Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adelaide McRoberts
Delta County MI
|
Delta County MI | 20 | +0.4% | PB | |
2 |
Adrianna Getzloff
Delta County MI
|
Delta County MI | 17 | +0.5% | PB | |
3 |
Lauren McDonagh
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | 16 | +3.6% | PB | |
4 |
Ryann Hopp
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 15 | -3.3% | ||
5 |
Maddi Hayashi
Buehler Y Blue Marlins
|
Buehler Y Blue Marlins | 14 | -0.1% | ||
6 |
Addison Cerney
Fargo-Moorhead Y
|
Fargo-Moorhead Y | 13 | – | PB | |
7 |
Gabi Augustyn
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 12 | -0.3% | ||
8 |
Athieno Wandera
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | 11 | +0.5% | PB | |
9 |
Sophia McDevitt
Blue Fins
|
Blue Fins | 9 | +3.9% | PB | |
10 |
Weezer Cooper
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | 7 | – | PB | |
11 |
Ava Getzloff
Delta County MI
|
Delta County MI | 6 | +0.7% | PB | |
12 |
Lyncoln Emerson
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 5 | +0.8% | PB | |
13 |
Kyrah Kittleson
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 4 | +3.9% | PB | |
14 |
Samara Zeinert
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 3 | -1.9% | ||
15 |
Grace Summerbell
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 2 | +8.7% | PB | |
16 |
Delaney Ebert
Unattached
|
Unattached | 1 | – | ||
17 |
Katie McClure
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | – | -3.8% | ||
18 |
Sienna Nguyen
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | -0.8% | ||
19 |
Kaylee Draper
Battle Creek Family YMCA
|
Battle Creek Family YMCA | – | – | ||
20 |
Leah Schafer
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | – | -3.3% | ||
21 |
Emily Whitehouse
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | – | PB | |
22 |
Abigail Warmbrand
Dakota Riptide
|
Dakota Riptide | – | -1.2% | ||
23 |
Ava Insteness
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | +0.8% | PB | |
24 |
Sierra Scott
Delta County MI
|
Delta County MI | – | +2.8% | PB | |
25 |
Estella Brockway
Eastern Iowa
|
Eastern Iowa | – | – | ||
26 |
Mya Burt
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | +5.0% | PB | |
27 |
Sophie Johnston
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | – | – | ||
28 |
Maddi Mace
Unattached
|
Unattached | – | +5.5% | PB | |
29 |
McKenna Mettler
Dickinson Dolphin Swim Team
|
Dickinson Dolphin Swim Team | – | – | ||
30 |
Aryana Twist
Dickinson Dolphin Swim Team
|
Dickinson Dolphin Swim Team | – | – | ||
31 |
Josie Bishop
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | – | -0.2% | ||
32 |
Terra Risa
Marshfield Area YMCA
|
Marshfield Area YMCA | – | – | ||
33 |
Shefali Ramakrishnan
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | -1.5% | ||
34 |
Kalli Stark
Unattached
|
Unattached | – | +3.5% | PB | |
35 |
Kennedy Faris
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | – | +1.1% | PB | |
36 |
Ella Montplaisir
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | – | +0.6% | PB | |
37 |
McKenna Falak
Watertown Area Swim Club
|
Watertown Area Swim Club | – | +0.2% | PB | |
38 |
Eleni Zouzoula
Buehler Y Blue Marlins
|
Buehler Y Blue Marlins | – | +3.6% | PB | |
39 |
Katelynn Hughes
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | – | +2.2% | PB | |
40 |
Madisyn Parker
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | – | PB | |
41 |
Ella Czerwonka
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | – | – | PB | |
42 |
Lizzie Meyer
Fremont Area Swim Team
|
Fremont Area Swim Team | – | – | PB | |
43 |
Alexis Crotteau
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | -5.6% | ||
44 |
Lorelai Grund
Watertown Area Swim Club
|
Watertown Area Swim Club | – | +0.4% | PB | |
45 |
Caelin Flaten
Minot YMCA Swim Club
|
Minot YMCA Swim Club | – | – | ||
46 |
Jenna Brendemuhl
RED DRAGONS
|
RED DRAGONS | – | – | PB | |
47 |
Grace Penzenstadler
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | – | -0.9% | ||
48 |
Libby Morey
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | +1.9% | PB | |
49 |
Sara McCrary
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | – | -2.6% | ||
50 |
Lily Gross
Spencer Tigersharks
|
Spencer Tigersharks | – | – | ||
52 |
Hannah Garbine
Battle Creek Family YMCA
|
Battle Creek Family YMCA | – | – | ||
53 |
Myah Lund
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | – | – | ||
54 |
Alexandra Riney
Newton YMCA Penguins
|
Newton YMCA Penguins | – | +0.5% | PB | |
55 |
Kate Coffey
Sdms
|
Sdms | – | +3.6% | PB | |
56 |
Ella Gunderson
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | – | PB | |
57 |
Anna Jens
Sheboygan Chinooks YMCA
|
Sheboygan Chinooks YMCA | – | – | ||
58 |
Jane Busboom
Blair
|
Blair | – | -1.7% | ||
59 |
Lyndsi Laufenberg
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | +1.5% | PB | |
60 |
LeeAnna Seward
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | +1.0% | PB | |
61 |
Sarah Draxler
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | – | +9.6% | PB | |
62 |
Jenna Beam
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | PB | |
63 |
Rachel Thaden
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | -1.3% | ||
– |
Katie Smith
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | – | – | ||
– |
Bridget Tushoski
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | NS | – | – | |
– |
Qitarra Olson
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | NS | – | – | |
– |
Ella Lee
Mankato Mantas Swim Club
|
Mankato Mantas Swim Club | NS | – | – | |
– |
Eva Jaroski
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | NS | – | – |