Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Selena Nishihata
TREASURE COAST SWIMMING
|
TREASURE COAST SWIMMING | 20 | +1.3% | PB | |
2 |
Brady Estrada
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 17 | -1.0% | ||
3 |
Juanita Carolina MOYA MANRIQUE
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 16 | – | ||
4 |
Kyndall Cardoso
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 15 | +0.3% | PB | |
6 |
Gabby Johnson
Indian River Aquatics
|
Indian River Aquatics | 13 | +8.5% | SB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Alyssa Rhein
Patriot Aquatics (FL)
|
Patriot Aquatics (FL) | 9 | -1.9% | ||
10 |
Madelyn York
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 7 | +5.3% | PB | |
12 |
Abbie Wydra
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 5 | +0.7% | SB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Selena Nishihata
TREASURE COAST SWIMMING
|
TREASURE COAST SWIMMING | 587 | +0.3% | PB | |
2 |
Brady Estrada
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 584 | -2.1% | ||
3 |
Juanita Carolina MOYA MANRIQUE
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 568 | – | ||
4 |
Kyndall Cardoso
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 535 | -0.3% | ||
6 |
Taryn Dailey
Central Florida Metro (Orlando) YMCA
|
Central Florida Metro (Orlando) YMCA | 501 | – | ||
8 |
Gabby Johnson
Indian River Aquatics
|
Indian River Aquatics | 464 | +6.8% | SB | |
9 |
Alexa Gonzalez
Swim Florida
|
Swim Florida | 459 | – | ||
11 |
Alyssa Rhein
Patriot Aquatics (FL)
|
Patriot Aquatics (FL) | 441 | -2.9% | ||
13 |
Madelyn York
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 424 | +3.4% | PB | |
14 |
Anna Freyman
Florida State (CCS)
|
Florida State (CCS) | 416 | – | ||
15 |
Abbie Wydra
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 393 | -0.3% | ||
– |
Olivia Kercheval-Roig
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | NS | – | – | |
– |
Maddy Burt
Swim Florida
|
Swim Florida | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
8 |
Kristen Sellers
Rocket Swimming
|
Rocket Swimming | 11 | +1.6% | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
11 |
Sabrina Martinez-Staudigl
Laker Swimming
|
Laker Swimming | 6 | +8.1% | SB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
10 |
Kristen Sellers
Rocket Swimming
|
Rocket Swimming | 456 | +0.1% | PB | |
12 |
Sabrina Martinez-Staudigl
Laker Swimming
|
Laker Swimming | 437 | +7.8% | SB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kelsey Swartout
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team | 20 | +0.1% | PB | |
2 |
Allie Larrimore
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | 17 | +0.9% | PB | |
3 |
Selin Shilts
Winter Haven Sti
|
Winter Haven Sti | 16 | -0.5% | ||
4 |
Shea Noll
Pipeline Swimmin
|
Pipeline Swimmin | 15 | +5.9% | PB | |
5 |
Leigha O'Connor
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 14 | +2.0% | PB | |
6 |
Gabrielle Puryear-Lynch
Laker Swimming
|
Laker Swimming | 13 | – | PB | |
7 |
Addison Russo
Laker Swimming
|
Laker Swimming | 12 | – | ||
8 |
Evelyn Negrette
Sea Dragon Aquat
|
Sea Dragon Aquat | 11 | +2.7% | SB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
5 |
Sarah McGinley
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 14 | +6.9% | PB | |
7 |
Anna Kulniszewski
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 12 | +4.4% | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Haven Hinkle
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | 9 | – | ||
10 |
MichaelAnn Clark
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 7 | -2.1% | ||
11 |
Hailey Williams
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 6 | +2.4% | PB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kelsey Swartout
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team | 561 | -2.2% | ||
2 |
Christine Johnson
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax | 544 | – | PB | |
3 |
Leigha O'Connor
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 527 | +2.2% | PB | |
4 |
Allie Larrimore
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | 526 | -1.7% | ||
5 |
Selin Shilts
Winter Haven Sti
|
Winter Haven Sti | 522 | -1.2% | ||
5 |
Anna Kulniszewski
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 510 | +6.1% | PB | |
6 |
Shea Noll
Pipeline Swimmin
|
Pipeline Swimmin | 479 | +2.7% | SB | |
7 |
Alex Zorn
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 477 | +2.6% | PB | |
8 |
Addison Russo
Laker Swimming
|
Laker Swimming | 474 | – | ||
7 |
Sarah McGinley
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 471 | +3.9% | PB | |
9 |
Gabrielle Puryear-Lynch
Laker Swimming
|
Laker Swimming | 467 | – | PB | |
10 |
Evelyn Negrette
Sea Dragon Aquat
|
Sea Dragon Aquat | 457 | +2.3% | SB | |
11 |
Haven Hinkle
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | 457 | – | ||
12 |
MichaelAnn Clark
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 440 | -3.0% | ||
13 |
Hailey Williams
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 415 | +0.3% | PB | |
14 |
Genevieve Kennedy
Sun Coast Swim Team
|
Sun Coast Swim Team | 380 | +1.3% | SB | |
15 |
Elizabeth Meyer
Hydro4 Swimming
|
Hydro4 Swimming | 359 | – |