Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Shelley Yang
Cortland YMCA
|
Cortland YMCA | 20 | – | ||
2 |
Ailise Sheehan
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 17 | -1.0% | ||
3 |
Amaris Macasaddug
Guilderland YMCA
|
Guilderland YMCA | 16 | – | PB | |
4 |
Emily Kane
Oneonta Family YMCA
|
Oneonta Family YMCA | 15 | -0.7% | ||
5 |
Amelia MacKinnon
KenTon
|
KenTon | 14 | -7.8% | ||
6 |
Emma Peterson
Warren County-PA
|
Warren County-PA | 13 | – | PB | |
7 |
Leah Gaskill
Lockport Sea Lions
|
Lockport Sea Lions | 12 | -0.5% | ||
8 |
Breanna Woody
CLIFTON SPRINGS
|
CLIFTON SPRINGS | 11 | +2.5% | PB | |
9 |
Elena Keleher
Lockport Sea Lions
|
Lockport Sea Lions | 9 | -4.0% | ||
10 |
Ruby McNaughton
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 7 | -3.4% | ||
11 |
Jolene Job
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 6 | +5.8% | PB | |
12 |
Lena Hurwitz
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 5 | – | ||
13 |
Clemence Mignot
Guilderland YMCA
|
Guilderland YMCA | 4 | – | ||
14 |
Isabella Carbonaro
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | 3 | -1.0% | ||
15 |
Leena Mobeen
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 2 | – | ||
16 |
Jane Topa
MAPLEWOOD
|
MAPLEWOOD | 1 | -4.7% | ||
17 |
Emily McCormick
YBN
|
YBN | – | -0.6% | ||
18 |
Taylor Amon
Eastside YMCA
|
Eastside YMCA | – | – | ||
19 |
Sarah Reynics
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | – | +0.6% | PB | |
20 |
Kaelyn Job
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | -0.2% | ||
21 |
Madi Ames
Fulton YMCA Speed Demons
|
Fulton YMCA Speed Demons | – | – | ||
22 |
Xenia Sotomayor-Salas
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | -3.5% | ||
23 |
Ellie Judd
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | – | ||
24 |
Julia Williams
Skaneateles Lightning Swimming
|
Skaneateles Lightning Swimming | – | -2.3% | ||
25 |
Lucy Johnson
Watertown-NY
|
Watertown-NY | – | – | PB | |
26 |
Parker Stuart
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | – | -6.1% | ||
27 |
Anoushka Mody
Southern Saratoga County YMCA
|
Southern Saratoga County YMCA | – | – | ||
28 |
Ginger Charlton
Skaneateles Lightning Swimming
|
Skaneateles Lightning Swimming | – | +3.0% | PB | |
29 |
Celia Dunmoodie
Greater Canandaigua YMCA
|
Greater Canandaigua YMCA | – | – | ||
30 |
Jillian Rejman
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | – | -3.2% | ||
31 |
Audrey Rothberg
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | – | ||
32 |
Lydia Herrling
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | – | – | ||
33 |
Stella Petrucci
Geneva Family YMCA (NY)
|
Geneva Family YMCA (NY) | – | -4.3% | ||
34 |
Annora Karcher
Genesee Area-NY
|
Genesee Area-NY | – | -7.5% | ||
35 |
Anna Lafler
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | – | +3.2% | PB | |
36 |
Sophia Tang
Cortland YMCA
|
Cortland YMCA | – | – | ||
37 |
Maggie Selvek
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | – | +5.3% | PB | |
38 |
Anna Kent
Genesee Area-NY
|
Genesee Area-NY | – | – | ||
39 |
Annabelle Rossiter
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | -6.8% | ||
40 |
Sofia Falbo
Greater Canandaigua YMCA
|
Greater Canandaigua YMCA | – | – | ||
41 |
Samantha Lincoln
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | -5.6% | ||
– |
Quinn Hoselton
Auburn YMCA (NY)
|
Auburn YMCA (NY) | NS | – | – | |
– |
Landyn Bennett
Skaneateles Lightning Swimming
|
Skaneateles Lightning Swimming | NS | – | – | |
– |
Priya Pillai
Southern Saratoga County YMCA
|
Southern Saratoga County YMCA | – | – | ||
– |
Rachelle Berube
Skaneateles Lightning Swimming
|
Skaneateles Lightning Swimming | – | – | ||
– |
Hailey Dvoroznak
Greater Canandaigua YMCA
|
Greater Canandaigua YMCA | – | – |