1
|
Drew Flury
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee
|
|
20
|
–
|
PB
|
2
|
Jack Strombeck
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax
|
|
17
|
–
|
PB
|
3
|
West Jones
Swim Jax
|
Swim Jax
|
|
16
|
–
|
PB
|
4
|
Brady White
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks
|
|
15
|
–
|
|
5
|
Dylan Tomas
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics
|
|
14
|
–
|
|
6
|
Jono Milicevic
Planet Swim Aqua
|
Planet Swim Aqua
|
|
13
|
–
|
PB
|
7
|
Alex Balaguer
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club
|
|
12
|
-26.1%
|
|
8
|
Brady Sheffield
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
|
11
|
–
|
|
9
|
Ricky Collingwood
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics
|
|
9
|
–
|
|
10
|
Nikolas Morrell
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics
|
|
7
|
–
|
PB
|
11
|
Noah Ditmer
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax
|
|
6
|
–
|
PB
|
12
|
Crosby Fenniman
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee
|
|
5
|
-0.3%
|
|
13
|
Connor Murphy
YMCA of Florida
|
YMCA of Florida
|
|
4
|
–
|
|
14
|
Damien Bell
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club
|
|
3
|
+1.1%
|
PB
|
15
|
Liam Walsh
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics
|
|
2
|
–
|
|
16
|
Tudor Vlad
Unattached
|
Unattached
|
|
1
|
–
|
|
17
|
Trevor Singley
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax
|
|
–
|
–
|
PB
|
18
|
Dominic Benigno
Beaches Aquatic Club.
|
Beaches Aquatic Club.
|
|
–
|
–
|
|
19
|
Jacob Espel-Richards
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
20
|
Abraham Deronvil
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks
|
|
–
|
–
|
|
21
|
Matthew Wilkinson
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax
|
|
–
|
–
|
PB
|
22
|
Joshua Dobbs
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax
|
|
–
|
–
|
PB
|
23
|
Eli Pepito
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks
|
|
–
|
–
|
PB
|
24
|
Grayson Tukker
North Florida Swimming, Inc.
|
North Florida Swimming, Inc.
|
|
–
|
–
|
|
25
|
John Cusick
YMCA of Florida
|
YMCA of Florida
|
|
–
|
–
|
PB
|
26
|
KJ Stringfield
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks
|
|
–
|
–
|
|
27
|
Daniel Kaldaru
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
28
|
Caleb Roof
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
29
|
Evan Reed
North Florida Swimming, Inc.
|
North Florida Swimming, Inc.
|
|
–
|
–
|
|
30
|
Jackson Davis
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins
|
|
–
|
-1.4%
|
|
31
|
Griffin Clark
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
32
|
Zichen Xu
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
33
|
Gavin Dowling
Beaches Aquatic Club.
|
Beaches Aquatic Club.
|
|
–
|
–
|
|
34
|
Michael Itkin
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks
|
|
–
|
–
|
|
35
|
Tony Gimon-Carreno
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins
|
|
–
|
–
|
|
36
|
Ethan Hogge
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club
|
|
–
|
–
|
PB
|
37
|
James McCarthy
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks
|
|
–
|
–
|
|
38
|
Roque Grant
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
39
|
Nolan Gullett
North Florida Swimming, Inc.
|
North Florida Swimming, Inc.
|
|
–
|
–
|
|
40
|
Max Dorrian
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
41
|
Jordan Sandler
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
–
|
Kevin Schackman
Beaches Aquatic Club.
|
Beaches Aquatic Club.
|
|
–
|
–
|
|
–
|
Colton Nuualiitia
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks
|
NS
|
–
|
–
|
|