desert Thunder Aquatics Club (A) Desert Thunder Aquatics Club
  1. Dylan Edge
  2. Ean Peterson
  3. Francisco Esparza
  4. James Karam
3:38.56
 
3 Rio Salado Swim Club (A) Rio Salado Swim Club
  1. Landon Driggers
  2. Nathan Kempiak
  3. Jordan Smith
  4. Luke Miller
3:40.96
 
4 Almaden Riptide (A) Almaden Riptide
  1. Joseph Chiu
  2. Michael Crotty
  3. Reagan Orth
  4. JOHN DINAPOLI
3:44.87
 
5 North Bay Aquatics North Bay Aquatics
  1. Edison Tang
  2. Henry Harlow
  3. Zev Schuman
  4. Duncan Bailey
3:46.33
 
6 Rio Salado Swim Club (B) Rio Salado Swim Club
  1. A. J. Staiti
  2. Taehoon Kwon
  3. Jeremy Graunke
  4. Christian Osterndorf
3:47.04
 
7 Albany Armada Aquatics (A) Albany Armada Aquatics
  1. Luke Swiggett
  2. Conlan Brydon
  3. Maxwell Hilton
  4. Muntazir Osani-Schilling
3:47.49
 
8 Desert Thunder Aquatics Club (B) Desert Thunder Aquatics Club
  1. Jack Miller
  2. Andrew Li
  3. Matthew Johnson
  4. Michael SWIFT
3:51.67
 
9 Alameda Gators Alameda Gators
  1. James Conable
  2. Zachary Zauhar-Kurr
  3. Devin Hou
  4. Spencer Baum
3:55.72
 
10 SUNN Swimming (A) SUNN Swimming
  1. Kumar Chandra
  2. Jacob Nixon
  3. Landen Leone
  4. Jay Paek
3:58.62
 
11 Gators Swim Club Gators Swim Club
  1. Jerald Bermudez
  2. Huy Luu
  3. Jordan Deramos
  4. Artem Kiryukhin
4:03.41
 
12 Desert Thunder Aquatics Club (C) Desert Thunder Aquatics Club
  1. Jake Willis
  2. Nicholas Grabauskas
  3. Caelan Desmond
  4. Andres Esparza
4:08.78
 
13 Ladera Oaks Ladera Oaks
  1. Seth Collet
  2. Tyler SU
  3. Connor Grant
  4. Will Tu
4:14.38
 
14 Almaden Riptide (B) Almaden Riptide
  1. Nikolas Kikuta
  2. Jacob Neitzel
  3. Donovan Burk
  4. Calvin Ciciarelli
4:18.18
 
15 Albany Armada Aquatics (B) Albany Armada Aquatics
  1. Kai Speirs
  2. Chetan Raghavan
  3. Tenzin Jungney
  4. Benjamin Getz
4:30.31
 
16 Palo Alto Palo Alto
  1. Colby Zapp
  2. Brady Zapp
  3. Kenneth Hatch
  4. AMIT GARG
5:22.48
 
SUNN Swimming (B) SUNN Swimming
  1. Ryan Huang
  2. Aiden Leone
DQ