Site logo

2019 Florida Swimming Spring Championship

  • Completed
  • Feb. 28, 2019 - Mar. 03, 2019
  • SCY
  • Orlando, FL

100 Free Men 17 and Over

A Final SCY
Name Team Time Pts. Imp.
1 Alexander Forbes NTC Aquatics  logoNTC Aquatics 44.64
855 +0.5% SB
2 Cole Crane Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 45.17
827 -0.5%
3 Xander Gardner Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 45.57
827 +1.8% PB
4 Ian Cooper Storm Swim Club logoStorm Swim Club 45.85
791 -0.6%
5 Matthew Dieffenthaller Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 45.90
788 -2.0%
6 Kyle Trelka Radiant Aquatics logoRadiant Aquatics 45.98
784 +3.5% SB
7 Chasen Dubs unattached 46.05
802 +1.2% PB
8 Rusty Jerger Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 46.26
791 +1.2% PB
B Final SCY
Name Team Time Pts. Imp.
9 Nate Boccuzzo Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 46.34
787 +2.4% PB
10 Stephen Zanowic Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 46.80
763 +0.1% PB
11 Rafael Nicolas Ponce De Leon Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 47.04
729 -0.9%
12 Jackson Kirk Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 47.12
747 -2.5%
13 Noah Emerson Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 47.19
721 -2.8%
14 Jacob Kelly NTC Aquatics  logoNTC Aquatics 47.22
742 +2.4% PB
15 Zi Win Lim Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 47.26
739 -0.8%
16 Nick Metro Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 47.91
685 -2.2%
C Final SCY
Name Team Time Pts. Imp.
17 Jacob Connor T2 Aquatics logoT2 Aquatics 46.49
779 +2.0% PB
18 Rene Strezenicky Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 46.64
771 -0.0%
19 Nicholas Eunice Gator Swim Club logoGator Swim Club 47.47
729 +0.7% PB
20 Paul Degrado Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 47.50
727 +3.9% PB
21 Jayden Herron Gator Swim Club logoGator Swim Club 47.77
714 -1.0%
22 Alexander Guitian Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 48.15
673 -1.3%
23 Dan Bowen Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 48.54
675 +2.3% SB
24 Maxwell Smith Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn 48.65
670 -1.3%
Preliminaries SCY
Name Team Time Pts. Imp.
1 Alexander Forbes NTC Aquatics  logoNTC Aquatics 44.72
851 +0.3% SB
2 Xander Gardner Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 45.68
822 +1.5% PB
3 Ian Cooper Storm Swim Club logoStorm Swim Club 45.88
789 -0.7%
4 Cole Crane Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 46.09
778 -2.6%
5 Kyle Trelka Radiant Aquatics logoRadiant Aquatics 46.33
765 +2.7% SB
6 Matthew Dieffenthaller Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 46.56
753 -3.4%
6 Rusty Jerger Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 46.56
776 +0.5% PB
8 Chasen Dubs unattached 46.75
766 -0.3%
9 Lukas Cote Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 46.78
764 +2.2% PB
10 Nate Boccuzzo Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 46.93
756 +1.1% PB
11 Stephen Zanowic Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 46.95
755 -0.2%
12 Nick Metro Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 47.14
724 -0.5%
13 Jacob Kelly NTC Aquatics  logoNTC Aquatics 47.32
736 +2.2% PB
14 Zi Win Lim Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 47.37
734 -1.1%
15 Rafael Nicolas Ponce De Leon Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 47.47
707 -1.8%
16 Blake Moran Wahoo's of Jax logoWahoo's of Jax 47.50
727 -4.5%
17 Jackson Kirk Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 47.54
725 -3.4%
18 Noah Emerson Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 47.55
703 -3.5%
19 Rene Strezenicky Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 47.59
723 -2.1%
20 Caleb Brandon Titusville Swim logoTitusville Swim 47.65
720 -1.2%
21 Jacob Connor T2 Aquatics logoT2 Aquatics 47.70
717 -0.5%
22 Nicholas Eunice Gator Swim Club logoGator Swim Club 47.78
713 +0.1% PB
23 Ethan Thomas Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 47.84
710 -3.2%
24 Nick Hackett unattached 47.85
688 +1.4% SB
25 Dan Bowen Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 47.91
707 +3.6% SB
26 Paul Degrado Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 48.02
701 +2.9% PB
27 Alexander Guitian Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 48.06
677 -1.1%
28 Maxwell Smith Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn 48.14
695 -0.2%
30 Andrew Thrasher Club Seminole logoClub Seminole 48.18
693 -1.9%
31 Ivan Gutierrez Gator Swim Club logoGator Swim Club 48.19
671 +1.4% SB
32 Wade Eastman United Swim Club logoUnited Swim Club 48.22
691 +1.8% PB
33 Jayden Herron Gator Swim Club logoGator Swim Club 48.23
691 -1.9%
34 Jared Repassy Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 48.25
690 +0.2% SB
35 Reed Bankston Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 48.27
689 +0.8% PB
37 Lleyton Martin Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 48.32
686 -3.4%
37 Michael Gottlieb Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 48.32
686 -0.9%
39 George JABBOUR unattached 48.38
661 -0.6%
40 Brendan Peacock Swim Florida logoSwim Florida 48.40
682 -0.7%
41 Jaccob Camp Loggerhead Aquatics logoLoggerhead Aquatics 48.49
656 +3.9% SB
42 Zach Brewer Fast Lane Aquatics logoFast Lane Aquatics 48.54
675 -1.0%
43 Chance Conde Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 48.58
673 PB
44 Benjamin Stark NTC Aquatics  logoNTC Aquatics 48.63
671 0.0%
44 Liam Kugler Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 48.63
671 +1.9% PB
46 Kyle Casiple Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 48.64
670 -0.7%
47 Gordon Leadbetter Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 48.68
668 +0.5% PB
48 John Clinard unattached 48.69
646 -0.1%
48 Jonathan Edmondson Indian River Aquatics logoIndian River Aquatics 48.69
668 +1.1% PB
51 Yashar Pourmoghadam Blue Dolfins logoBlue Dolfins 48.87
659 +0.2% SB
52 Oscar Marquardt Sea Dragon Aquat logoSea Dragon Aquat 49.00
652 +3.3% PB
53 Danis Khizriev Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 49.05
628 -1.5%
54 Luke Dingfield Mandarin Aquatic logoMandarin Aquatic 49.08
627 -2.8%
55 Caleb Woodruff NTC Aquatics  logoNTC Aquatics 49.13
624 +1.5% PB
56 Richard Holassie Brevard Swim Club logoBrevard Swim Club 49.14
624 +3.9% PB
57 Chris Ou Gator Swim Club logoGator Swim Club 49.17
622 +1.5% PB
58 Maciej Tadla Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 49.18
644 -1.9%
59 Aaron Malecki unattached 49.20
643 +3.0% PB
59 Cory Wilhelm Radiant Aquatics logoRadiant Aquatics 49.20
643 +3.6% PB
62 Evan Conklin Gator Swim Club logoGator Swim Club 49.23
641 -0.4%
63 Derek Ledford TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 49.36
613 -3.4%
64 Zach Bennett Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 49.37
613 +6.5% PB
65 Pedro Helou Montverde Eagles Swim Club logoMontverde Eagles Swim Club 49.38
634 -5.2%
67 Cameron Dolly Swim Florida logoSwim Florida 49.41
633 -4.0%
68 Adam Stumpf Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 49.47
608 0.0%
69 Robbie Shaffer Academy Aquatic Club logoAcademy Aquatic Club 49.54
626 +4.3% SB
70 Hunter Olive Nocatee Bluetide Swim Team logoNocatee Bluetide Swim Team 49.55
626 +3.8% PB
70 Noah Sadler Central Florida Metro (Orlando) YMCA logoCentral Florida Metro (Orlando) YMCA 49.55
626 -0.9%
72 Jason Weed Saint Augustine Swim Team logoSaint Augustine Swim Team 49.62
601 +3.9% PB
73 Santiago de Stefano Blue Dolfins logoBlue Dolfins 49.65
599 -1.0%
74 Brendan Driscoll Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn 49.67
598 +4.1% SB
75 Allan Kiperberg Hydro4 Swimming logoHydro4 Swimming 49.76
616 -1.1%
76 Sam McCarthy Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 49.77
593 -3.6%
77 Sage Green Mandarin Aquatic logoMandarin Aquatic 49.79
614 PB
78 Conner Lowery YMCA of Florida' logoYMCA of Florida' 49.87
610 -0.7%
79 Graham Beckstein Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 49.88
588 -3.2%
80 Joshua Lamar Club Seminole logoClub Seminole 49.96
606 -5.1%
81 Colby Garthwaite Lakeland (FL) Area Swimming logoLakeland (FL) Area Swimming 49.97
584 +0.1% PB
82 Daryl Clark Winter Haven Sti logoWinter Haven Sti 50.16
597 -3.9%
83 Samuel Ospina Indian River Aquatics logoIndian River Aquatics 50.17
596 -0.6%
84 Alex Robinson Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 50.25
571 +1.9% SB
85 Charles Fields Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn 50.29
590 -2.4%
86 Aaron Swann South County-FL logoSouth County-FL 50.37
587 -0.4%
86 Reade Lawson TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 50.37
587 -0.7%
88 Michael Morton Storm Swim Club logoStorm Swim Club 50.38
586 -3.5%
89 Nick Mattheys Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 50.41
585 -3.1%
90 Benjamin Marusko Lakeland (FL) Area Swimming logoLakeland (FL) Area Swimming 50.43
562 +2.0% PB
91 Jeffrey Shilts Winter Haven Sti logoWinter Haven Sti 50.52
580 -1.3%
92 Mike Sickels South County-FL logoSouth County-FL 50.58
577 +0.1% PB
93 Riley Layfield Mandarin Aquatic logoMandarin Aquatic 50.77
568 +2.0% PB
94 Levi Leuck Fast Lane Aquatics logoFast Lane Aquatics 50.86
564 +0.6% PB
95 Magellan Grant Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 50.97
537 -3.5%
95 Ty Domster TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 50.97
559 +0.6% PB
97 Riley Wilkins Rocoa of Brevard logoRocoa of Brevard 51.18
549
98 Chris Sylvester Loggerhead Aquatics logoLoggerhead Aquatics 51.34
541 -6.0%
99 Bryce McCool Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 51.41
517 +5.7% PB
101 Nicholas Talyanker Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 51.46
514 +0.4% SB
104 Brandon Cheong Gator Swim Club logoGator Swim Club 51.83
519 -5.8%
105 Tomas Botero Saint Edwards Aquatics logoSaint Edwards Aquatics 51.85
518 0.0%
106 Connor Shrader Mandarin Aquatic logoMandarin Aquatic 51.91
494 +2.5% PB
107 Alex Caceres Academy Aquatic Club logoAcademy Aquatic Club 52.37
474 -8.1%
108 Kainoa Sastra Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 52.57
465 +0.9% SB
109 Charles Johnson Planet Swim Aqua logoPlanet Swim Aqua 52.64
462 -1.8%
111 Alex Antonewitz West Florida Lightning Aquati logoWest Florida Lightning Aquati 53.06
464 -4.4%
112 SAMSON ayangoke Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 53.24
457 +15.8% SB
Patryk Pilkowski Florida Elite Sw logoFlorida Elite Sw NS
Adam Tapia Radiant Aquatics logoRadiant Aquatics NS
Lucas De Oliveira Montverde Eagles Swim Club logoMontverde Eagles Swim Club NS
Nick Spillers Bolles School Sharks logoBolles School Sharks NS
Ryland Sun Area Tallahassee logoArea Tallahassee NS
Caio Franco Planet Swim Aqua logoPlanet Swim Aqua NS
Jack Harrison Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics NS
Eric String Fast Lane Aquatics logoFast Lane Aquatics NS

100 Free Men 15 and Over

Timed Finals SCY
Name Team Time Pts. Imp.
29 Colton Rasmussen Swim Florida logoSwim Florida 48.16
672 -1.5%
36 Mitchell Ledford TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 48.31
665 -0.6%
50 Jake Sherman Blue Wave Swimming logoBlue Wave Swimming 48.73
644 -1.9%
59 Brennan Muramatsu Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 49.20
621 +0.8% PB
66 Ayden Cason Indian River Aquatics logoIndian River Aquatics 49.39
612 -0.6%
99 Patrick Gonzalez Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 51.41
517 -0.9%
102 Garrett Sykes unattached 51.58
509 +3.8% SB
103 Pete Lopez Highlander Aquatic Club logoHighlander Aquatic Club 51.62
507 -0.9%
110 Jonathan Piccarreto Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 52.66
461 -3.0%
William Wallace Patrick Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team NS
Gage Hulbert Mandarin Aquatic logoMandarin Aquatic NS

100 Free Men 15 - 16

A Final SCY
Name Team Time Pts. Imp.
1 Wesley Kephart South County-FL logoSouth County-FL 45.40
867 0.0%
2 Ryan Warmbier Blue Wave Swimming logoBlue Wave Swimming 45.88
894 +0.3% PB
3 Andrew Garner T2 Aquatics logoT2 Aquatics 46.52
808 +0.0% PB
4 Joey Burns Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 46.80
793 -0.5%
5 Jake Bair Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 46.91
788 0.0%
6 Nabil Kalahiki Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 47.31
767 +0.4% PB
6 Zuri Ramsey Radiant Aquatics logoRadiant Aquatics 47.31
767 -1.4%
8 Patrick Fry Blue Dolfins logoBlue Dolfins 47.68
748 -1.0%
B Final SCY
Name Team Time Pts. Imp.
9 Tyler Roberton Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 47.25
823 +1.3% PB
9 Anton Sunyak T2 Aquatics logoT2 Aquatics 47.25
770 +0.5% PB
11 Denis Dapo Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 47.55
808 +3.3% PB
12 Conor Cranfield Swim Florida logoSwim Florida 47.69
748 +5.1% PB
13 Dominic Ortanez Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 47.94
735 +0.1% PB
14 Garrett Cone Rocoa of Brevard logoRocoa of Brevard 48.14
725 -1.0%
15 Jack Hall Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 48.22
774 +1.6% PB
16 Jakob Brougham Saint Augustine Swim Team logoSaint Augustine Swim Team 48.59
756 +2.7% PB
Preliminaries SCY
Name Team Time Pts. Imp.
1 Ryan Warmbier Blue Wave Swimming logoBlue Wave Swimming 46.19
878 -0.4%
2 Joey Burns Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 46.59
804 -0.0%
3 Andrew Garner T2 Aquatics logoT2 Aquatics 46.61
803 -0.2%
4 Wesley Kephart South County-FL logoSouth County-FL 46.94
786 -3.4%
5 Julian Smith Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 46.95
786 -0.6%
6 Jake Bair Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 47.05
780 -0.3%
7 Zuri Ramsey Radiant Aquatics logoRadiant Aquatics 47.49
758 -1.8%
8 Patrick Fry Blue Dolfins logoBlue Dolfins 47.63
751 -0.9%
9 Nabil Kalahiki Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 47.75
745 -0.5%
10 Anton Sunyak T2 Aquatics logoT2 Aquatics 47.97
734 -1.0%
11 Garrett Cone Rocoa of Brevard logoRocoa of Brevard 47.98
733 -0.7%
12 Caden Staggard North Florida Swimming, Inc. logoNorth Florida Swimming, Inc. 48.04
730 -0.5%
13 Conor Cranfield Swim Florida logoSwim Florida 48.07
729 +4.3% PB
14 Jake Burns Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 48.13
726 0.0%
15 Denis Dapo Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 48.19
776 +2.0% PB
16 Tyler Roberton Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 48.22
774 -0.7%
17 Dominic Ortanez Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 48.44
710 -1.0%
18 Jack Hall Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 48.47
762 +1.1% PB
20 Kory Kimura Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 48.65
700 +0.7% PB
19 Jakob Brougham Saint Augustine Swim Team logoSaint Augustine Swim Team 48.65
753 +2.5% PB
21 John Beattie Blue Dolfins logoBlue Dolfins 48.70
750 +0.3% PB
22 Bace Hevey Area Tallahassee logoArea Tallahassee 48.95
738 +0.5% PB
23 David Gapinski Loggerhead Aquatics logoLoggerhead Aquatics 49.06
733 +3.3% PB
24 Drew Salls Beaches Aquatic Club, Inc. logoBeaches Aquatic Club, Inc. 49.09
731 +0.6% PB
25 Peyton Walters Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 49.23
724 +0.8% PB
25 Mason Campbell Storm Swim Club logoStorm Swim Club 49.23
724 +0.7% PB
27 Kirk Klemm Swim Florida logoSwim Florida 49.26
670 PB
28 Justin Rockaway Blue Dolfins logoBlue Dolfins 49.29
721 -0.0%
29 Logan Thornsberry West Florida Lightning Aquati logoWest Florida Lightning Aquati 49.31
667 -0.6%
30 Dean Walker Blue Dolfins logoBlue Dolfins 49.34
666 -3.4%
31 Carson Kruger Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 49.38
664 +0.0% PB
32 Shane Macgregor unattached 49.42
662 +1.2% PB
32 Joshua Chan Fast Lane Aquatics logoFast Lane Aquatics 49.42
662 +0.6% SB
34 William Walker Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 49.43
662 -1.7%
35 Kai Allred TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 49.44
661 -1.6%
36 Connor Marks Rocoa of Brevard logoRocoa of Brevard 49.46
660 -0.0%
37 Ezequiel Negron Blue Dolfins logoBlue Dolfins 49.59
654 +2.3% PB
38 Victor Rosado Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 49.60
653 -3.5%
39 Noah Halpern Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn 49.66
650 -0.5%
40 Dante Desrosier unattached 49.68
649
41 Ansen Meyer Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 49.69
649 +0.2% SB
42 Dawson Joyce Seminole Aquatic logoSeminole Aquatic 49.72
700 -10.2%
43 Ethan Schroeder Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 49.79
644 +0.9% PB
44 Daniel Hinkle Planet Swim Aqua logoPlanet Swim Aqua 49.83
642 +2.1% PB
45 Charles Wilson Sun Coast Swim Team logoSun Coast Swim Team 49.84
695 -2.2%
46 Ethan Sido Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 49.86
694 +2.0% SB
47 Gabriel Ortiz Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 49.93
637 -1.4%
48 Peyton Ming Highlands Hurric logoHighlands Hurric 50.09
630 -0.6%
49 Colin Wilkins Academy Aquatic Club logoAcademy Aquatic Club 50.10
629 +3.1% PB
50 Abdiel Rosario Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 50.22
624 +0.1% PB
51 Samuel Quigg Central Brevard logoCentral Brevard 50.25
675 +2.1% PB
52 Alek Kacpura Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 50.27
674 +6.2% PB
53 Jackson Curry Blue Wave Swimming logoBlue Wave Swimming 50.28
674 PB
54 Will Harding Winter Haven Sti logoWinter Haven Sti 50.31
619 +1.0% PB
55 Michael Brent Swim Florida logoSwim Florida 50.33
618 +0.0% PB
56 Garett Vondrasek Mandarin Aquatic logoMandarin Aquatic 50.36
617 PB
57 Liam Negron Blue Dolfins logoBlue Dolfins 50.37
616 +1.7% PB
58 Joseph Sacco South County-FL logoSouth County-FL 50.38
669 -1.8%
59 Jonas Wars Area Tallahassee logoArea Tallahassee 50.45
665 -0.1%
60 Grayson D'Agostino North Florida Swimming, Inc. logoNorth Florida Swimming, Inc. 50.47
612 +0.7% PB
61 Kyle Loi Rocoa of Brevard logoRocoa of Brevard 50.48
664 -0.2%
62 Adam Young Seminole Aquatic logoSeminole Aquatic 50.56
607 +1.0% PB
63 Kevin Janson-Dugan Sea Dragon Aquat logoSea Dragon Aquat 50.57
607 -1.5%
64 Ethan Kilgore Club Seminole logoClub Seminole 50.66
603 -0.6%
65 Kenneth Long Usrp Racers logoUsrp Racers 50.68
602
66 Hunter Wright Loggerhead Aquatics logoLoggerhead Aquatics 50.70
654 +1.6% PB
67 Slater Sabel Rocoa of Brevard logoRocoa of Brevard 50.72
600 +1.2% PB
68 Douglas Lankton Blue Wave Swimming logoBlue Wave Swimming 50.75
599 -2.2%
69 Michael Muskepo Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 50.83
595 -0.2%
70 James Price Sun Coast Swim Team logoSun Coast Swim Team 50.86
593 -0.6%
71 Dante Reccoppa Gator Swim Club logoGator Swim Club 50.88
645 +1.5% PB
72 Jackson Haines Seminole Aquatic logoSeminole Aquatic 50.91
591
73 Andrew Davis North Florida Swimming, Inc. logoNorth Florida Swimming, Inc. 50.97
641 +4.0% PB
74 Logan Hauk Lakeland (FL) Area Swimming logoLakeland (FL) Area Swimming 50.98
588 +2.5% PB
75 Jake Repperger Rocoa of Brevard logoRocoa of Brevard 51.08
583 +1.4% PB
76 Zach Bregoff Saint Edwards Aquatics logoSaint Edwards Aquatics 51.16
632 0.0%
77 Daniel Evans Lakeland (FL) Area Swimming logoLakeland (FL) Area Swimming 51.17
579 +0.2% PB
78 Thomas Zak Saint Augustine Swim Team logoSaint Augustine Swim Team 51.19
630 +2.6% PB
79 Jose Medina Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 51.20
578 +6.7% PB
80 Chase Collier North Florida Swimming, Inc. logoNorth Florida Swimming, Inc. 51.33
571 -1.7%
81 Eli Cohen Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 51.37
570 -0.4%
82 Ty Larue Storm Swim Club logoStorm Swim Club 51.41
620 PB
83 Alexander Spies Fast Lane Aquatics logoFast Lane Aquatics 51.42
620 +1.3% PB
84 Connor Athy Gator Swim Club logoGator Swim Club 51.44
619 +1.5% PB
85 Zach Juhlin Area Tallahassee logoArea Tallahassee 51.47
617 +4.0% PB
86 Gareth Rosal T2 Aquatics logoT2 Aquatics 51.50
564 +1.7% PB
87 Denislav Yordanov Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn 51.52
615 +0.8% PB
88 Brendan Shrader Mandarin Aquatic logoMandarin Aquatic 51.55
561 +1.5% PB
89 David Garces Mandarin Aquatic logoMandarin Aquatic 51.56
613 +1.9% PB
89 Roman LeSage Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 51.56
613 +0.4% PB
91 Rhansey Morel Berkeley Barracudas logoBerkeley Barracudas 51.61
559 PB
92 Nariyuki Matsudaira Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 51.64
557 +0.9% PB
93 Harrison Newi South County-FL logoSouth County-FL 51.65
557 -2.9%
94 Tanner Bloom Sea Dragon Aquat logoSea Dragon Aquat 51.68
555 -1.4%
95 Nicholas Lee Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 51.72
554 +2.6% PB
96 Brantley Deady Berkeley Barracudas logoBerkeley Barracudas 51.76
552 -0.3%
97 Brandon Jeong Gator Swim Club logoGator Swim Club 51.83
601 +0.6% PB
98 Austin Erickson Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 51.84
548 +2.0% PB
99 Benjamin Brodeur Nocatee Bluetide Swim Team logoNocatee Bluetide Swim Team 51.85
600 PB
100 Gage Vondrasek Mandarin Aquatic logoMandarin Aquatic 51.93
544 +5.5% PB
100 Joab Temotio Planet Swim Aqua logoPlanet Swim Aqua 51.93
544 +2.1% PB
102 Louie Body VI Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 51.98
594 -0.3%
103 Jacob Bilancione Swim Florida logoSwim Florida 52.03
592 +0.6% PB
104 Joshua Aguilu Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 52.04
539 +1.1% PB
105 Liam O'Connor Central Florida Metro (Orlando) YMCA logoCentral Florida Metro (Orlando) YMCA 52.12
535 -0.1%
106 Finn Lynch Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 52.16
534 -2.6%
107 Jacob Santiago Winter Haven Sti logoWinter Haven Sti 52.42
522 +0.3% PB
108 Alex Harkness Team Velocity logoTeam Velocity 52.51
518 +1.6% SB
109 Nicholas Bosque Area Tallahassee logoArea Tallahassee 52.58
515 +1.1% PB
110 Luke Sprague Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn 52.65
564 -0.2%
110 William Eriksson Swim Florida logoSwim Florida 52.65
564 +0.5% PB
112 Alexander Yuan United Swim Club logoUnited Swim Club 52.67
563 +0.4% PB
113 Preston Page Area Tallahassee logoArea Tallahassee 52.69
510 +0.6% PB
114 Jacob McKinney Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 52.71
561 +4.1% PB
115 Ezra Moros Academy Aquatic Club logoAcademy Aquatic Club 52.84
555 -1.3%
116 David Gonzalez Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 52.85
503 +0.9% PB
117 Sam Mariash Highlander Aquatic Club logoHighlander Aquatic Club 52.86
502 +0.5% PB
118 Joshua Farless Highlands Hurric logoHighlands Hurric 53.02
495
119 Harrison Fischer Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 53.07
545 -0.2%
120 Aras Kavaliauskas Indian River Aquatics logoIndian River Aquatics 53.10
543 +3.1% PB
121 Austin Bryson Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 53.11
543 -1.3%
122 Ethan Antonio Sun Coast Swim Team logoSun Coast Swim Team 53.32
482 +1.5% PB
123 Kyle Marra-Ulfe Swim Florida logoSwim Florida 53.34
481 +1.3% PB
124 Collin Dillard Area Tallahassee logoArea Tallahassee 53.39
531
125 Carlos Medina Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn 53.73
516 -1.1%
126 Patrick Nguyen Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 54.14
498 +3.8% PB
127 Caleb Debus Nocatee Bluetide Swim Team logoNocatee Bluetide Swim Team 54.15
497 -3.1%
128 James Humpel Swim Florida logoSwim Florida 54.62
426 PB
129 Arthur Horr Montverde Eagles Swim Club logoMontverde Eagles Swim Club 54.92
414 -4.5%
130 Michael Bucher Wahoo's of Jax logoWahoo's of Jax 1:01.03
189
Zachary Kopel Team Velocity logoTeam Velocity NS
Tommy Nagle Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn NS
Lukas Boaz Blue Dolfins logoBlue Dolfins NS
Andrew Meyers West Florida Lightning Aquati logoWest Florida Lightning Aquati NS
Dominic Miller Storm Swim Club logoStorm Swim Club NS