Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tristan Vieth
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 20 | -2.7% | ||
2 |
Jack Merkatoris
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 17 | +0.3% | PB | |
3 |
Rafael Dacosta
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 16 | -0.8% | ||
4 |
Andy Dillon
Brainerd YMCA Dolphins
|
Brainerd YMCA Dolphins | 15 | +3.8% | PB | |
6 |
Tristan Dawson
Brainerd YMCA Dolphins
|
Brainerd YMCA Dolphins | 13 | -0.8% | ||
7 |
Sean Sheets
North Side Swim Team
|
North Side Swim Team | 12 | -1.2% | ||
8 |
Kiel Wolff
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | 11 | +0.1% | PB | |
9 |
Noble Singer
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 9 | -3.7% | ||
10 |
Kasey Chase
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | 7 | – | PB | |
11 |
Zack May
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | 6 | – | ||
12 |
Noah Haglund
Unattached
|
Unattached | 5 | +3.4% | PB | |
13 |
Javin Juracek
Dakota Riptide
|
Dakota Riptide | 4 | +2.0% | PB | |
14 |
Cameron Odegaard
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | 3 | -2.0% | ||
15 |
Max Brown
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 2 | -9.4% | ||
16 |
Kevin Leach
Menomonie Area Aquatic Club
|
Menomonie Area Aquatic Club | 1 | – | PB | |
17 |
Kieran LaBresh
North Side Swim Team
|
North Side Swim Team | – | – | PB | |
18 |
Max Kuecker
Watertown Area Swim Club
|
Watertown Area Swim Club | – | -6.7% | ||
20 |
Elijah Fraasch
Watertown Area Swim Club
|
Watertown Area Swim Club | – | -4.2% | ||
21 |
Vinny Worlobah
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
22 |
Evan Baumgartner
Black Hawk County YMCA
|
Black Hawk County YMCA | – | -1.4% | ||
23 |
Riley Wingate
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | – | -1.8% | ||
– |
Brennan Hoem
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | NS | – | – | |
– |
Isaac Killilea
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | NS | – | – | |
– |
Zach Friell
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | NS | – | – | |
– |
Austin Sande
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nathan Brey
Watertown Area Swim Club
|
Watertown Area Swim Club | 20 | -2.5% | ||
2 |
Cade Rosenwald
Brainerd YMCA Dolphins
|
Brainerd YMCA Dolphins | 17 | -1.9% | ||
3 |
Nathan Pollard
South East Aquatics (IA)
|
South East Aquatics (IA) | 16 | -0.9% | ||
4 |
Jack Antonuk
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 15 | +1.1% | PB | |
5 |
Vaughn Raimo
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | 14 | – | PB | |
6 |
Ben Witt
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | 13 | -0.7% | ||
7 |
Burke Lauseng
Watertown Area Swim Club
|
Watertown Area Swim Club | 12 | -1.5% | ||
8 |
Levi VonBokern
Minot YMCA Swim Club
|
Minot YMCA Swim Club | 11 | – | ||
9 |
Mason Kuepers
Brainerd YMCA Dolphins
|
Brainerd YMCA Dolphins | 9 | – | ||
10 |
Carson Vanderschaaf
Wildcat Aquatics Club
|
Wildcat Aquatics Club | 7 | +2.8% | PB | |
11 |
Dawson Wilson
Dickinson Dolphin Swim Team
|
Dickinson Dolphin Swim Team | 6 | – | PB | |
12 |
Owen Konop
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 5 | +1.1% | PB | |
13 |
Jaxon Reinke
Minot YMCA Swim Club
|
Minot YMCA Swim Club | 4 | – | PB | |
14 |
Kolden Kringen
Williston Sea Lions
|
Williston Sea Lions | 3 | – | ||
15 |
David Stevenson
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 2 | – | PB | |
16 |
Thomas Merkatoris
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 1 | -0.3% | ||
17 |
Jayce Dayton
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | +5.5% | PB | |
18 |
Colby Harrell
Huron Park & Rec Wobbegongs
|
Huron Park & Rec Wobbegongs | – | -5.0% | ||
19 |
Eli Eekhoff
South East Aquatics (IA)
|
South East Aquatics (IA) | – | +6.5% | PB | |
20 |
John Monson
Fremont Area Swim Team
|
Fremont Area Swim Team | – | – | ||
21 |
Luis Flores
Unattached
|
Unattached | – | +2.2% | PB | |
22 |
Noah Begley
Williston Sea Lions
|
Williston Sea Lions | – | – | ||
23 |
Alexander Toufar
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | +3.3% | PB | |
24 |
Zach Hanse
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | +0.6% | PB | |
25 |
Simon Bowman
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | -0.8% | ||
25 |
Tomas Gonzalez
Brookings Swim Club
|
Brookings Swim Club | – | -3.4% | ||
27 |
Daniel Gillingham
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | PB | |
28 |
Hudson Witte
Pulaski Area Swim Club
|
Pulaski Area Swim Club | – | +1.2% | PB | |
29 |
Anthony Lord
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | PB | |
30 |
Jacob Bruns
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | -4.4% | ||
31 |
Trey Padgett
Beatrice YMCA
|
Beatrice YMCA | – | -1.4% | ||
33 |
Brady Wilson
Dakota Riptide
|
Dakota Riptide | – | -6.5% | ||
34 |
Aidan Brach
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Brian Nguyen
Unattached
|
Unattached | 20 | -2.2% | ||
2 |
Owen Schwebach
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | 17 | -2.5% | ||
3 |
Colton Standorf
Unattached
|
Unattached | 16 | +1.2% | PB | |
4 |
Hudson Huberg
Spencer Tigersharks
|
Spencer Tigersharks | 15 | +2.5% | PB | |
5 |
Jameson Punzel
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | 14 | +0.4% | PB | |
6 |
Brock Peterson
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | 13 | +1.3% | PB | |
7 |
Isaiah Frei
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 12 | -1.1% | ||
8 |
Samson Shafer
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | 11 | +6.3% | PB | |
9 |
Kane Grajkowske
Dakota Riptide
|
Dakota Riptide | 9 | 0.0% | ||
– |
Matthew Baumann
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sammy Schmeling
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | 20 | -0.2% | ||
4 |
Bryer Pearson
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | 15 | -6.5% | ||
5 |
Koehn Boyd
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 14 | -8.3% | ||
6 |
Arjun Oshan
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | 13 | -7.9% | ||
7 |
Parker Scuffham
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | 12 | +1.1% | PB | |
8 |
Peter Ma
Buehler Y Blue Marlins
|
Buehler Y Blue Marlins | 11 | +0.2% | PB | |
9 |
Owen Raml
Dakota Riptide
|
Dakota Riptide | 9 | -2.1% | ||
10 |
Ethan Plamp
Dakota Riptide
|
Dakota Riptide | 7 | -0.1% | ||
11 |
Elliot Vech
Fremont Area Swim Team
|
Fremont Area Swim Team | 6 | – | ||
12 |
Elliott Sjurseth
Fargo-Moorhead Y
|
Fargo-Moorhead Y | 5 | +0.9% | PB | |
13 |
Trevin Lounsbury
Williston Sea Lions
|
Williston Sea Lions | 4 | – | ||
14 |
Ethan Pasholk
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 3 | -2.5% | ||
15 |
Drake Lauritch
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 2 | +0.9% | PB | |
16 |
Tony Raczek
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | 1 | -5.6% | ||
17 |
Mason Baumann
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | – | – | ||
18 |
Camden Pietz
Yankton Swim Team
|
Yankton Swim Team | – | -9.6% |