Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adelaide McRoberts
Delta County MI
|
Delta County MI | 20 | -1.5% | ||
2 |
Ryann Hopp
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 17 | -3.3% | ||
3 |
Gabi Augustyn
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 16 | +0.2% | PB | |
4 |
Sophia McDevitt
Blue Fins
|
Blue Fins | 15 | – | PB | |
5 |
Brooklyn Keney
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | 14 | – | PB | |
6 |
Sydni Roberts
Breckenridge/Wahpeton
|
Breckenridge/Wahpeton | 13 | +4.2% | PB | |
7 |
Ella Czerwonka
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | 12 | +2.5% | PB | |
8 |
Sophie Johnston
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | 11 | -0.5% | ||
9 |
Izzy Goldberg
Iguanas Swim Club
|
Iguanas Swim Club | 9 | – | ||
10 |
Adrianna Getzloff
Delta County MI
|
Delta County MI | 7 | -3.7% | ||
11 |
Ella Montplaisir
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | 6 | +5.0% | PB | |
12 |
Mya Burt
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 5 | +5.4% | PB | |
14 |
Sienna Nguyen
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 3 | +1.3% | PB | |
15 |
Katie McClure
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 2 | +2.8% | PB | |
16 |
Addison Cerney
Fargo-Moorhead Y
|
Fargo-Moorhead Y | 1 | – | PB | |
17 |
Lily Gross
Spencer Tigersharks
|
Spencer Tigersharks | – | -0.3% | ||
18 |
Amber Hess
Sheboygan Chinooks YMCA
|
Sheboygan Chinooks YMCA | – | -3.9% | ||
19 |
Emily Whitehouse
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | -1.9% | ||
20 |
Anja Peck
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | – | +0.7% | PB | |
21 |
Aryana Twist
Dickinson Dolphin Swim Team
|
Dickinson Dolphin Swim Team | – | -1.8% | ||
22 |
Mia Hansen
Blair
|
Blair | – | -1.5% | ||
23 |
Leah Rummelhoff
Iguanas Swim Club
|
Iguanas Swim Club | – | – | PB | |
24 |
Abigail Warmbrand
Dakota Riptide
|
Dakota Riptide | – | -1.1% | ||
25 |
Avery Schuh
Mankato Mantas Swim Club
|
Mankato Mantas Swim Club | – | – | ||
26 |
Shefali Ramakrishnan
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | – | ||
27 |
Jenna Beam
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | +3.9% | PB | |
28 |
Lyncoln Emerson
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | -3.9% | ||
29 |
Klare Pilger
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | – | -4.6% | ||
30 |
Mami Takane
Buehler Y Blue Marlins
|
Buehler Y Blue Marlins | – | – | ||
31 |
Eleni Zouzoula
Buehler Y Blue Marlins
|
Buehler Y Blue Marlins | – | +3.7% | PB | |
32 |
Ava Getzloff
Delta County MI
|
Delta County MI | – | +0.4% | PB | |
33 |
Mya Tautges
Brainerd YMCA Dolphins
|
Brainerd YMCA Dolphins | – | – | ||
34 |
Kyrah Kittleson
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | – | +1.8% | PB | |
35 |
Maddi Mace
Unattached
|
Unattached | – | +1.5% | PB | |
36 |
McKenna Mettler
Dickinson Dolphin Swim Team
|
Dickinson Dolphin Swim Team | – | – | ||
37 |
Shelby Balmer
Brainerd YMCA Dolphins
|
Brainerd YMCA Dolphins | – | – | ||
38 |
Ava Insteness
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | -2.9% | ||
39 |
Delaney Ebert
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
40 |
Gabby Busch
Unattached
|
Unattached | – | 0.0% | ||
41 |
Leah Schafer
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | – | -3.0% | ||
42 |
Sierra Scott
Delta County MI
|
Delta County MI | – | +3.7% | PB | |
43 |
Libby Morey
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | – | ||
44 |
Katelynn Hughes
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | – | – | ||
45 |
McKenna Falak
Watertown Area Swim Club
|
Watertown Area Swim Club | – | -3.7% | ||
46 |
Sara McCrary
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | – | +6.7% | PB | |
47 |
Ryleigh Schroeter
Blair
|
Blair | – | +2.4% | PB | |
48 |
Julia Montgomery
Mankato Mantas Swim Club
|
Mankato Mantas Swim Club | – | – | ||
49 |
Olivia Knox
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | -0.4% | ||
50 |
Erin Michon
Sheboygan Chinooks YMCA
|
Sheboygan Chinooks YMCA | – | – | PB | |
51 |
Olivia Feuling
Sdms
|
Sdms | – | – | ||
52 |
Paige Benson
Newton YMCA Penguins
|
Newton YMCA Penguins | – | +0.4% | PB | |
53 |
Kearyn Woodward
Williston Sea Lions
|
Williston Sea Lions | – | – | ||
54 |
Tyndale Archer
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | – | – | ||
55 |
Rachel Thaden
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | +0.6% | PB | |
56 |
Athieno Wandera
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | – | -6.4% | ||
57 |
Charlotte Vech
Fremont Area Swim Team
|
Fremont Area Swim Team | – | -0.2% | ||
58 |
Lily Awe
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | – | +2.1% | PB | |
60 |
Liv Hanson
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | +2.6% | PB | |
61 |
Hannah Garbine
Battle Creek Family YMCA
|
Battle Creek Family YMCA | – | – | ||
62 |
Kenna Harvala
RED DRAGONS
|
RED DRAGONS | – | +0.0% | PB | |
63 |
Lauren Konarske
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | – | -2.0% | ||
64 |
Taylor Miller
Dickinson Dolphin Swim Team
|
Dickinson Dolphin Swim Team | – | – | ||
65 |
Ashley Green
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | – | – | ||
66 |
Camille Johnson
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | -0.3% | ||
67 |
LeeAnna Seward
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | -1.4% | ||
68 |
Sam Douds
Sdms
|
Sdms | – | – | ||
69 |
Danielle Huss
Clintonville Area Swim Team
|
Clintonville Area Swim Team | – | – | PB | |
70 |
Isabella Toler
Blue Fins
|
Blue Fins | – | – | ||
71 |
Mira Gupta
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | -6.2% | ||
72 |
Olivia Bacon
Knoxville
|
Knoxville | – | – | ||
73 |
Jessika Coll
East Lightning
|
East Lightning | – | – | ||
– |
Estella Brockway
Eastern Iowa
|
Eastern Iowa | – | – | ||
– |
Brooklyn Raines
Minot YMCA Swim Club
|
Minot YMCA Swim Club | – | – | ||
– |
Bridget Tushoski
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | NS | – | – | |
– |
Qitarra Olson
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | NS | – | – | |
– |
Ella Lee
Mankato Mantas Swim Club
|
Mankato Mantas Swim Club | NS | – | – |