1
|
Arthur Frayler
Germantown Academy Aquatic
|
Germantown Academy Aquatic
|
|
20
|
-3.0%
|
|
2
|
Yeziel Morales
Puerto Rico
|
Puerto Rico
|
|
17
|
–
|
PB
|
3
|
Lance Rutkin
Swim Fort Lauderdale
|
Swim Fort Lauderdale
|
|
16
|
–
|
PB
|
4
|
Bobby Hilzen
Scarlet Aquatics
|
Scarlet Aquatics
|
|
15
|
–
|
PB
|
5
|
Nicholas Riepe
Scarlet Aquatics
|
Scarlet Aquatics
|
|
14
|
–
|
PB
|
6
|
Bolek De Pawlikowski
Metro Aquatic Club of Miami
|
Metro Aquatic Club of Miami
|
|
13
|
–
|
|
7
|
Eric Geunes
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club
|
|
12
|
–
|
|
8
|
Rafael Davila
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club
|
|
11
|
–
|
|
9
|
Marco Hosfeld
Swim Fort Lauderdale
|
Swim Fort Lauderdale
|
|
9
|
–
|
|
10
|
Eric Ordaz
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics
|
|
7
|
–
|
PB
|
11
|
Logan Samuelson
Swim Florida
|
Swim Florida
|
|
6
|
-2.7%
|
|
12
|
Michael Messuri
Swim Florida
|
Swim Florida
|
|
5
|
+3.5%
|
PB
|
13
|
Harrison Curley
Highlander Aquatic Club
|
Highlander Aquatic Club
|
|
4
|
–
|
|
14
|
Matthew Nielsen
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team
|
|
3
|
–
|
PB
|
15
|
Eric Stobbe
Scarlet Aquatics
|
Scarlet Aquatics
|
|
2
|
–
|
|
16
|
Connor Haley
Adirondack Aquat
|
Adirondack Aquat
|
|
1
|
–
|
PB
|
17
|
Blake Woodrow
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team
|
|
–
|
–
|
PB
|
18
|
Kevin Doo
Scarlet Aquatics
|
Scarlet Aquatics
|
|
–
|
–
|
PB
|
19
|
John Miller
Crawfish Aquatics
|
Crawfish Aquatics
|
|
–
|
–
|
PB
|
20
|
Liam Hollowsky
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
21
|
Lucas Akker
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati
|
|
–
|
–
|
|
22
|
Cameron Chambers
Shark Aquatics
|
Shark Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
23
|
Jack Deedrick
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
24
|
Raul Garcia
Puerto Rico
|
Puerto Rico
|
|
–
|
–
|
|
25
|
Eric Ng
Scarlet Aquatics
|
Scarlet Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
26
|
Bradley Stamper
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks
|
|
–
|
–
|
|
27
|
Dan Gayetsky
Scarlet Aquatics
|
Scarlet Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
28
|
Cody Cline
Wahoos of Wellington
|
Wahoos of Wellington
|
|
–
|
+3.4%
|
PB
|
29
|
James Hammond
Hilton Head Aquatics
|
Hilton Head Aquatics
|
|
–
|
+7.1%
|
PB
|
30
|
Miguel Basalo
Metro Aquatic Club of Miami
|
Metro Aquatic Club of Miami
|
|
–
|
–
|
PB
|
31
|
Maximilian Bungert
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club
|
|
–
|
–
|
PB
|
32
|
Marc Rojas
South Florida Aquatic Club
|
South Florida Aquatic Club
|
|
–
|
–
|
|
33
|
Eddie Zacka
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team
|
|
–
|
–
|
PB
|
34
|
Shawn Warner
Saint Andrew's Aquatics
|
Saint Andrew's Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
35
|
Shawn Lemarie
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics
|
|
–
|
–
|
PB
|
36
|
Michael Quillen
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
37
|
Carlos Deseda
Club de Natacion Emil Friedman
|
Club de Natacion Emil Friedman
|
|
–
|
–
|
|
38
|
Brandon Christian
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati
|
|
–
|
–
|
PB
|
39
|
Scott Huang
Scarlet Aquatics
|
Scarlet Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
40
|
Arturo Fernandez
Club de Natacion Emil Friedman
|
Club de Natacion Emil Friedman
|
|
–
|
–
|
|
41
|
David Perez
Highlander Aquatic Club
|
Highlander Aquatic Club
|
|
–
|
–
|
PB
|
42
|
Dylan Marsolek
Plantation Swim Team
|
Plantation Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
43
|
Matt Nardozzi
Highlander Aquatic Club
|
Highlander Aquatic Club
|
|
–
|
–
|
|
44
|
Vincent Gibbons
Unattached
|
Unattached
|
|
–
|
–
|
|
45
|
Caleb Tosh
Southside Athletic Club
|
Southside Athletic Club
|
|
–
|
–
|
|
46
|
Joshua Harriott
Swim Florida
|
Swim Florida
|
|
–
|
–
|
|
47
|
Chris Balbo
Scarlet Aquatics
|
Scarlet Aquatics
|
|
–
|
–
|
PB
|
48
|
Chris Norris
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee
|
|
–
|
–
|
|
49
|
Sam Maquet
Scarlet Aquatics
|
Scarlet Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
50
|
Alexander Pena
Highlander Aquatic Club
|
Highlander Aquatic Club
|
|
–
|
–
|
PB
|
51
|
Dylan Keer
Swim Florida
|
Swim Florida
|
|
–
|
-0.5%
|
|
52
|
Austen Sholudko
Adirondack Aquat
|
Adirondack Aquat
|
|
–
|
–
|
PB
|
53
|
Michael Pineda
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics
|
|
–
|
–
|
|