Site logo

PC OAPB Far Western LCM Championships

  • Completed
  • Jul. 26–29, 2018
  • LCM
  • Moraga, CA

200 Free Men

Timed Finals LCM
Name Team Time Pts. Imp.
1 Edward Smith Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks 2:06.35
565
2 Justin Sasano Burlingame logoBurlingame 2:06.96
553 +4.8% SB
Troy Fournier Walnut Creek Aquabears logoWalnut Creek Aquabears SCR

200 Free Men 10 and Under

Finals LCM
Name Team Time Pts. Imp.
1 Luka Mijatovic Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:21.39
1043 -0.7%
2 Sean Chen Peak Swimming logoPeak Swimming 2:23.59
853 -0.8%
3 Enzo Balbuena Peak Swimming logoPeak Swimming 2:24.02
847 -0.4%
4 Nicholas Woolery Brentwood SeaWolves logoBrentwood SeaWolves 2:27.23
797 -4.7%
5 Jeremy Ting Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks 2:30.49
748 +4.6% PB
6 Ethan Wang Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks 2:32.27
722 +2.8% PB
7 Jisung Hwang Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:33.16
709 +0.4% PB
8 Jackson Grafilo Unattached-Pacific Coast (LSC) logoUnattached-Pacific Coast (LSC) 2:38.17
638 -5.8%
Preliminaries LCM
Name Team Time Pts. Imp.
1 Luka Mijatovic Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:24.56
993 -2.9%
2 Nicholas Woolery Brentwood SeaWolves logoBrentwood SeaWolves 2:24.99
831 -3.1%
3 Enzo Balbuena Peak Swimming logoPeak Swimming 2:25.06
830 -1.1%
4 Sean Chen Peak Swimming logoPeak Swimming 2:26.48
809 -2.9%
5 Jackson Grafilo Unattached-Pacific Coast (LSC) logoUnattached-Pacific Coast (LSC) 2:28.94
771 +0.3% PB
6 Jeremy Ting Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks 2:29.10
769 +5.5% PB
7 Jisung Hwang Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:32.38
720 +0.9% PB
8 Ethan Wang Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks 2:33.80
700 +1.8% PB
9 Raphael Cueva Vallejo Aquatic logoVallejo Aquatic 2:34.22
694
10 RICHARD LIN Vacaville Swim Club logoVacaville Swim Club 2:34.59
688 -0.6%
11 Jaden Yang SUNN Swimming logoSUNN Swimming 2:35.55
675 +2.7% PB
12 Iian Burnes Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks 2:41.29
595 +0.8% PB
13 Ashton Joswiak Phoenix Swim Club logoPhoenix Swim Club 2:41.59
591 -2.1%
Aaron Li Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club SCR
Chance Kirby Northern Nevada logoNorthern Nevada SCR
ANDREW LI Vancouver Pacific Swim Club logoVancouver Pacific Swim Club SCR

200 Free Men 17 - 18

Finals LCM
Name Team Time Pts. Imp.
1 Tyler Lu Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks 1:54.33
828 +1.3% PB
2 Ryley McRae Kamloops Classic Swimming logoKamloops Classic Swimming 1:55.12
695 +1.7% PB
3 Niklas Weigelt Terrapins Swim Team logoTerrapins Swim Team 1:56.11
790
4 Michael Wheeler Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 1:56.55
777 +0.6% PB
5 Sean Percin Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 1:56.73
775 +1.4% PB
6 Sam Beyak Island Swimming logoIsland Swimming 1:57.00
662 +1.2% PB
7 Alec Baker Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 1:58.42
734 +0.8% PB
8 Austin Phillips Island Swimming logoIsland Swimming 2:04.41
551
Preliminaries LCM
Name Team Time Pts. Imp.
1 Tyler Lu Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks A 1:54.17
832 +1.5% PB
2 Sean Percin Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 1:56.60
778 +1.5% PB
3 Ryley McRae Kamloops Classic Swimming logoKamloops Classic Swimming 1:56.67
668 +0.4% SB
4 Michael Wheeler Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 1:56.70
773 +0.5% PB
5 Robert Mitchell Terrapins Swim Team logoTerrapins Swim Team 1:57.38
761 +0.4% PB
6 Sam Beyak Island Swimming logoIsland Swimming 1:57.43
655 +0.9% PB
7 Niklas Weigelt Terrapins Swim Team logoTerrapins Swim Team 1:57.99
747
8 Alec Baker Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 1:59.26
715 +0.1% PB
9 Austin Phillips Island Swimming logoIsland Swimming 1:59.66
619
10 CUPER SEBA PEREZ GARCIA Mexico logoMexico 1:59.85
616
11 Axxel SALGADO SALINAS Mexico logoMexico 1:59.87
616
12 Calvin Chui Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks 2:00.01
702 +3.5% SB
13 Jonathan Tan San Ramon Valley logoSan Ramon Valley 2:00.08
700 +2.7% SB
14 Keegan Pierson Walnut Creek Aquabears logoWalnut Creek Aquabears 2:00.81
681 +3.6% PB
16 Cole Reznick Tri Valley Aquatics (CA) logoTri Valley Aquatics (CA) 2:00.88
683 -2.3%
15 Connor Seip Terrapins Swim Team logoTerrapins Swim Team 2:00.88
683 -0.4%
17 Trent Itow Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:01.37
672 PB
18 Samuel Ayers Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 2:02.04
655 -2.3%
19 Aidan Wong Tiger Aquatics (California) logoTiger Aquatics (California) 2:02.34
651 -0.7%
20 Juan Varela Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:02.83
638 +4.6% PB
21 Alexander Yu Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:02.87
640 +0.8% PB
22 Pieter Cory Tri Valley Aquatics (CA) logoTri Valley Aquatics (CA) 2:03.13
631 -2.9%
23 Logan Heaney Walnut Creek Aquabears logoWalnut Creek Aquabears 2:03.60
621
24 Matthew Choi Peak Swimming logoPeak Swimming 2:03.70
622 PB
25 Jack Savage Kamloops Classic Swimming logoKamloops Classic Swimming 2:03.82
559
26 Nick Cisco Napa Valley Swim Team logoNapa Valley Swim Team 2:03.96
617 +2.7% PB
27 Henry Pink Owen Sound Aquatic Club logoOwen Sound Aquatic Club 2:04.23
553
28 Grant Yap Tri Valley Aquatics (CA) logoTri Valley Aquatics (CA) 2:04.25
608 -0.0%
29 James Owens Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:04.89
595 +4.0% SB
30 Jack Wilkerson Diablo Aquatics logoDiablo Aquatics 2:04.92
597 -1.8%
31 Lawrence Lee Mission San Jose Aquatics logoMission San Jose Aquatics 2:05.02
592 PB
32 Cristian Twyman Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 2:06.51
564
33 Gabe Wright Napa Valley Swim Team logoNapa Valley Swim Team 2:06.74
560 +1.6% SB
34 RO SERRALDE FERNANDEZ D Mexico logoMexico 2:06.85
519
35 Gabriel Iorgulescu Swim South Bay logoSwim South Bay 2:07.47
545
36 Jacob Nixon Livermore Aqua Cowboys Club logoLivermore Aqua Cowboys Club 2:09.07
514 -1.5%
37 MANUEL SALMUN NEHMAD Centro Deportivo Israelita logoCentro Deportivo Israelita 2:09.56
487
38 Caleb Bitting Tri Valley Aquatics (CA) logoTri Valley Aquatics (CA) 2:11.30
471
Calvin David Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks SCR
Matt Fetterman Terrapins Swim Team logoTerrapins Swim Team SCR
Jacob Harvill Walnut Creek Aquabears logoWalnut Creek Aquabears SCR
Jacob Juico Elk Grove Aquati logoElk Grove Aquati SCR
Jack Carlson Osprey Aquatics logoOsprey Aquatics SCR
Zach Dietz Osprey Aquatics logoOsprey Aquatics SCR
Derrick Garcia Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics SCR
Emiliano MORA CONTRERAS Mexico logoMexico SCR

200 Free Men 15 - 16

Finals LCM
Name Team Time Pts. Imp.
1 Diego Abra Barragan Vazquez Mexico logoMexico 1:56.58
669 -1.3%
2 LUISA QUINTERO MARTINEZ Mexico logoMexico 1:59.62
619
3 Justin Culetu Unattached-Pacific Coast (LSC) logoUnattached-Pacific Coast (LSC) 2:00.13
729 -1.2%
4 Jacob Yen Peak Swimming logoPeak Swimming 2:00.36
724 -0.1%
5 Aidan Vollmar Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 2:00.86
713 +0.0% PB
6 WILLIAM BARBER Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 2:01.94
690 -0.4%
7 Zachary Le-Nguyen Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 2:02.06
739 -0.1%
8 Dillon Smith San Ramon Valley logoSan Ramon Valley 2:03.21
714 +4.0% PB
Preliminaries LCM
Name Team Time Pts. Imp.
1 Jacob Yen Peak Swimming logoPeak Swimming 1:59.59
741 +0.6% PB
2 Diego Abra Barragan Vazquez Mexico logoMexico 1:59.71
618 -4.1%
3 Justin Culetu Unattached-Pacific Coast (LSC) logoUnattached-Pacific Coast (LSC) 2:00.42
723 -1.5%
4 LUISA QUINTERO MARTINEZ Mexico logoMexico 2:00.72
603
5 Aidan Vollmar Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 2:01.03
709 -0.1%
6 WILLIAM BARBER Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 2:01.07
708 +0.3% PB
7 Zachary Le-Nguyen Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 2:01.32
755 +0.5% PB
8 Dillon Smith San Ramon Valley logoSan Ramon Valley 2:01.91
742 +5.0% PB
9 Ariel Freiman Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:01.93
690
10 Mariano Jasso Escoto Mexico logoMexico 2:01.99
584 PB
11 Edward Tay Peak Swimming logoPeak Swimming 2:02.29
682 PB
12 Christopher Guidi San Ramon Valley logoSan Ramon Valley 2:02.62
675 +2.5% PB
13 Michael Muljadi Peak Swimming logoPeak Swimming 2:02.79
723 +1.3% PB
14 JT Sears Spare Time Aquatic Sacramento logoSpare Time Aquatic Sacramento 2:02.83
722 -1.8%
15 Patrick Xu Peak Swimming logoPeak Swimming 2:02.85
670 PB
16 Alec Sasano Burlingame logoBurlingame 2:03.02
666 +3.3% SB
17 Michael Dagasso Kamloops Classic Swimming logoKamloops Classic Swimming 2:03.10
568 PB
18 Kyle Wong San Ramon Valley logoSan Ramon Valley 2:03.32
712 +3.2% PB
19 Hirota Inoki Culver City Swim Club logoCulver City Swim Club 2:03.33
712 +3.2% PB
20 Andrew Hoang Mission San Jose Aquatics logoMission San Jose Aquatics 2:03.55
655 +6.7% PB
21 Luca Garlati Otter Swim Club logoOtter Swim Club 2:03.61
654 +2.4% PB
22 Shlok Gore Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:03.77
650 PB
23 Greg Sifferman Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:04.09
644 PB
24 Corben Wong Tiger Aquatics (California) logoTiger Aquatics (California) 2:04.23
692 +0.7% PB
25 Mason Jeffers Lifetime Northern California logoLifetime Northern California 2:04.33
639 PB
26 Rhys Edwards Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:04.41
689 +2.3% PB
27 Nicholas Lanting DART Swimming logoDART Swimming 2:04.51
687 +3.2% PB
28 Frankie Fitzpatrick San Ramon Valley logoSan Ramon Valley 2:04.82
628 +5.3% SB
29 FERNA BERDEJO RODRIGUEZ Anv logoAnv 2:04.87
545
30 Masato daCosta Livermore Aqua Cowboys Club logoLivermore Aqua Cowboys Club 2:05.11
674 +1.7% PB
31 Malcolm Mackey Oakland Undercurrent Swim Team logoOakland Undercurrent Swim Team 2:05.45
667
32 Ricky Millns Owen Sound Aquatic Club logoOwen Sound Aquatic Club 2:06.01
530
33 Gonzy Pardo-Figueroa Island Swimming logoIsland Swimming 2:06.24
527
34 SANTIAGO AN RAFAEL PENA Anv logoAnv 2:06.90
519
35 Keegan Brown Ncsa logoNcsa 2:06.91
519 PB
36 Kyle Samson Tiger Aquatics (California) logoTiger Aquatics (California) 2:07.21
630 +2.9% PB
37 Chaitha Dasari San Ramon Valley logoSan Ramon Valley 2:07.37
576 +2.5% PB
38 Ian Beer Fog City Hammerheads logoFog City Hammerheads 2:07.57
572 PB
39 Zachary Zauhar-Kurr Alameda Gators logoAlameda Gators 2:07.65
571
40 Nathan Jellison Vallejo Aquatic logoVallejo Aquatic 2:08.15
561
41 Justin Tsai Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks 2:08.77
548 +1.3% SB
42 Sean Penner Ncsa logoNcsa 2:09.02
494
43 Alex Levy Spare Time Aquatic Sacramento logoSpare Time Aquatic Sacramento 2:09.10
592 -0.6%
44 Brock Zamanian Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 2:09.20
590 PB
45 Tianyou Zhang Peak Swimming logoPeak Swimming 2:09.66
531 +6.2% SB
46 Ian Markus Kisu Swim Club logoKisu Swim Club 2:10.61
476 -2.3%
Christopher Critzer Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club SCR
Alec Lacerte Palo Alto logoPalo Alto SCR
Ryan Lenahan Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics SCR
Jaewoo Kim Diablo Aquatics logoDiablo Aquatics SCR
James Conable Alameda Gators logoAlameda Gators SCR

200 Free Men 13 - 14

Finals LCM
Name Team Time Pts. Imp.
1 JOSE ALBE CANO FIGUEROA Mexico logoMexico 1:58.88
631
2 Isaac Kim Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 1:59.58
850 +0.8% PB
3 Jackson McDonald Front Range Barracudas logoFront Range Barracudas 2:00.83
822 +2.0% PB
4 ANDRES DUPONT CABRERA Mexico logoMexico 2:01.22
595
5 Harrison Williams Palo Alto logoPalo Alto 2:01.58
916 -0.8%
6 Miguel Rojas Newman Mexico logoMexico 2:03.00
570 -2.0%
7 Ethan Wang Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks 2:04.42
853 +1.1% PB
8 Kevin Tran Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:07.07
687
Preliminaries LCM
Name Team Time Pts. Imp.
1 Isaac Kim Orinda Aquatics logoOrinda Aquatics 2:00.06
839 +0.4% PB
2 JOSE ALBE CANO FIGUEROA Mexico logoMexico 2:00.56
605
3 ANDRES DUPONT CABRERA Mexico logoMexico 2:00.59
605
4 Jackson McDonald Front Range Barracudas logoFront Range Barracudas 2:00.99
818 +1.9% PB
5 Harrison Williams Palo Alto logoPalo Alto 2:01.85
910 -1.1%
6 Miguel Rojas Newman Mexico logoMexico 2:02.88
571 -1.9%
7 Ethan Wang Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks 2:04.07
861 +1.4% PB
8 Kevin Tran Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:04.52
741
9 Matthew Elliott Quicksilver Swimming logoQuicksilver Swimming 2:05.38
832 -0.6%
10 Nate Truong Island Swimming logoIsland Swimming 2:05.47
537
11 Jack Cameron Kamloops Classic Swimming logoKamloops Classic Swimming 2:05.57
535 +1.0% PB
12 Edwin Simeon Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:05.82
713 +5.4% PB
13 Sean Christianson Wolverine Aquatics logoWolverine Aquatics 2:05.83
823 -1.0%
14 TRISTAN SIELUZYCKI Etobicoke Swimming logoEtobicoke Swimming 2:06.35
526 +1.0% PB
15 Jerry Chu Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:06.65
805 PB
16 TOMOHI NOZAKI TAKAHASHI Mexico logoMexico 2:06.95
518
17 Lorenzo Martinelli Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:06.97
689 +3.4% PB
18 Hashim Haba Oakville Aquatic Club logoOakville Aquatic Club 2:07.01
517 +2.9% PB
19 Gabriel Madrigal-Meighan Mesa Aquatics logoMesa Aquatics 2:07.03
688 +1.3% PB
20 Jack Hendrick Livermore Aqua Cowboys Club logoLivermore Aqua Cowboys Club 2:07.11
795 +1.5% PB
21 Vineet Ranade Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:07.43
680 +0.5% PB
22 Max Malakhovets Etobicoke Swimming logoEtobicoke Swimming 2:07.63
510 +0.9% PB
23 JUAN EMI TRISTAN ZARATE Mexico logoMexico 2:08.26
502
24 Eamon Andrew Helding San Ramon Valley logoSan Ramon Valley 2:08.76
653 -0.3%
25 Donavan Jeng Palo Alto logoPalo Alto 2:08.87
759 +0.1% PB
26 Caden Sato Pearl City Aquatics, Inc. logoPearl City Aquatics, Inc. 2:09.22
643 -1.0%
27 William Bryer Oakville Aquatic Club logoOakville Aquatic Club 2:09.41
489 +1.8% PB
28 Ethan Matthew Russell Unattached-Pacific Coast (LSC) logoUnattached-Pacific Coast (LSC) 2:09.54
637 -0.6%
29 Jayden Hernandez Swim South Bay logoSwim South Bay 2:10.04
627 -1.6%
30 Will McGaughey Palo Alto logoPalo Alto 2:10.95
609 -1.1%
31 Christian Nguyen Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:11.03
607
Akira Lomvardas unattached SCR
Justin Wong Neptune Swimming logoNeptune Swimming SCR
Jackson Picard Palo Alto logoPalo Alto SCR
Luke Nicholas Mesa Aquatics logoMesa Aquatics SCR

200 Free Men 11 - 12

Finals LCM
Name Team Time Pts. Imp.
1 Devyn Caples Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks 2:10.25
829 +1.4% PB
2 SI BERMUDEZ SANTA MARIA Atlantis Swimming Federation logoAtlantis Swimming Federation 2:10.98
815
3 Dominick Wonosaputra Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks 2:12.58
785 +1.7% PB
4 MARCO OROZCO CORTEZ Mexico logoMexico 2:13.22
448
5 Ryan Feng Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:13.67
766 +0.8% PB
6 LOUIS FASANI Wolverine Aquatics logoWolverine Aquatics 2:15.07
740 -3.4%
7 Kevin Zhang Etobicoke Swimming logoEtobicoke Swimming 2:15.13
430
8 SEBASTIAN LUNA RIOS Mexico logoMexico 2:15.36
427
Preliminaries LCM
Name Team Time Pts. Imp.
1 LOUIS FASANI Wolverine Aquatics logoWolverine Aquatics 2:11.17
812 -0.5%
2 SI BERMUDEZ SANTA MARIA Atlantis Swimming Federation logoAtlantis Swimming Federation 2:11.91
798
3 Devyn Caples Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks 2:11.95
797 +0.2% PB
4 Kevin Zhang Etobicoke Swimming logoEtobicoke Swimming 2:13.09
450
5 SEBASTIAN LUNA RIOS Mexico logoMexico 2:13.10
450
6 MARCO OROZCO CORTEZ Mexico logoMexico 2:13.12
449
7 Ryan Feng Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:13.20
774 +1.2% PB
8 Dominick Wonosaputra Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks 2:14.52
750 +0.2% PB
9 RODRIGO SILVA ZAVALA Mexico logoMexico 2:15.68
424
10 DIEGO MORALES HERNANDEZ Mexico logoMexico 2:16.73
415
11 Jeremy Coe Ladera Oaks logoLadera Oaks 2:17.42
698 +1.1% PB
12 LORNE WIGGINTON UCSC logoUCSC 2:17.44
408
13 Yuki Hayashi Napa Valley Swim Team logoNapa Valley Swim Team 2:17.81
692 +2.4% PB
14 Brian Choi San Ramon Valley logoSan Ramon Valley 2:17.98
689 -3.4%
15 Hunter Rohovit Tri Valley Aquatics (CA) logoTri Valley Aquatics (CA) 2:18.49
680 +3.2% PB
16 Gabriel DeLos Angeles Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:18.68
676 -0.5%
17 Thomas Aguero Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:19.47
663 -0.1%
18 Samuel Kan Crow Canyon Country Club Sharks logoCrow Canyon Country Club Sharks 2:19.52
662 +5.2% PB
19 Israel Gonzalez Oakland Undercurrent Swim Team logoOakland Undercurrent Swim Team 2:19.61
660
20 Ian Mo Vancouver Pacific Swim Club logoVancouver Pacific Swim Club 2:19.73
388 PB
21 Shreeyans Sahu SUNN Swimming logoSUNN Swimming 2:20.25
649 +0.4% PB
22 Joaquin Grafilo Unattached-Pacific Coast (LSC) logoUnattached-Pacific Coast (LSC) 2:20.38
647 +2.9% PB
23 Diego Resendiz Palo Alto logoPalo Alto 2:20.73
641 +0.8% PB
24 Parker Cameron Kamloops Classic Swimming logoKamloops Classic Swimming 2:21.11
377 +7.2% PB
25 Isaiah Jarvis Santa Clara Swim Club logoSanta Clara Swim Club 2:21.13
635 -0.4%
26 William Bulris Vacaville Swim Club logoVacaville Swim Club 2:21.58
627 -0.9%
27 Tyler Davis Seville Country logoSeville Country 2:21.75
624 +0.1% PB
28 Cole Ballard Bulldog Swim Club logoBulldog Swim Club 2:21.77
624 +1.5% PB
29 Tyler Liu Unattached-Pacific Coast (LSC) logoUnattached-Pacific Coast (LSC) 2:22.07
769 -1.4%
30 Ron Zamir Palo Alto logoPalo Alto 2:22.44
613 -1.2%
31 Robert Brents Walnut Creek Aquabears logoWalnut Creek Aquabears 2:22.88
605 -0.2%
32 Samuel Wang Pleasanton Seahawks logoPleasanton Seahawks 2:23.25
599 -0.1%
33 Evan Marczak DART Swimming logoDART Swimming 2:23.37
597 +0.6% PB
34 ALFR VELAZQUEZ CORONADO Mexico logoMexico 2:23.57
358
35 Connor Kann Unattached-Pacific Coast (LSC) logoUnattached-Pacific Coast (LSC) 2:23.86
589 +4.5% PB
36 Nathan Rasmussen Unattached-Pacific Coast (LSC) logoUnattached-Pacific Coast (LSC) 2:24.15
584 -2.8%
Charles Matthews North Bay Aquatics logoNorth Bay Aquatics SCR
Albert Chen Vancouver Pacific Swim Club logoVancouver Pacific Swim Club SCR
Iden Farzadeh Vancouver Pacific Swim Club logoVancouver Pacific Swim Club SCR