Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kael Mlinek
Sarpy County Swim Club
|
Sarpy County Swim Club | 20 | -4.4% | ||
2 |
Kolden Kringen
Williston Sea Lions
|
Williston Sea Lions | 17 | – | ||
3 |
Burke Lauseng
Watertown Area Swim Club
|
Watertown Area Swim Club | 16 | -1.5% | ||
4 |
Vaughn Raimo
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | 15 | – | ||
5 |
Alex King
Minot YMCA Swim Club
|
Minot YMCA Swim Club | 14 | – | ||
6 |
Nathan Pollard
South East Aquatics (IA)
|
South East Aquatics (IA) | 13 | -0.1% | ||
7 |
Jaxon Reinke
Minot YMCA Swim Club
|
Minot YMCA Swim Club | 12 | – | PB | |
8 |
Thomas Ruhl
Brainerd YMCA Dolphins
|
Brainerd YMCA Dolphins | 11 | +0.9% | PB | |
9 |
Jack Antonuk
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 9 | – | PB | |
10 |
Levi VonBokern
Minot YMCA Swim Club
|
Minot YMCA Swim Club | 7 | – | ||
11 |
Owen Konop
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 6 | +2.6% | PB | |
12 |
Colin VanderSchaaf
Wildcat Aquatics Club
|
Wildcat Aquatics Club | 5 | – | PB | |
13 |
David Stevenson
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 4 | -6.2% | ||
14 |
Zach Hanse
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 3 | – | PB | |
15 |
Thomas Merkatoris
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 2 | -4.0% | ||
16 |
Daniel Gillingham
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 1 | – | PB | |
17 |
Nathan Brey
Watertown Area Swim Club
|
Watertown Area Swim Club | – | -2.0% | ||
18 |
Leif Sundquist
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
19 |
Colby Harrell
Huron Park & Rec Wobbegongs
|
Huron Park & Rec Wobbegongs | – | +1.2% | PB | |
20 |
Ben Witt
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | – | +2.6% | PB | |
21 |
Tomas Gonzalez
Brookings Swim Club
|
Brookings Swim Club | – | +4.3% | PB | |
22 |
Alain Pham
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | -0.7% | ||
23 |
Alexander Toufar
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | – | ||
24 |
Jack Kitzman
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | – | -3.7% | ||
25 |
Anthony Lord
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | PB | |
26 |
Pierce Pecore
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | – | +3.9% | PB | |
27 |
Simon Bowman
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | – | PB | |
28 |
Gunnar Kirk
Iguanas Swim Club
|
Iguanas Swim Club | – | +3.1% | PB | |
29 |
Ben Schaff
Mandan Marlins Swim Club
|
Mandan Marlins Swim Club | – | +5.5% | PB | |
30 |
Noah Begley
Williston Sea Lions
|
Williston Sea Lions | – | – | ||
31 |
Nathan Neppl
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | – | -3.2% | ||
33 |
Trey Padgett
Beatrice YMCA
|
Beatrice YMCA | – | -0.7% | ||
34 |
Aidan Brach
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | PB | |
35 |
Decklan Barnabas
Iguanas Swim Club
|
Iguanas Swim Club | – | -0.3% | ||
36 |
Eli Eekhoff
South East Aquatics (IA)
|
South East Aquatics (IA) | – | -3.7% | ||
– |
Cade Rosenwald
Brainerd YMCA Dolphins
|
Brainerd YMCA Dolphins | – | – |