Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Will Hayon
Mid Wisconsin Wave Makers
|
Mid Wisconsin Wave Makers | 20 | +1.9% | SB | |
2 |
Christian Frank
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 16 | -0.1% | ||
2 |
Ben Meulemans
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 16 | +0.2% | PB | |
4 |
Lio Perez
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 15 | -3.5% | ||
5 |
Caden Bjornstad
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 14 | -0.5% | ||
6 |
Will Lennertz
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 13 | -3.9% | ||
7 |
Ozan Kalafat
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 12 | – | PB | |
8 |
Ziyad Saleem
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 11 | -0.3% | ||
9 |
Travis Phillips
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | 9 | – | ||
10 |
Ido Korabelnikov
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 7 | -0.6% | ||
11 |
Joey Wenszell
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 6 | – | ||
12 |
Ben Lorenz
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 5 | +1.1% | PB | |
13 |
Zach Maly
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 4 | +0.5% | PB | |
14 |
AJ Smith
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 3 | +1.9% | PB | |
15 |
Riley Komp
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 2 | – | ||
16 |
Sam Hauke
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 1 | -0.3% | ||
17 |
Zach Friell
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | -0.7% | ||
18 |
Peter McMahon
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | +1.9% | PB | |
19 |
Michael Scripp
Green Bay Y
|
Green Bay Y | – | – | ||
20 |
Ryan Wood
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | -2.3% | ||
21 |
Carson Niemiec
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | – | ||
21 |
Adam Marx
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +2.4% | PB | |
23 |
Devin Collins
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | – | PB | |
24 |
Jason Hunt
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | PB | |
25 |
Jacob Ketterling
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | – | PB | |
26 |
Frederick Keating
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | +2.1% | PB | |
27 |
James Haase
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +0.6% | SB | |
28 |
Quinn Worman
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | – | PB | |
29 |
David Suttner
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | 0.0% | ||
30 |
Christopher Muhs
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | -7.6% | ||
31 |
Nicholas Neuman
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | – | PB | |
32 |
Eli Klawikowski
Mid Wisconsin Wave Makers
|
Mid Wisconsin Wave Makers | – | – | PB | |
33 |
Nolan Cassidy
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | – | PB | |
34 |
Abraham Balding
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +0.2% | PB | |
35 |
Carson Biller
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | -2.4% | ||
36 |
Dexter Thielhelm
Mid Wisconsin Wave Makers
|
Mid Wisconsin Wave Makers | – | – | ||
37 |
Matthew Geils
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | +1.4% | PB | |
38 |
Greyson Gottschalk
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | – | – | PB | |
39 |
Nathan Lange
Mid Wisconsin Wave Makers
|
Mid Wisconsin Wave Makers | – | – | PB | |
40 |
Aaron Shibilski
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | -2.9% | ||
41 |
David Hession
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | – | PB | |
42 |
Austin Lentz
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | – | – | PB | |
43 |
Jensen Rocke
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | – | PB | |
44 |
Phillip Mayer
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | – | – | ||
45 |
Collin Groppi
Unattached
|
Unattached | – | +1.4% | SB | |
46 |
Ty Casper
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | -1.2% | ||
47 |
Lance Greicar
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | – | ||
48 |
Ryan Nelson
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
49 |
Alexander Kanable
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
– |
Michael Long
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | NS | – | – | |
– |
Mark Ambrose
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | NS | – | – | |
– |
Anthony Connors
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | NS | – | – | |
– |
Jack Krupka
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matt Dedering
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 20 | +1.6% | SB | |
2 |
Joe Lorenz
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 17 | +3.5% | PB | |
3 |
Tyler Hansen
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 16 | -2.3% | ||
4 |
Adam Skrzeszewski
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 15 | +1.0% | PB | |
5 |
Ian Ridlehoover
Unattached
|
Unattached | 14 | – | PB | |
6 |
Evan Langelund
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | 13 | +3.5% | PB | |
7 |
Jack Gould
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 12 | – | PB | |
8 |
Tyler Hartmann
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 11 | +0.3% | PB | |
9 |
Alex Johnson
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 9 | +0.8% | PB | |
10 |
Mikhail Neverman
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 7 | – | PB | |
11 |
Ryan Slonac
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 6 | +0.4% | PB | |
12 |
Brian Kee
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | 5 | – | ||
13 |
Clayton Lowman
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | 4 | – | ||
14 |
Jonny Day
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 3 | +2.3% | PB | |
15 |
Tom Bergin
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 2 | -0.1% | ||
16 |
David Niemiec
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 1 | +0.5% | PB | |
17 |
Francis Donovan
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | – | ||
18 |
Matthew Vayts
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | – | PB | |
19 |
Stuart Seymour
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +1.5% | PB | |
20 |
Drew Shipley
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | – | ||
21 |
Neekan Nasiri
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | PB | |
22 |
Hayden Rose
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | – | PB | |
23 |
Hopking Uyenbat
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | – | – | PB | |
24 |
Abhinay Reddy
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +1.4% | SB | |
25 |
Kenny Herda
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | +2.5% | PB | |
26 |
Henry Williams
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | -0.2% | ||
27 |
Tyler Janiszewski
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +0.8% | PB | |
28 |
Carter Bauman
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | -0.6% | ||
29 |
Nate Meyer
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | +1.2% | PB | |
30 |
Nate Klitzke
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
31 |
Derrek Hojnacki
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | 0.0% | ||
32 |
Cooper Wisener
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +2.9% | PB | |
33 |
Ian Leonard
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | +5.7% | PB | |
34 |
David Keppert
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | – | -4.5% | ||
35 |
Silas Toppe
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | -0.2% | ||
36 |
Wyatt Gross
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | – | PB | |
37 |
Thevindu Perera
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
38 |
Adyn Hamann
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | -0.5% | ||
39 |
Mahit Dagar
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | -0.2% | ||
40 |
Cole Mackay
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | -3.4% | ||
41 |
Lucas Gibes-Pearl
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | – | PB | |
42 |
Ian Bruce
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
43 |
Carson Wundrock
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | – | – | PB | |
44 |
Brandon Pargamotnikas
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | – | ||
45 |
Jacob Decker
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +0.9% | PB | |
46 |
Ryan Hoerig
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
47 |
Ben Gosnell
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +2.3% | PB | |
48 |
Dylan Tierney
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | -0.8% | ||
49 |
Tyler Tierney
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +1.9% | PB | |
50 |
Siddharth Maktedar
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
51 |
Dawson Memmel
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | +5.1% | PB | |
52 |
Jackson Barnett
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | – | ||
53 |
William Hrdi
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | PB | |
– |
Forest Olsen
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | NS | – | – | |
– |
Ian Hughes
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | NS | – | – | |
– |
Owen Weinfurtner
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | NS | – | – | |
– |
Mick Barber
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | NS | – | – | |
– |
ShriKrishna Mokhasi
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | NS | – | – | |
– |
Graham Mayberry
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hugo Arteaga
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 20 | – | PB | |
2 |
Finnley Conklin
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 17 | – | PB | |
3 |
Sam Lorenz
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 16 | +1.2% | PB | |
4 |
Noah Cheng
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 15 | +0.1% | PB | |
5 |
Jack Paull
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 14 | +1.6% | PB | |
6 |
Lucas Gegare
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 13 | – | PB | |
7 |
Matthew Schaefer
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 12 | – | PB | |
8 |
Max Nikitovic
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 11 | +0.3% | PB | |
9 |
Alexander Frick
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 9 | +0.9% | PB | |
10 |
Charlie Prince
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 7 | +1.6% | PB | |
11 |
Wesley Aleithe
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 6 | -1.5% | ||
12 |
William Wang
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 5 | – | ||
13 |
Hunter Franke
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 4 | +0.2% | PB | |
14 |
Caleb Alsum
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 3 | -1.3% | ||
15 |
Aiden O'Connor
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 2 | +5.1% | PB | |
16 |
Braeden Hansen
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 1 | – | PB | |
17 |
Weston Keppert
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | – | +3.0% | PB | |
18 |
Caleb Smith
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
19 |
Braedy Klawikowski
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | – | PB | |
20 |
Harrison Regan
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | – | ||
21 |
Nish Kumar
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +1.2% | PB | |
22 |
Kaden Wheeler
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | PB | |
23 |
Owen Prescott
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | -0.7% | ||
24 |
JD Dursch
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
25 |
Peter Kennedy
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
26 |
Dominick Gibes-Pearl
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | – | PB | |
27 |
Sam Keuler
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | – | PB | |
28 |
Mihai Buznea
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +5.1% | PB | |
29 |
Colin Runnells
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
30 |
Nathaniel Foster
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | – | -1.8% | ||
31 |
Max Klockow
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | -2.2% | ||
32 |
Brady Crayne
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +4.3% | PB | |
33 |
Benji Lu
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | -1.9% | ||
34 |
Hunter McKittrick
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | – | PB | |
35 |
Gavin Schneider
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | -0.2% | ||
36 |
Jack Borzynski
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | – | +0.4% | PB | |
37 |
Swar Khopkar
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
38 |
Daniel Bykhovsky
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | – | ||
39 |
Santi Toribio
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | – | ||
40 |
Gideon Benner
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
41 |
Arnav Nandakumar
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
42 |
Mats Ridlehoover
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
43 |
Finian Sprau
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | – | ||
44 |
Joshua Lenz
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | ||
45 |
Sam Shelton
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | +0.2% | PB | |
46 |
Mason Schowalter
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | – | PB | |
47 |
Jonah Lotegeluaki
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | ||
48 |
Ethan Bruce
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
49 |
Kostatinos Volakis
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | ||
50 |
George Yan
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
51 |
Aarav Sinha
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | ||
52 |
Yash Prag
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
53 |
Daniel Xu
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | ||
54 |
Ashton Moesch
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | – | -1.8% | ||
– |
Michael Jannusch
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | NS | – | – | |
– |
Sullivan Neumeier
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | NS | – | – | |
– |
Lenny Cao
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | NS | – | – | |
– |
Ethan Zhang
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | NS | – | – | |
– |
Dean Amble
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | NS | – | – | |
– |
Avam Mishra
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | NS | – | – | |
– |
Robert Merklein
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Logan Loppnow
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 20 | -0.5% | ||
2 |
Josh Cui
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 17 | – | PB | |
3 |
Zachary Haase
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 16 | – | PB | |
4 |
Will Van Ermen
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | 15 | – | ||
5 |
Dane DeKiep
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | 14 | – | PB | |
6 |
Kyle O'Connor
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 13 | +1.0% | PB | |
7 |
Luke Dinusson-Wiger
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 12 | – | PB | |
8 |
Joshua Haase
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 11 | – | PB | |
9 |
Arjun Oshan
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | 9 | – | PB | |
10 |
Tyler Stich
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 7 | – | PB | |
11 |
Maddy Karun
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 6 | +2.1% | PB | |
12 |
Jude Hill
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 5 | -0.8% | ||
13 |
Charlie Williams
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 4 | -2.9% | ||
14 |
Trey Smyczek
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 3 | -2.1% | ||
15 |
Riley Burke
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 2 | -1.0% | ||
16 |
Briggs Borchardt
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 1 | – | ||
17 |
Gabriel Cheng
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | -3.9% | ||
18 |
Emery Tipkemper
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
19 |
Dave Wessel
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | – | PB | |
20 |
Miles Burke
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | -4.7% | ||
21 |
Niall Parkins
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | – | ||
22 |
Tristan Lorson
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | – | -1.5% | ||
23 |
Owen Patterson
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
24 |
Eric Hou
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | -2.4% | ||
25 |
Aiden Gundrum
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
26 |
Cyrus Gibes-Pearl
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | – | PB | |
27 |
Evan Prescott
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +1.7% | PB | |
28 |
Ryan McCollister
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | +0.9% | PB | |
29 |
Andrei Buznea
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +1.4% | PB | |
30 |
Connor Ojibway
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | – | – | ||
31 |
Hunter Sellnow
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | – | – | PB | |
32 |
JP Denis
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
33 |
Logan Spaeth
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | – | -5.1% | ||
34 |
Colton Crawford
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | +0.1% | PB | |
35 |
Aarvi Satija
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | ||
36 |
Isaac Kosowski
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | – | ||
37 |
Andrew Urbani
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | – | ||
38 |
Vitor Silva
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | +2.7% | PB | |
39 |
Paul Kim
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | – | ||
40 |
Maddox Wessel
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | – | PB | |
41 |
Abram Hansen
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
42 |
Aditya Kosaraju
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | ||
43 |
Owen Klawikowski
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | – | PB | |
44 |
Joseph Strader
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | ||
45 |
Christian Basilotto
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
46 |
Lucas Rohr
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | ||
47 |
Coby Crayne
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
48 |
Vibhu Besur
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | ||
49 |
Joaquin Romo
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | – | ||
50 |
Matthew Wang
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
51 |
Nicholas Foster
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | – | +7.6% | PB | |
52 |
Siddharth Kosaraju
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | ||
53 |
Keshav Karun
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
54 |
Lanting Shi
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | ||
55 |
Aaroosh Kumar
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | ||
56 |
Eamon Patterson
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | ||
57 |
Van Smyczek
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | – | PB | |
58 |
Michael Irwin
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | -6.6% | ||
– |
Thomas Kennedy
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | ||
– |
Leo Zippel
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | NS | – | – | |
– |
Sharif Soliman
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | NS | – | – |