Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Cam Taddonio
Boca Raton Swim Team
|
Boca Raton Swim Team | 11 | – | ||
2 |
Dominic Bono
South Florida Aquatic Club
|
South Florida Aquatic Club | 9 | – | PB | |
3 |
Andres Brown Russel
Unattached
|
Unattached | 8 | – | ||
4 |
Nicolas Gallego
Jupiter Dragons Swim Team
|
Jupiter Dragons Swim Team | 7 | – | PB | |
5 |
Nicolas Rossi
South Florida Aquatic Club
|
South Florida Aquatic Club | 6 | – | PB | |
6 |
Brian Desmond
Warwick Academy
|
Warwick Academy | 5 | – | PB | |
7 |
Max Miller
YMCA of South Florida
|
YMCA of South Florida | 4 | – | ||
8 |
Tomas Botero
Saint Edwards Aquatics
|
Saint Edwards Aquatics | 3 | – | ||
9 |
Philo Ibrahim
South Florida Aquatic Club
|
South Florida Aquatic Club | 2 | – | PB | |
10 |
Mattheus Santos
Pine Crest
|
Pine Crest | 1 | – | ||
11 |
Cristian Tortola
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | – | +1.5% | SB | |
12 |
Daniel Escobar
TS Aquatics
|
TS Aquatics | – | – | PB | |
13 |
Jose Alfonzo
Midtown Weston Aquatics
|
Midtown Weston Aquatics | – | – | ||
14 |
Jorge Lopez
Metro Aquatic Club of Miami
|
Metro Aquatic Club of Miami | – | – | PB | |
15 |
Leo Mateus
South Florida Aquatic Club
|
South Florida Aquatic Club | – | – | ||
16 |
Tom Liraz
YMCA of South Florida
|
YMCA of South Florida | – | – | PB | |
17 |
Isiah Reilly
Cooper City Cyclones
|
Cooper City Cyclones | – | – | ||
18 |
Owen McCarthy
East Coast Aquatic Club
|
East Coast Aquatic Club | – | – | ||
19 |
Lucien Peterson
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
20 |
Benjamin Gomez del Campo
YMCA of South Florida
|
YMCA of South Florida | – | – | ||
21 |
Ian Collomb
North Palm Beach
|
North Palm Beach | – | – | ||
22 |
Caleb Downey
Plantation Swim Team
|
Plantation Swim Team | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vitor Ballan Sega
Unattached
|
Unattached | 11 | – | ||
2 |
Christian Proscia
Flood Aquatics Swim Team
|
Flood Aquatics Swim Team | 9 | +2.3% | SB | |
3 |
Nicholas Kjaerulff
East Coast Aquatic Club
|
East Coast Aquatic Club | 8 | – | PB | |
4 |
Mason Taylor
Jupiter Dragons Swim Team
|
Jupiter Dragons Swim Team | 7 | – | PB | |
5 |
Carlos Lezcano
Metro Aquatic Club of Miami
|
Metro Aquatic Club of Miami | 6 | – | ||
6 |
Juan Abella
Metro Aquatic Club of Miami
|
Metro Aquatic Club of Miami | 5 | – | ||
7 |
Gregory Nordheim
Saint Andrew's Aquatics
|
Saint Andrew's Aquatics | 4 | – | PB | |
8 |
Alejandro Mateus
South Florida Aquatic Club
|
South Florida Aquatic Club | 3 | – | PB | |
9 |
Christian Tijero
South Florida Aquatic Club
|
South Florida Aquatic Club | 2 | – | ||
10 |
Reinel Lorenzo
Metro Aquatic Club of Miami
|
Metro Aquatic Club of Miami | 1 | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Makar Goncharov
Swim Fort Lauderdale
|
Swim Fort Lauderdale | 11 | – | ||
2 |
John Trieu
Flood Aquatics Swim Team
|
Flood Aquatics Swim Team | 9 | – | PB | |
3 |
Javier Colmenares
South Florida Aquatic Club
|
South Florida Aquatic Club | 8 | – | ||
4 |
George Gonzalez
Metro Aquatic Club of Miami
|
Metro Aquatic Club of Miami | 7 | – | ||
5 |
Rithvik Marri
Unattached
|
Unattached | 6 | – | PB | |
6 |
Tyler Armbruster
Pine Crest
|
Pine Crest | 5 | +5.9% | PB | |
7 |
Farouk Musa
Heritage Aquatic Team
|
Heritage Aquatic Team | 4 | – | ||
8 |
Evan Wilson
Miami Country Day Aquatics
|
Miami Country Day Aquatics | 3 | – | ||
9 |
Max Strohecker
Flood Aquatics Swim Team
|
Flood Aquatics Swim Team | 2 | -0.7% | ||
10 |
Gabriel Tortola
Pine Crest
|
Pine Crest | 1 | +5.3% | PB | |
11 |
Ben Allahar
North Palm Beach
|
North Palm Beach | – | +2.4% | PB | |
12 |
Billy Connors
Wahoos of Wellington
|
Wahoos of Wellington | – | +1.9% | PB |