Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kate Augustyn
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | YMCA | 20 | +1.6% | PB | |
2 |
Alexandra Pecore
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 17 | -1.9% | |||
3 |
Olivia Bachman
Unattached
|
Unattached | 16 | +2.9% | PB | ||
4 |
Erin Bergman
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 15 | -3.0% | |||
5 |
Grace Pidde
Unattached
|
Unattached | 14 | -1.4% | |||
6 |
Erin Vanderschaaf
Wildcat Aquatics Club
|
Wildcat Aquatics Club | 13 | -3.3% | |||
7 |
Liddy Ohe
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | 12 | -2.8% | |||
8 |
Sommer Rhodes
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | 11 | -6.4% | |||
9 |
Ella Peterson
Menomonie Area Aquatic Club
|
Menomonie Area Aquatic Club | 9 | – | PB | ||
10 |
Kate Landhuis
Blue Fins
|
Blue Fins | 7 | – | |||
11 |
Ava Zaugg
Sdms
|
Sdms | 6 | +0.0% | PB | ||
12 |
Azia Koser
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | 5 | -2.2% | |||
13 |
Sydnea Berg
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 4 | -1.1% | |||
14 |
Ailie Schoenborn
Delta County MI
|
Delta County MI | 3 | +0.9% | PB | ||
15 |
Sophie Czerwonka
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | 2 | – | PB | ||
16 |
Addison Bertram
Dakota Riptide
|
Dakota Riptide | 1 | +0.9% | PB | ||
17 |
Morgan Rummelhoff
Iguanas Swim Club
|
Iguanas Swim Club | – | +1.4% | PB | ||
18 |
Esther Oswald
Delta County MI
|
Delta County MI | – | -3.2% | |||
19 |
Ellie Sizemore
Sdms
|
Sdms | – | +2.7% | PB | ||
20 |
Annemarie Herrick
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | – | -8.0% | |||
21 |
Stella Bullis
Dakota Riptide
|
Dakota Riptide | – | -0.6% | |||
21 |
Meah Helfrich
Dixon Dolphins
|
Dixon Dolphins | – | +2.8% | PB | ||
23 |
Aislinn Verhage
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | – | -0.1% | |||
24 |
Macey Whitlock
Brainerd YMCA Dolphins
|
Brainerd YMCA Dolphins | – | – | |||
25 |
Brianna Foth
Clintonville Area Swim Team
|
Clintonville Area Swim Team | – | +3.0% | PB | ||
27 |
Emma Truman
Sheboygan Chinooks YMCA
|
Sheboygan Chinooks YMCA | – | – | |||
28 |
Abby Triplett
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | – | – | |||
29 |
Anna Montplaisir
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | – | -7.7% | |||
31 |
Breanna Lund
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | – | – | PB | ||
32 |
Hannah Tatge
Brainerd YMCA Dolphins
|
Brainerd YMCA Dolphins | – | – | |||
34 |
Erin Kanitz
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | PB | ||
35 |
Kennedi Gerjets
Brookings Swim Club
|
Brookings Swim Club | – | -2.5% | |||
36 |
Josephine Helm
Sdms
|
Sdms | – | +3.3% | PB | ||
37 |
Elizabeth Runneberg
Emmetsburg Swim Team
|
Emmetsburg Swim Team | – | – | |||
38 |
Hannah Nelson
Yankton Swim Team
|
Yankton Swim Team | – | -1.4% | |||
39 |
Courtney Meyer
Sdms
|
Sdms | – | – | |||
40 |
Allison Graff
Emmetsburg Swim Team
|
Emmetsburg Swim Team | – | – | PB | ||
41 |
Dani Norden
Dakota Riptide
|
Dakota Riptide | – | +0.8% | PB | ||
42 |
Nicole Lenz
Black Hawk County YMCA
|
Black Hawk County YMCA | – | +1.7% | PB | ||
43 |
Emma Bradley
Dakota Riptide
|
Dakota Riptide | – | -0.1% | |||
44 |
Sydney Mast
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | – | -2.9% | |||
45 |
Hannah Schaefer
Sheboygan Chinooks YMCA
|
Sheboygan Chinooks YMCA | – | – | PB | ||
46 |
Mya Baselt
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | PB | ||
47 |
Madison Stout
East Lightning
|
East Lightning | – | -10.8% | |||
48 |
Abigail Stephenson
Delta County MI
|
Delta County MI | – | -2.5% | |||
49 |
Emma Dunham
Blue Fins
|
Blue Fins | – | – | |||
50 |
Sophie Steinmetz
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | – | -10.4% | |||
51 |
Kelli Smith
Clintonville Area Swim Team
|
Clintonville Area Swim Team | – | -3.2% | |||
52 |
Madisen Proctor
East Lightning
|
East Lightning | – | -8.5% | |||
– |
Elena Escalante
Iguanas Swim Club
|
Iguanas Swim Club | NS | – | – | ||
– |
Isabelle Prozinski
Brainerd YMCA Dolphins
|
Brainerd YMCA Dolphins | NS | – | – |