Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hugo Arteaga
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 20 | – | PB | |
2 |
Finnley Conklin
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 17 | – | PB | |
3 |
Sam Lorenz
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 16 | +1.2% | PB | |
4 |
Noah Cheng
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 15 | +0.1% | PB | |
5 |
Jack Paull
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 14 | +1.6% | PB | |
6 |
Lucas Gegare
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 13 | – | PB | |
7 |
Matthew Schaefer
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 12 | – | PB | |
8 |
Max Nikitovic
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 11 | +0.3% | PB | |
9 |
Alexander Frick
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 9 | +0.9% | PB | |
10 |
Charlie Prince
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 7 | +1.6% | PB | |
11 |
Wesley Aleithe
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 6 | -1.5% | ||
12 |
William Wang
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 5 | – | ||
13 |
Hunter Franke
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 4 | +0.2% | PB | |
14 |
Caleb Alsum
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 3 | -1.3% | ||
15 |
Aiden O'Connor
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 2 | +5.1% | PB | |
16 |
Braeden Hansen
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 1 | – | PB | |
17 |
Weston Keppert
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | – | +3.0% | PB | |
18 |
Caleb Smith
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
19 |
Braedy Klawikowski
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | – | PB | |
20 |
Harrison Regan
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | – | ||
21 |
Nish Kumar
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +1.2% | PB | |
22 |
Kaden Wheeler
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | PB | |
23 |
Owen Prescott
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | -0.7% | ||
24 |
JD Dursch
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
25 |
Peter Kennedy
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
26 |
Dominick Gibes-Pearl
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | – | PB | |
27 |
Sam Keuler
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | – | PB | |
28 |
Mihai Buznea
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | +5.1% | PB | |
29 |
Colin Runnells
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
30 |
Nathaniel Foster
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | – | -1.8% | ||
31 |
Max Klockow
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | -2.2% | ||
32 |
Brady Crayne
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +4.3% | PB | |
33 |
Benji Lu
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | -1.9% | ||
34 |
Hunter McKittrick
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | – | PB | |
35 |
Gavin Schneider
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | -0.2% | ||
36 |
Jack Borzynski
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | – | +0.4% | PB | |
37 |
Swar Khopkar
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
38 |
Daniel Bykhovsky
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | – | ||
39 |
Santi Toribio
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | – | ||
40 |
Gideon Benner
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
41 |
Arnav Nandakumar
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
42 |
Mats Ridlehoover
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | PB | |
43 |
Finian Sprau
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | – | ||
44 |
Joshua Lenz
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | ||
45 |
Sam Shelton
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | +0.2% | PB | |
46 |
Mason Schowalter
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | – | PB | |
47 |
Jonah Lotegeluaki
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | ||
48 |
Ethan Bruce
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | – | ||
49 |
Kostatinos Volakis
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | ||
50 |
George Yan
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
51 |
Aarav Sinha
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | ||
52 |
Yash Prag
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | PB | |
53 |
Daniel Xu
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | – | ||
54 |
Ashton Moesch
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | – | -1.8% | ||
– |
Michael Jannusch
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | NS | – | – | |
– |
Sullivan Neumeier
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | NS | – | – | |
– |
Lenny Cao
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | NS | – | – | |
– |
Ethan Zhang
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | NS | – | – | |
– |
Dean Amble
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | NS | – | – | |
– |
Avam Mishra
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | NS | – | – | |
– |
Robert Merklein
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | NS | – | – |