Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Shengjie Zeng
Unattached
|
Unattached | 20 | – | ||
2 |
Henry Neely
Academy Aquatic Club
|
Academy Aquatic Club | 17 | +6.5% | PB | |
3 |
Angelo Candelora
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | 16 | +5.1% | PB | |
4 |
Liam Maloney
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 15 | +1.4% | PB | |
5 |
Brandon Rocha
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 14 | -0.3% | ||
6 |
Linas Pflanz
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 13 | -1.6% | ||
7 |
Maddox Matyas
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 12 | +0.4% | PB | |
8 |
Peter Wendol
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | 11 | +0.4% | PB | |
9 |
Caleb Stouffer
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 9 | -0.2% | ||
10 |
Kennith Gerena
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 7 | – | ||
11 |
Zachary Ohlrich
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 6 | +4.3% | PB | |
12 |
Nolan Becker
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 5 | +6.2% | PB | |
13 |
Mateo Valdes
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 4 | +1.2% | PB | |
14 |
Canyon Joseph
West Coast Aquat
|
West Coast Aquat | 3 | – | PB | |
15 |
Brayden Goodloe
Academy Aquatic Club
|
Academy Aquatic Club | 2 | +8.9% | PB | |
16 |
Joseph Caramato
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 1 | +2.4% | PB | |
17 |
Dylan Strickland
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | +4.1% | SB | |
18 |
Michael Rusu
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | – | – | ||
19 |
Daniel Datsev
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | – | – | PB | |
20 |
Cooper Lynn
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | +4.7% | PB | |
– |
Joshua Santana
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | NS | – | – | |
– |
Samarth Kasibhatla
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | NS | – | – |