Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ruby Peterson
Menomonie Area Aquatic Club
|
Menomonie Area Aquatic Club | 20 | +0.9% | PB | |
2 |
Elaina Butz
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 17 | -0.9% | ||
3 |
Emma Merkatoris
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 16 | -0.2% | ||
4 |
Braelyn Dohlman
Black Hawk County YMCA
|
Black Hawk County YMCA | 15 | -1.9% | ||
5 |
Makenna Madetzke
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | 14 | -1.2% | ||
6 |
Kennedy Goes
Sheboygan Chinooks YMCA
|
Sheboygan Chinooks YMCA | 13 | +3.1% | PB | |
7 |
Addy Lundt
Clintonville Area Swim Team
|
Clintonville Area Swim Team | 12 | -1.4% | ||
8 |
Emma Martinez
Sheboygan Chinooks YMCA
|
Sheboygan Chinooks YMCA | 10 | – | ||
8 |
Hayden Bailey
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | 10 | -2.3% | ||
10 |
Sam Siget
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 7 | -1.2% | ||
11 |
Madeleine Eisenbeisz
Vermillion Area Swim Team
|
Vermillion Area Swim Team | 6 | -1.4% | ||
12 |
Lucy Parson
Black Hawk County YMCA
|
Black Hawk County YMCA | 5 | +0.7% | PB | |
13 |
Ainsley Gump
Battle Creek Family YMCA
|
Battle Creek Family YMCA | 4 | – | ||
14 |
Emma Popp
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | 3 | -0.5% | ||
15 |
Sarah Hoang
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 2 | -0.3% | ||
16 |
Jane Peterson
Marshfield Area YMCA
|
Marshfield Area YMCA | 1 | – | PB | |
17 |
Allie Rummelhoff
Iguanas Swim Club
|
Iguanas Swim Club | – | +2.7% | PB | |
18 |
Addison Stancil
East Lightning
|
East Lightning | – | – | ||
19 |
Grace Schulte
Marshfield Area YMCA
|
Marshfield Area YMCA | – | – | PB | |
20 |
Raya Elliott
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | – | +1.5% | PB | |
21 |
Emily Winter
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | PB | |
22 |
Kaydee Nelson
Minot YMCA Swim Club
|
Minot YMCA Swim Club | – | – | ||
23 |
Keira Raab
Marshfield Area YMCA
|
Marshfield Area YMCA | – | +2.1% | PB | |
24 |
Emily Schmidt
Spencer Tigersharks
|
Spencer Tigersharks | – | -1.5% | ||
26 |
Cora Hofer
Huron Park & Rec Wobbegongs
|
Huron Park & Rec Wobbegongs | – | -4.0% | ||
27 |
Vianne Strandlien
Minot YMCA Swim Club
|
Minot YMCA Swim Club | – | – | ||
28 |
Evie Sevald
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | – | +0.7% | PB | |
29 |
Kate Konopacki
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | – | -2.4% | ||
30 |
Kailey Matuszewski
Delta County MI
|
Delta County MI | – | +2.4% | PB | |
31 |
Olivia Knowles
Sheboygan Chinooks YMCA
|
Sheboygan Chinooks YMCA | – | – | ||
32 |
Natalie Scharenbroch
Marshfield Area YMCA
|
Marshfield Area YMCA | – | – | ||
33 |
Rebecca Dickey
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | +12.7% | PB | |
34 |
Kate Kelly
Iguanas Swim Club
|
Iguanas Swim Club | – | – | ||
35 |
Hailee Nguyen
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | -1.4% | ||
36 |
Claudia Purvis
Sheboygan Chinooks YMCA
|
Sheboygan Chinooks YMCA | – | – | ||
37 |
Charlotte Huebsch
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | – | -0.8% | ||
38 |
Alli Erickson
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | – | -1.4% | ||
39 |
Kamryn Tjebkes
Eastern Iowa
|
Eastern Iowa | – | -1.8% | ||
40 |
Camryn Damge
North Side Swim Team
|
North Side Swim Team | – | – | ||
41 |
Hanna Paulson
Est
|
Est | – | – | ||
42 |
Ella McDonagh
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | – | -0.1% | ||
43 |
Sophia Swetz-Wanta
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
44 |
Emerson Vetter
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | – | – | ||
45 |
Tayah Carter
South East Aquatics (IA)
|
South East Aquatics (IA) | – | – | PB | |
46 |
Maiah Fuchs
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | – | – | ||
47 |
Jordyn Strube
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | – | – | ||
48 |
Laila Fisher
East Lightning
|
East Lightning | – | – |