Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ryan McMahon
Skaneateles Lightning Swimming
|
Skaneateles Lightning Swimming | 20 | +7.0% | PB | ||
2 |
Nate Teerlinck
Greater Canandaigua YMCA
|
Greater Canandaigua YMCA | 17 | -1.3% | |||
3 |
Tyler LaDue
Fulton YMCA Speed Demons
|
Fulton YMCA Speed Demons | 16 | +8.3% | PB | ||
4 |
An Nguyen
Guilderland YMCA
|
Guilderland YMCA | B | 15 | +1.5% | PB | |
5 |
Jose Gonzalez
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | B | 14 | +0.6% | PB | |
6 |
Juan Gonzalez
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 13 | – | |||
7 |
Tyler Kleinbach
Genesee Area-NY
|
Genesee Area-NY | 12 | – | PB | ||
8 |
Troy Snook
Geneva Family YMCA (NY)
|
Geneva Family YMCA (NY) | 11 | +1.8% | PB | ||
9 |
Evan Cresanti
Guilderland YMCA
|
Guilderland YMCA | 9 | +9.2% | PB | ||
10 |
Brian Kayes
Jamestown YMCA (NY)
|
Jamestown YMCA (NY) | 7 | – | PB | ||
11 |
Colton Judd
Genesee Area-NY
|
Genesee Area-NY | 6 | – | PB | ||
– |
Nathan Wendroff
Greater Canandaigua YMCA
|
Greater Canandaigua YMCA | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eric Ryan
Guilderland YMCA
|
Guilderland YMCA | B | 20 | +1.9% | PB | |
2 |
Cooper Fix
Genesee Area-NY
|
Genesee Area-NY | B | 17 | – | ||
3 |
Ciaran Keane
MAPLEWOOD
|
MAPLEWOOD | 16 | +2.7% | PB | ||
4 |
Trenner Cowdery
Greater Canandaigua YMCA
|
Greater Canandaigua YMCA | 15 | +0.2% | PB | ||
5 |
Ian Wendroff
Greater Canandaigua YMCA
|
Greater Canandaigua YMCA | 14 | – | PB | ||
6 |
JT Humiston
Geneva Family YMCA (NY)
|
Geneva Family YMCA (NY) | 13 | – | PB | ||
7 |
Bao Nguyen
Guilderland YMCA
|
Guilderland YMCA | 12 | +1.3% | SB | ||
8 |
Fletcher Dickmann
CLIFTON SPRINGS
|
CLIFTON SPRINGS | 11 | +3.1% | PB | ||
9 |
Noah Miles
Jamestown YMCA (NY)
|
Jamestown YMCA (NY) | 9 | – | |||
10 |
Gabe Larkin-Rorie
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 7 | – | PB | ||
11 |
Evan Brinson Merced
Geneva Family YMCA (NY)
|
Geneva Family YMCA (NY) | 6 | -4.3% | |||
– |
Alexander Patti
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gavin Van Kersbergen
Skaneateles Lightning Swimming
|
Skaneateles Lightning Swimming | B | 20 | +1.7% | PB | |
2 |
Jason Miller
Oneonta Family YMCA
|
Oneonta Family YMCA | 17 | +6.0% | PB | ||
3 |
Dominic Falbo
Greater Canandaigua YMCA
|
Greater Canandaigua YMCA | 16 | +2.6% | PB | ||
4 |
Austin Lind
Cortland YMCA
|
Cortland YMCA | 15 | -1.4% | |||
5 |
Charlie Carbonaro
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | 14 | +1.5% | SB | ||
6 |
Adam Gierke
KenTon
|
KenTon | 13 | -4.5% | |||
7 |
Logan Ames
Fulton YMCA Speed Demons
|
Fulton YMCA Speed Demons | 12 | – | |||
8 |
Colin Krohn
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 11 | -4.4% | |||
9 |
Eli Voss
MAPLEWOOD
|
MAPLEWOOD | 9 | -2.9% | |||
10 |
Cody Judd
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 7 | – | |||
11 |
David Angotti
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | 6 | – | |||
12 |
Dominic Gentile
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 5 | -0.2% | |||
13 |
Alexander Wu
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 4 | – | |||
14 |
William Harrington
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 3 | – | PB | ||
15 |
Henry Kauffman
MAPLEWOOD
|
MAPLEWOOD | 2 | – | PB | ||
16 |
Matthew Crounse
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | 1 | – | PB | ||
17 |
Quinn Helfrich
Guilderland YMCA
|
Guilderland YMCA | – | – | PB | ||
18 |
Logan Hall
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | – | +4.0% | PB | ||
19 |
Aidan Boicourt
KenTon
|
KenTon | – | -0.1% | |||
20 |
Caleb Doney
Guilderland YMCA
|
Guilderland YMCA | – | -0.9% | |||
21 |
Tavin Patte
Cortland YMCA
|
Cortland YMCA | – | – | |||
22 |
Michael Musa
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | +1.1% | PB | ||
23 |
Sean Tipple
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | – | |||
24 |
Kody Doran
Fulton YMCA Speed Demons
|
Fulton YMCA Speed Demons | – | +2.1% | PB | ||
25 |
Daniel Chen
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | +6.6% | PB | ||
– |
Thomas Anderson
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Owen Rademacker
CLIFTON SPRINGS
|
CLIFTON SPRINGS | 20 | -1.3% | ||
2 |
Dylan Lamont
Lockport Sea Lions
|
Lockport Sea Lions | 17 | +0.8% | PB | |
3 |
Landon Frederes
Warren County-PA
|
Warren County-PA | 16 | – | PB | |
4 |
Lachlan Dickmann
CLIFTON SPRINGS
|
CLIFTON SPRINGS | 15 | -1.2% | ||
5 |
Brady Lee
Skaneateles Lightning Swimming
|
Skaneateles Lightning Swimming | 14 | -3.2% | ||
6 |
Billy Sanderson
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 13 | – | ||
7 |
Robert Levy
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 12 | – | PB | |
8 |
Danny Reeves
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 11 | +0.1% | PB | |
9 |
Jensen Van Kersbergen
Skaneateles Lightning Swimming
|
Skaneateles Lightning Swimming | 9 | -1.0% | ||
10 |
Brandon Wu
KenTon
|
KenTon | 7 | -0.6% | ||
11 |
Aiden Tellem
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 6 | – | ||
12 |
Anthony Padula
Guilderland YMCA
|
Guilderland YMCA | 5 | +1.4% | PB | |
13 |
Paddy Falls
Cortland YMCA
|
Cortland YMCA | 4 | – | PB | |
14 |
Charlie Partigianoni
Cortland YMCA
|
Cortland YMCA | 3 | +1.6% | PB | |
15 |
Gavin Krohn
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 2 | +3.5% | PB | |
16 |
Brayden Wilson
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | 1 | +3.8% | PB | |
17 |
Carter Wilson
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | – | -0.9% | ||
18 |
Drew Herrling
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | – | +7.6% | PB | |
19 |
Tonio Cunningham
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | -2.2% | ||
20 |
Jacques McGrath
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | +2.8% | PB | |
21 |
Jackson Stevens
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | -7.6% | ||
22 |
Adam Harrington
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | – | ||
23 |
Simon Tipple
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | – | ||
24 |
William Sallazzo
Greater Canandaigua YMCA
|
Greater Canandaigua YMCA | – | +6.2% | PB | |
25 |
James Martino
Lockport Sea Lions
|
Lockport Sea Lions | – | +1.5% | PB | |
26 |
Nathan Blake
Fulton YMCA Speed Demons
|
Fulton YMCA Speed Demons | – | – | ||
27 |
Lucas Johnson
Cortland YMCA
|
Cortland YMCA | – | – | ||
– |
Nathaniel Synor
Lockport Sea Lions
|
Lockport Sea Lions | – | – | ||
– |
William Schultz
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | – | – | ||
– |
Devon May
Hammerheads
|
Hammerheads | NS | – | – | |
– |
Xander Underwood
Cortland YMCA
|
Cortland YMCA | NS | – | – | |
– |
Kyle Farrington
Greater Canandaigua YMCA
|
Greater Canandaigua YMCA | NS | – | – | |
– |
Josh Bartlett
Eastside YMCA
|
Eastside YMCA | – | – | ||
– |
Charles Rowlee
Fulton YMCA Speed Demons
|
Fulton YMCA Speed Demons | – | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Declan Sheehan
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 20 | ||
2 |
Mason Rademacker
CLIFTON SPRINGS
|
CLIFTON SPRINGS | 17 | ||
3 |
Andrew Doyle
Lockport Sea Lions
|
Lockport Sea Lions | 16 | ||
4 |
Evan Wilson
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | 15 | ||
5 |
Leo Bodzon
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 14 | ||
6 |
Jackson Haberlau
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | 13 | ||
– |
Xavier Rea
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | ||
– |
Coop Cronk
Greater Canandaigua YMCA
|
Greater Canandaigua YMCA | – | ||
– |
Mateo Gonzalo Marin
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – |