Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katie Dunn
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 20 | +1.2% | PB | |
2 |
Quin Mahler-Moreno
Blue Fins
|
Blue Fins | 17 | -1.5% | ||
3 |
Brooklyn Keney
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | 16 | -0.6% | ||
4 |
Emily Whitehouse
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 14 | -0.8% | ||
4 |
Ryann Hopp
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | 14 | – | PB | |
6 |
Adelaide McRoberts
Delta County MI
|
Delta County MI | 13 | +0.3% | PB | |
7 |
Weezer Cooper
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | 12 | 0.0% | ||
8 |
Adrianna Getzloff
Delta County MI
|
Delta County MI | 11 | -1.0% | ||
9 |
Lauren McDonagh
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | 9 | – | PB | |
10 |
Olivia Pajtash
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 7 | +0.3% | PB | |
12 |
Sydni Roberts
Breckenridge/Wahpeton
|
Breckenridge/Wahpeton | 5 | +1.9% | PB | |
13 |
Isabel Miller
Fargo-Moorhead Y
|
Fargo-Moorhead Y | 4 | +6.1% | PB | |
14 |
Kearyn Woodward
Williston Sea Lions
|
Williston Sea Lions | 3 | – | ||
15 |
Kennedy Faris
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 2 | +3.8% | PB | |
16 |
Estella Brockway
Eastern Iowa
|
Eastern Iowa | 1 | – | ||
17 |
Kalli Stark
Unattached
|
Unattached | – | +0.8% | PB | |
18 |
Sierra Scott
Delta County MI
|
Delta County MI | – | +1.5% | PB | |
19 |
Mia Hansen
Blair
|
Blair | – | -0.7% | ||
20 |
Caelin Flaten
Minot YMCA Swim Club
|
Minot YMCA Swim Club | – | – | PB | |
21 |
Grace Summerbell
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | +2.3% | PB | |
22 |
Addison Cerney
Fargo-Moorhead Y
|
Fargo-Moorhead Y | – | – | PB | |
23 |
Lorelai Grund
Watertown Area Swim Club
|
Watertown Area Swim Club | – | -1.9% | ||
24 |
Athieno Wandera
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | – | -8.2% | ||
25 |
Delaney Ebert
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
26 |
Samara Zeinert
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | – | – | PB | |
27 |
Ashley Green
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | – | -0.3% | ||
28 |
Myah Lund
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | – | – | PB | |
29 |
Tyndale Archer
West Fargo Flyers
|
West Fargo Flyers | – | – | ||
30 |
Sara McCrary
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | – | – | ||
31 |
Lily Awe
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | – | +5.7% | PB | |
32 |
Gracie Carik
Watertown Area Swim Kids
|
Watertown Area Swim Kids | – | +6.9% | PB | |
33 |
Alexis Crotteau
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | -2.3% | ||
34 |
Leah Rummelhoff
Iguanas Swim Club
|
Iguanas Swim Club | – | – | ||
35 |
Kaylee Draper
Battle Creek Family YMCA
|
Battle Creek Family YMCA | – | – | PB | |
36 |
Ella Ostrowski
Brainerd YMCA Dolphins
|
Brainerd YMCA Dolphins | – | – | ||
37 |
Dana Cleveland
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | – | – | ||
38 |
McKenna Falak
Watertown Area Swim Club
|
Watertown Area Swim Club | – | -1.2% | ||
39 |
Sarah Draxler
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | – | +7.9% | PB | |
40 |
Kenna Harvala
RED DRAGONS
|
RED DRAGONS | – | +1.3% | PB | |
41 |
Ellie Schaefer
Minot YMCA Swim Club
|
Minot YMCA Swim Club | – | – | ||
42 |
Josie Bishop
DSMY Marlins
|
DSMY Marlins | – | -0.6% | ||
43 |
Kari Pederson
Dickinson Dolphin Swim Team
|
Dickinson Dolphin Swim Team | – | – | ||
44 |
Lillian Miller
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | PB | |
45 |
Taylor Miller
Dickinson Dolphin Swim Team
|
Dickinson Dolphin Swim Team | – | – | ||
46 |
Lyndsi Laufenberg
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | ||
47 |
Paola Santiago
Sdms
|
Sdms | – | +1.2% | PB | |
48 |
Olivia Bacon
Knoxville
|
Knoxville | – | – | ||
49 |
Colleen Baumbich
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | -1.3% | ||
50 |
Mira Gupta
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | -3.6% | ||
51 |
Faith Stremkowski
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | – | – | PB | |
– |
Bridget Tushoski
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | NS | – | – | |
– |
Mya Tautges
Brainerd YMCA Dolphins
|
Brainerd YMCA Dolphins | NS | – | – | |
– |
Ella Lee
Mankato Mantas Swim Club
|
Mankato Mantas Swim Club | NS | – | – |