Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Charis Roundtree
Riptide Swim Team
|
Riptide Swim Team | 11 | +0.7% | PB | |
2 |
Alexandra Scime
Golden Ram Aquatics
|
Golden Ram Aquatics | 9 | -0.3% | ||
3 |
Hannah Bateman
The Atlantic Club
|
The Atlantic Club | 8 | +0.3% | PB | |
4 |
Kaliyah Hinson
York YMCA
|
York YMCA | 7 | -0.9% | ||
5 |
Sarah Kunze
Pack Swim Team Of Pittsford
|
Pack Swim Team Of Pittsford | 6 | +3.5% | PB | |
6 |
Mariana Builes
Eagle Aquatic Club
|
Eagle Aquatic Club | 5 | -2.2% | ||
7 |
Samantha Crisostomo
New York City Pa
|
New York City Pa | 4 | -0.6% | ||
8 |
Samantha Villacis
Peddie Aquatic Association
|
Peddie Aquatic Association | 3 | +0.6% | PB | |
9 |
Ines Arnall
Unattached
|
Unattached | 2 | +1.7% | PB | |
10 |
Caden Martin
Princeton Piranhas Swim Team
|
Princeton Piranhas Swim Team | 1 | +2.1% | PB | |
11 |
Cameron Rice
Central Jersey A
|
Central Jersey A | – | +0.6% | PB | |
12 |
Addy Markoja
MNBB YMCA Seals
|
MNBB YMCA Seals | – | -1.9% | ||
13 |
Nia Zagar
Asphalt Green
|
Asphalt Green | – | +1.2% | PB | |
14 |
Jessica Tsang
Lakeland Hills YMCA
|
Lakeland Hills YMCA | – | +3.4% | PB | |
15 |
Lauren Golden
Buffalo Area Aquatic Club
|
Buffalo Area Aquatic Club | – | +2.2% | PB | |
16 |
Brynn Lewis
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA | – | +0.8% | PB | |
17 |
Nina Welch
MNBB YMCA Seals
|
MNBB YMCA Seals | – | +1.4% | PB | |
18 |
Gabia Gelumbickas
Rapids Swim Team
|
Rapids Swim Team | – | +3.2% | PB | |
19 |
Jazelle Ribeiro
Western Connecticut YMCA
|
Western Connecticut YMCA | – | 0.0% | ||
20 |
Dylan Briones
Streamline Aquatics Club
|
Streamline Aquatics Club | – | -0.6% | ||
21 |
Maddy Yan
Unattached
|
Unattached | – | +1.0% | PB | |
22 |
Riley Shafer
Pine Richland Aq
|
Pine Richland Aq | – | -3.2% | ||
23 |
Ava Aguanno
Ocean County YMCA
|
Ocean County YMCA | – | +2.3% | PB | |
24 |
Jacqueline Zipagan
Aquabears
|
Aquabears | – | -2.2% | ||
25 |
Dru Landis
Marauder Swim Club
|
Marauder Swim Club | – | -2.5% |