Site logo

Middle Atlantic Junior Olympic Long Course Championships

100 Breast Men 13 - 14

A Final LCM
Name Team Time Pts Imp
1 Jake Wang Suburban Seahawks Club logo 1:11.45
907 +1.4% PB
2 James Tao Jersey Wahoos logo 1:11.50
802 +2.8% PB
3 Shawn Erdley Nittany Lion Aquatic Club logo 1:11.90
789 +5.4% PB
4 Robert Simms Jersey Wahoos logo 1:14.00
724 +3.0% PB
5 Landon D'Ariano Germantown Academy Aquatic logo 1:14.02
828 +0.3% PB
6 Cole Jennings Greater Philadelphia Aquatic Club logo 1:14.47
709 +2.2% PB
7 Christopher Ivory Malvern Swimming Association logo 1:14.74
701 +6.6% PB
8 Kai Hang Upper Perkiomen YMCA logo 1:16.57
751 +0.9% PB
B Final LCM
Name Team Time Pts Imp
9 Ryan Lee West Shore YMCA logo 1:15.83
668 +1.8% PB
10 David Ji Upper Dublin Aquatic Club logo 1:16.05
661 +5.2% PB
11 Tianrui Xu unattached 1:16.56
751
12 Aaron Thompson Egg Harbor Twp S logo 1:16.65
644 +3.7% PB
13 Patrick Clemente Wilmington Aquatic Club logo 1:17.23
626 -1.0%
14 Derek Fung Upper Main Line Ymca logo 1:17.80
714 +0.2% PB
15 Aidan Faikish North Penn Aquatic Club logo 1:18.73
582 +1.6% PB
16 Jonah Luetke unattached 1:20.55
531
C Final LCM
Name Team Time Pts Imp
17 Mason Green unattached 1:16.83
638 PB
18 Dylan Kao Methacton Aquatic Club logo 1:18.15
599 +0.5% SB
19 Seth Turner Upper Main Line Ymca logo 1:18.56
587
20 Tommy Stankus Burlington County YMCA logo 1:19.07
573 PB
21 ETHAN WANG York YMCA logo 1:19.29
566 +2.9% PB
22 Matthew Boehme unattached 1:19.73
554 PB
23 Jason Zhao Pocono Family YMCA logo 1:19.87
654 +2.3% SB
Declan Keener Boyertown Area YMCA logo NS
Preliminaries LCM
Name Team Time Pts Imp
1 Jake Wang Suburban Seahawks Club logo 1:11.69
900 +1.0% PB
2 Shawn Erdley Nittany Lion Aquatic Club logo 1:12.93
757 +4.0% PB
3 James Tao Jersey Wahoos logo 1:13.24
747 +0.4% PB
4 Robert Simms Jersey Wahoos logo 1:15.40
681 +1.1% PB
5 Christopher Ivory Malvern Swimming Association logo 1:15.58
676 +5.5% PB
6 Cole Jennings Greater Philadelphia Aquatic Club logo 1:15.69
672 +0.6% PB
7 Landon D'Ariano Germantown Academy Aquatic logo 1:15.96
769 -2.3%
8 Kai Hang Upper Perkiomen YMCA logo 1:16.12
764 +1.4% PB
9 David Ji Upper Dublin Aquatic Club logo 1:16.36
652 +4.8% PB
10 Ryan Lee West Shore YMCA logo 1:16.42
650 +1.1% PB
11 Aaron Thompson Egg Harbor Twp S logo 1:17.46
620 +2.7% PB
12 Patrick Clemente Wilmington Aquatic Club logo 1:17.58
616 -1.4%
13 Tianrui Xu unattached 1:17.64
719
14 Derek Fung Upper Main Line Ymca logo 1:18.06
707 -0.1%
15 Aidan Faikish North Penn Aquatic Club logo 1:18.39
592 +2.0% PB
16 Jonah Luetke unattached 1:18.55
588
17 Dylan Kao Methacton Aquatic Club logo 1:18.68
584 -0.2%
18 Tommy Stankus Burlington County YMCA logo 1:18.80
580 PB
19 Nick Croghan Hanover Area YMCA (PA) logo 1:19.10
676 -0.9%
20 ETHAN WANG York YMCA logo 1:19.29
566 +2.9% PB
21 Seth Turner Upper Main Line Ymca logo 1:19.42
563
22 Jason Zhao Pocono Family YMCA logo 1:20.00
651 +2.2% SB
23 Mason Green unattached 1:20.71
526 PB
24 Matthew Boehme unattached 1:23.16
459 PB
25 Declan Keener Boyertown Area YMCA logo 1:23.50
450 +2.7% PB
26 Carlos Hidalgo Falcon Swim Club logo 1:23.90
439