Site logo

2019 Florida Swimming Spring Championship

  • Completed
  • Feb. 28, 2019 - Mar. 03, 2019
  • SCY
  • Orlando, FL

200 IM Men 17 and Over

A Final SCY
Name Team Time Pts Imp
1 Gabe Parnell unattached 1:48.01
898 +0.8% SB
2 Ethan McCloud TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 1:49.20
869 +0.3% PB
3 Jackson Skigen North Florida Swimming, Inc. logoNorth Florida Swimming, Inc. 1:49.68
857 0.0%
4 Dylan Brisco Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:50.91
827 +0.7% PB
5 Paul Degrado Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:51.79
843 -2.0%
6 Arik Katz Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:52.32
831 +0.1% PB
7 Carlos Cartagena-Diaz Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:53.20
810 -1.0%
8 Nate Boccuzzo Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 1:53.40
806 -1.2%
B Final SCY
Name Team Time Pts Imp
9 Aramis Rivera Fast Lane Aquatics logoFast Lane Aquatics 1:52.23
796 +0.9% PB
10 James Kim Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:53.20
810 -0.2%
11 Rusty Jerger Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:53.26
809 +1.5% PB
12 Jack VanDeusen Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:53.84
795 -4.1%
13 Tyler Carreja Tbay logoTbay 1:54.82
736 +1.3% PB
16 Mikey Challis Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:55.79
714 -1.9%
C Final SCY
Name Team Time Pts Imp
17 Mason Herbet Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:52.96
816 +2.6% PB
18 Jhon Moncada Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 1:55.06
731 PB
19 Caleb Brandon Titusville Swim logoTitusville Swim 1:55.35
761 +5.4% PB
20 Jack Wessell Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:56.32
702 -3.7%
21 Khalif-Munir Kalahiki Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 1:57.52
712 +2.0% PB
22 Jake Moretti NTC Aquatics  logoNTC Aquatics 1:57.79
706 -0.8%
23 Dan Bowen Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:57.89
704 -1.5%
24 Nick Spillers Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:59.05
678 +0.3% SB
Preliminaries SCY
Name Team Time Pts Imp
1 Ethan McCloud TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 1:51.11
823 -1.5%
2 Gabe Parnell unattached 1:51.21
820 -2.1%
3 Jackson Skigen North Florida Swimming, Inc. logoNorth Florida Swimming, Inc. 1:51.80
806 -1.9%
4 Carlos Cartagena-Diaz Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:52.38
829 -0.3%
5 Dylan Brisco Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:52.42
792 -0.7%
6 Arik Katz Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:53.24
809 -0.8%
7 Paul Degrado Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:53.25
809 -3.3%
8 Nate Boccuzzo Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 1:53.59
801 -1.3%
9 Lukas Cote Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:53.63
800 -0.0%
10 Mikey Challis Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:54.37
747 -0.6%
12 Jack VanDeusen Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:54.95
770 -5.1%
13 Rusty Jerger Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:55.04
768 -0.1%
14 James Kim Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:55.10
766 -1.9%
15 Aramis Rivera Fast Lane Aquatics logoFast Lane Aquatics 1:55.22
727 -1.7%
16 Tyler Carreja Tbay logoTbay 1:56.14
706 +0.2% PB
18 Jhon Moncada Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 1:56.19
705
19 Dan Bowen Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:56.41
737 -0.2%
20 Mason Herbet Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:56.54
734 -0.5%
21 Jake Moretti NTC Aquatics  logoNTC Aquatics 1:56.95
725 -0.1%
22 Caleb Brandon Titusville Swim logoTitusville Swim 1:57.02
723 +4.0% PB
23 Jack Wessell Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:57.26
681 -4.5%
24 Khalif-Munir Kalahiki Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 1:57.62
710 +2.0% PB
25 Nick Spillers Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:57.69
708 +1.4% SB
26 Matthew Dieffenthaller Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:57.71
672
27 Stephen Zanowic Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 1:57.75
707 -0.3%
28 Nick Mirsaderov unattached 1:57.81
669 PB
29 Yashar Pourmoghadam Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:57.86
704 -1.1%
31 Chasen Dubs unattached 1:58.08
699 +4.1% PB
32 Alex Bartosik unattached 1:58.33
658 -0.9%
33 Colby Garthwaite Lakeland (FL) Area Swimming logoLakeland (FL) Area Swimming 1:58.95
644 +1.1% PB
35 Zach Bennett Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 1:59.03
643 -1.5%
37 Reade Lawson TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 1:59.15
676 -0.4%
38 Benjamin Souza Central Florida Metro (Orlando) YMCA logoCentral Florida Metro (Orlando) YMCA 1:59.18
639 +1.9% PB
40 Kaleb Harriott Swim Florida logoSwim Florida 1:59.65
665 +0.1% PB
42 Hector Rodriguez Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:59.78
662 -0.9%
43 Mason Ray Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:59.83
626 +0.2% SB
44 Gray Maloney Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 2:00.00
658 -2.4%
45 Ryan Rosal Clearwater Aquatic Team logoClearwater Aquatic Team 2:00.12
655 -0.6%
46 Michael Limia Gator Swim Club logoGator Swim Club 2:00.23
617 +0.8% SB
47 Robert Haywood Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 2:00.32
615 +1.8% PB
48 Zi Win Lim Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:00.44
648 +5.1% SB
50 Kenneth Chism Mandarin Aquatic logoMandarin Aquatic 2:00.61
609 +1.0% PB
51 Noah Emerson Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:00.70
607 -0.3%
53 David Carrasquillo Blue Dolfins logoBlue Dolfins 2:01.04
600 -2.5%
54 Anthony Kirchner Academy Aquatic Club logoAcademy Aquatic Club 2:01.27
631 -0.8%
55 Chance Conde Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:01.39
628 +7.1% PB
56 Brendan Driscoll Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn 2:01.53
590 +1.2% SB
57 Brandon Christensen Blue Dolfins logoBlue Dolfins 2:01.78
620 -1.5%
58 Ty Domster TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 2:01.85
618 +4.5% PB
60 Oscar Marquardt Sea Dragon Aquat logoSea Dragon Aquat 2:02.35
608 -0.8%
61 Benjamin Marusko Lakeland (FL) Area Swimming logoLakeland (FL) Area Swimming 2:02.36
572 +4.9% SB
62 Dylan Gornto Rocoa of Brevard logoRocoa of Brevard 2:02.52
569 +1.2% PB
63 Adam Stumpf Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:02.54
569 -0.2%
64 Cameron Dolly Swim Florida logoSwim Florida 2:03.48
584 -1.0%
65 Santiago de Stefano Blue Dolfins logoBlue Dolfins 2:03.51
549
66 Nicholas Eunice Gator Swim Club logoGator Swim Club 2:03.63
581 -4.4%
67 Tyre Hill Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 2:03.83
577 +1.2% PB
67 Noah Christensen Hilltoppers of Inverness logoHilltoppers of Inverness 2:03.83
577 0.0%
69 Jason Weed Saint Augustine Swim Team logoSaint Augustine Swim Team 2:04.10
537 +5.7% PB
70 Thomas Chasser Blue Dolfins logoBlue Dolfins 2:04.32
567 +2.2% PB
71 Daryl Clark Winter Haven Sti logoWinter Haven Sti 2:04.40
566
73 Levi Leuck Fast Lane Aquatics logoFast Lane Aquatics 2:04.67
560 +1.1% PB
74 Daniel Varon Indian River Aquatics logoIndian River Aquatics 2:04.70
525 -1.2%
75 Cobi Lopez Miro Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:05.73
539 +6.9% SB
76 Derek McDonald Pipeline Swimmin logoPipeline Swimmin 2:05.75
539 +0.5% PB
77 Ray Asmakis Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 2:06.61
522 -2.4%
79 Trent Mobley Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 2:07.28
509 +2.5% PB
80 Brian Monaghan unattached 2:07.44
471 -4.3%
81 Evan Conklin Gator Swim Club logoGator Swim Club 2:08.01
494 +1.7% PB
82 Nicholas Talyanker Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:08.28
455 -4.4%
83 Dylan Parramore Gator Swim Club logoGator Swim Club 2:08.36
488 +1.2% PB
Ryan Rumana Area Tallahassee logoArea Tallahassee NS

200 IM Men 15 and Over

Finals SCY
Name Team Time Pts Imp
14 Dimiter Zafirov Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:55.51
721 +1.7% PB
15 Mitchell Ledford TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 1:55.71
716 -0.3%
Preliminaries SCY
Name Team Time Pts Imp
11 Dimiter Zafirov Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:54.81
736 +2.3% PB
17 Mitchell Ledford TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 1:56.18
705 -0.7%
30 Jake Sciscente Indian River Aquatics logoIndian River Aquatics 1:57.99
665 +2.0% PB
34 Evan Keogh Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:58.98
644 -1.1%
36 Colton Rasmussen Swim Florida logoSwim Florida 1:59.08
642 +2.3% PB
39 Jake Sherman Blue Wave Swimming logoBlue Wave Swimming 1:59.21
639 +3.9% PB
41 Ryan Reynolds Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:59.71
628 -2.6%
49 Mason Edmund Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 2:00.58
610 +1.7% PB
52 Luis Gustavo Junqueira Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 2:00.88
603 -0.2%
59 Matthew Long Winter Haven Sti logoWinter Haven Sti 2:02.13
577 -0.5%
72 Garrett Sykes unattached 2:04.45
530 PB

200 IM Men 15 - 16

A Final SCY
Name Team Time Pts Imp
1 Hayden Kwan United Swim Club logoUnited Swim Club 1:48.82
927 +2.3% PB
2 Jace Crawford Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:50.73
880 +0.7% PB
3 Mason Laur T2 Aquatics logoT2 Aquatics 1:50.85
877 +1.0% PB
4 Andrew Garner T2 Aquatics logoT2 Aquatics 1:52.98
827 +3.0% PB
5 Nick Shaffer Academy Aquatic Club logoAcademy Aquatic Club 1:54.72
787 -1.4%
6 Christopher Dieffenthaller Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:54.95
781 -1.8%
7 Ryan Gibbons Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:55.99
758 -1.5%
8 Julian Smith Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:56.28
751 0.0%
B Final SCY
Name Team Time Pts Imp
9 Jack Hattery Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:54.98
781 +1.1% PB
10 Jason Brzozowski Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:55.95
759 -1.4%
11 Garrett Cone Rocoa of Brevard logoRocoa of Brevard 1:55.98
758 +6.9% PB
12 Tristan Ide Windermere Lakers logoWindermere Lakers 1:56.32
796 +2.2% PB
13 Jake Burns Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 1:57.47
724 0.0%
14 Braeden Knight Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:58.14
710 PB
15 Kai Allred TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 1:58.22
708 -1.3%
16 Tyler Peng Blue Wave Swimming logoBlue Wave Swimming 1:58.45
748 +1.8% PB
Preliminaries SCY
Name Team Time Pts Imp
1 Mason Laur T2 Aquatics logoT2 Aquatics 1:52.43
840 -0.4%
2 Hayden Kwan United Swim Club logoUnited Swim Club 1:53.55
814 -1.9%
3 Jace Crawford Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:54.10
801 -2.3%
4 Andrew Garner T2 Aquatics logoT2 Aquatics 1:54.81
785 +1.4% PB
5 Logan Ingerick Berkeley Barracudas logoBerkeley Barracudas 1:55.21
821 -1.4%
6 Christopher Dieffenthaller Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:55.43
770 -2.2%
7 Nick Shaffer Academy Aquatic Club logoAcademy Aquatic Club 1:55.73
764 -2.3%
8 Julian Smith Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:56.70
742 -0.4%
9 Ryan Gibbons Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:56.75
741 -2.2%
10 Jack Hattery Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:56.82
739 -0.5%
11 Braeden Knight Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:57.48
724 PB
12 Jake Burns Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 1:57.72
719 -0.2%
13 Tristan Ide Windermere Lakers logoWindermere Lakers 1:57.82
762 +1.0% PB
14 Garrett Cone Rocoa of Brevard logoRocoa of Brevard 1:58.03
712 +5.3% PB
15 Kai Allred TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 1:58.15
709 -1.3%
17 Jason Brzozowski Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:58.16
709 -3.3%
16 Tyler Peng Blue Wave Swimming logoBlue Wave Swimming 1:58.16
755 +2.0% PB
18 Mason Williams NTC Aquatics  logoNTC Aquatics 1:58.23
708 +0.4% PB
19 Ben Cote Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:59.04
735 -0.4%
20 Ryan Staunch Swim Florida logoSwim Florida 1:59.08
689 +3.4% PB
21 Riley Sampson Central Florida Marlins logoCentral Florida Marlins 1:59.31
729 -2.6%
22 Conner Coronado Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 1:59.43
727 +0.6% PB
23 Payton Sanders Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 1:59.97
715 +2.4% PB
24 Nicholas Lee Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:00.02
669 +3.8% PB
25 Jonathan Kim Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:00.16
711 +0.5% PB
26 Josh Bennett Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 2:00.38
706 -0.8%
27 Miguel Turcios Clearwater Aquatic Team logoClearwater Aquatic Team 2:00.54
657 +1.7% PB
28 Joshua Chan Fast Lane Aquatics logoFast Lane Aquatics 2:00.99
648 +0.1% PB
29 Logan Hauk Lakeland (FL) Area Swimming logoLakeland (FL) Area Swimming 2:01.24
642 +1.0% PB
30 Ezequiel Negron Blue Dolfins logoBlue Dolfins 2:01.40
639 -1.1%
31 Isaiah Ramsey NTC Aquatics  logoNTC Aquatics 2:01.50
637 +1.6% PB
32 Christian Robinson Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 2:01.55
636 +2.2% PB
33 Joshua Brown Highlander Aquatic Club logoHighlander Aquatic Club 2:01.86
629 0.0%
34 Shane Macgregor unattached 2:01.92
628 +0.4% PB
35 Logan LaRochelle Central Florida Metro (Orlando) YMCA logoCentral Florida Metro (Orlando) YMCA 2:02.18
623 +1.2% PB
36 Victor Rosado Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 2:02.31
620 -0.7%
37 Carter Anderson Blue Dolfins logoBlue Dolfins 2:02.37
619 -1.5%
38 Ansen Meyer Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:02.50
616 -5.6%
39 Ebraham Cabiling Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 2:02.51
661 -0.6%
40 Aidan Henry Storm Swim Club logoStorm Swim Club 2:02.64
613 +0.7% SB
41 Austin Wheeler unattached 2:02.69
612 -2.4%
42 Liam O'Connor Central Florida Metro (Orlando) YMCA logoCentral Florida Metro (Orlando) YMCA 2:02.82
609 -0.1%
43 Alexander Spies Fast Lane Aquatics logoFast Lane Aquatics 2:02.94
652 +0.5% PB
44 Ryan McMahon Mandarin Aquatic logoMandarin Aquatic 2:03.30
599 -0.8%
45 Nathaniel Chon Highlander Aquatic Club logoHighlander Aquatic Club 2:03.54
639 +0.2% PB
46 Ethan Sido Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 2:03.59
638 +0.0% PB
47 Gabriel Ortiz Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:03.61
593 +0.1% PB
48 Alek Kacpura Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 2:03.78
634 +4.0% PB
49 Colin Wilkins Academy Aquatic Club logoAcademy Aquatic Club 2:04.06
584 -1.8%
50 Bryce Sutherland Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 2:04.16
582 +1.8% PB
51 Nicolas Filice Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 2:04.22
580 PB
52 Payden Knettles Central Florida Marlins logoCentral Florida Marlins 2:04.23
625 +1.9% PB
53 Keegan Rutledge-Jukes Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 2:04.24
625 +1.5% PB
54 Austin Erickson Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 2:04.34
578 +4.0% PB
55 Harrison Newi South County-FL logoSouth County-FL 2:04.38
577 -2.1%
56 Nariyuki Matsudaira Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:04.50
575 +1.5% PB
57 Connor French T2 Aquatics logoT2 Aquatics 2:05.13
606 +1.0% PB
58 Davis Shelton Area Tallahassee logoArea Tallahassee 2:05.35
558 +1.8% SB
59 Luke Sprague Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn 2:05.52
598 +1.4% PB
60 Joey Twomey TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 2:05.54
598 +0.8% PB
61 Samuel Perez Blue Dolfins logoBlue Dolfins 2:05.77
593 -1.7%
62 Jack Kaatze Blue Wave Swimming logoBlue Wave Swimming 2:05.82
548 PB
63 Carson Kruger Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 2:05.85
548 +0.3% PB
64 Zach Juhlin Area Tallahassee logoArea Tallahassee 2:05.87
591 +3.9% PB
64 Griffin Sutek Pipeline Swimmin logoPipeline Swimmin 2:05.87
591 +3.0% PB
64 Rishi Karpur Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn 2:05.87
591 +1.3% PB
67 Christopher Armstrong Central Florida Marlins logoCentral Florida Marlins 2:06.23
540 -0.5%
68 Michael Panariello Storm Swim Club logoStorm Swim Club 2:06.32
538 +0.1% PB
69 Andrew Davis North Florida Swimming, Inc. logoNorth Florida Swimming, Inc. 2:06.36
581 +0.8% PB
70 Benjamin Miller Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 2:06.57
533 -3.1%
71 Dominic Ortanez Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 2:06.61
533 PB
72 Harry Herrera Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:06.83
572 -3.7%
73 Sam Mariash Highlander Aquatic Club logoHighlander Aquatic Club 2:06.85
528 -0.7%
74 Matthew Beecher Treasure Coast Swimming Conquistadors logoTreasure Coast Swimming Conquistadors 2:07.13
522 +3.4% PB
78 Douglas Lankton Blue Wave Swimming logoBlue Wave Swimming 2:07.19
521 -0.8%
75 Brendan Shrader Mandarin Aquatic logoMandarin Aquatic 2:07.29
519 +3.2% PB
76 Timothy Mai Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:07.48
559 PB
77 Gabriel Vazquez Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 2:07.51
515 +1.7% PB
78 Geoffery Trieloff Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 2:07.75
510 -0.7%
79 Michael Johnson Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:08.45
497 PB
80 Jacob McKinney Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 2:08.52
539 +1.0% PB
81 Liam Dugan Swim Florida logoSwim Florida 2:08.64
493 -0.8%
82 Andrew LeClair Blue Dolfins logoBlue Dolfins 2:08.67
536 -3.4%
83 Alexander Yuan United Swim Club logoUnited Swim Club 2:08.72
535 -0.4%
83 Gareth Rosal T2 Aquatics logoT2 Aquatics 2:08.72
492 +0.6% PB
84 Connor Annett Blue Wave Swimming logoBlue Wave Swimming 2:08.73
491 0.0%
85 Jose Medina Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:08.81
490 PB
85 Spence Wagner Indian River Aquatics logoIndian River Aquatics 2:08.81
490 +5.7% PB
87 Sam Bement Planet Swim Aqua logoPlanet Swim Aqua 2:09.17
483 -0.9%
88 Nicholas Tayag Storm Swim Club logoStorm Swim Club 2:09.51
520 -5.7%
89 Abdiel Rosario Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 2:09.52
476 +3.2% PB
90 Michael Hill TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 2:10.02
510 +0.1% PB
91 Kyle Marra-Ulfe Swim Florida logoSwim Florida 2:10.06
466 -2.7%
92 David Gonzalez Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:10.11
465 +0.0% PB
93 Eden Luo Tampa Metro YMCA logoTampa Metro YMCA 2:10.68
455 +1.2% PB
94 Chase Parman Central Florida Metro (Orlando) YMCA logoCentral Florida Metro (Orlando) YMCA 2:10.87
494 +6.5% PB
95 Jonah McCarthy Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 2:11.53
439 +4.6% PB
96 James Scanlon T2 Aquatics logoT2 Aquatics 2:11.81
476 +5.8% PB
97 Benjamin LeClair Blue Dolfins logoBlue Dolfins 2:12.04
472 +0.1% PB
98 Rhett Godcharles West Florida Lightning Aquati logoWest Florida Lightning Aquati 2:12.24
426 +1.8% PB
98 Matthew Gomez Tampa Metro YMCA logoTampa Metro YMCA 2:12.24
426 +0.5% PB
100 Antonio Medina Gulf Coast Swim Team logoGulf Coast Swim Team 2:12.30
425 -0.5%
100 Ryan Pritchard Planet Swim Aqua logoPlanet Swim Aqua 2:12.30
467 +0.4% PB
102 Jakob Debus Nocatee Bluetide Swim Team logoNocatee Bluetide Swim Team 2:12.36
466 -3.7%
103 Jett Hoffmeier Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn 2:12.45
464 PB
104 Neil Dash Blue Dolfins logoBlue Dolfins 2:16.07
400 -5.9%
105 Gage Vondrasek Mandarin Aquatic logoMandarin Aquatic 2:17.29
339 -5.7%
Nick Hudanich Blue Dolfins logoBlue Dolfins NS
Cole Firlie Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team NS