Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Max Gatzke
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 20 | +0.6% | SB | |
2 |
Tyler Lustig
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 17 | – | PB | |
3 |
Colin Duffy
DFAC
|
DFAC | 16 | – | PB | |
4 |
Roy Weng
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 15 | – | ||
5 |
Nicholas Woida
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 14 | +4.2% | PB | |
6 |
Richard Davis
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 13 | +0.1% | PB | |
7 |
Jack McCormick
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 12 | – | PB | |
8 |
Samuel Wade
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 11 | – | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bryan Fitzgerald
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 20 | +6.6% | PB | |
2 |
John Acevedo
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 17 | +5.9% | PB | |
3 |
Isaac Jiardini
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 16 | – | PB | |
4 |
Mason Schoof
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 15 | -0.8% | ||
5 |
DJ Nowacki
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 14 | – | ||
6 |
Jack Rohlinger
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 13 | – | PB | |
7 |
Andrew Derzay
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 12 | +2.1% | PB | |
8 |
Bailey Bleser
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 11 | 0.0% | ||
9 |
Charlie Phillips
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | 9 | – | PB | |
10 |
Ian Gatzke
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 7 | – | PB | |
11 |
Jeff Nebel
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 6 | +3.3% | PB | |
12 |
Cody Clauer
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 5 | – | PB | |
13 |
Andrew Martin
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 4 | +0.3% | PB | |
14 |
Ben Davis
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 3 | -1.6% | ||
15 |
Jacob Burgener
DFAC
|
DFAC | 2 | – | PB | |
16 |
Mark Teske
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 1 | +0.1% | PB | |
17 |
Matthew Chan
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | ||
18 |
Jonathan Lee
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | ||
19 |
Carson Niemiec
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | -3.5% | ||
– |
Josh Lohmeier
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Caleb Blischke
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 20 | +0.8% | PB | |
2 |
Evan Szablewski
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | 17 | +10.4% | PB | |
3 |
Ethan Murphy
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 16 | +3.9% | PB | |
4 |
Joe Steffel
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 15 | +3.2% | PB | |
5 |
Nolan Scanlan
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 14 | +2.7% | PB | |
6 |
Nate Frucht
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 13 | +4.3% | PB | |
7 |
BEN Ramminger
DFAC
|
DFAC | 12 | +4.9% | PB | |
8 |
Sam Lanham
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 11 | +4.6% | PB | |
9 |
Evan Slonac
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 9 | – | PB | |
10 |
Willy Pinnow
Lake Geneva Swim Club
|
Lake Geneva Swim Club | 7 | +0.2% | PB | |
11 |
Riley Komp
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 6 | +3.5% | PB | |
12 |
Nick Schuster
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 5 | +4.1% | PB | |
13 |
Joe Kroeger
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | 4 | -0.1% | ||
14 |
Anthony Jacobson
Beloit Tide
|
Beloit Tide | 3 | -2.5% | ||
15 |
Jesse Drake
Madison Aquatic Club
|
Madison Aquatic Club | 2 | -3.0% | ||
16 |
Jacob Litzau
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 1 | -2.8% | ||
– |
Nathan Gupton
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | NS | – | – |