Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Grant Kennedy
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | 9 | – | ||
2 |
Eddie Michael
Sea Dragons
|
Sea Dragons | 7 | – | ||
3 |
Austin Davis
Sea Dragons
|
Sea Dragons | 6 | -0.9% | ||
4 |
Alex Davis
Sea Dragons
|
Sea Dragons | 5 | +1.2% | PB | |
5 |
Grant Gooding
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | 4 | -0.9% | ||
6 |
Kyle Hudson
Napoleon Aquatic Club
|
Napoleon Aquatic Club | 3 | – | ||
7 |
Will LaMastus
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | 2 | -3.5% | ||
8 |
Selby Wilt
Findlay Frogs
|
Findlay Frogs | 1 | -1.6% | ||
9 |
Ben Nadur
Sea Dragons
|
Sea Dragons | – | -0.5% | ||
10 |
Khalil Ruiz
Kettering City Swim Team
|
Kettering City Swim Team | – | -0.9% | ||
11 |
Jack Burroughs
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | ||
12 |
Zachary Giesken
Putnam County YMCA
|
Putnam County YMCA | – | – | PB | |
13 |
Reid Newman
Sea Dragons
|
Sea Dragons | – | -0.1% | ||
14 |
Jason Mefferd
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | – | -1.0% | ||
15 |
John Burnard
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | +1.5% | PB | |
16 |
Austin Wyner
Sea Dragons
|
Sea Dragons | – | – | ||
17 |
Jack Trace
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | – | PB | |
18 |
Philip Holst
Unattached
|
Unattached | – | – | PB | |
19 |
John Briggs
Amelioration Race Club
|
Amelioration Race Club | – | -0.1% | ||
20 |
Josh Van Cott
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | – | +1.2% | PB | |
21 |
Reilly Vann
United Swim Association
|
United Swim Association | – | – | ||
22 |
Keiran Rahmaan
Grosse Pointe Gators
|
Grosse Pointe Gators | – | – | ||
23 |
Ben Williams
Findlay Frogs
|
Findlay Frogs | – | +2.7% | PB | |
24 |
Riley Verb
Putnam County YMCA
|
Putnam County YMCA | – | – | PB | |
25 |
Bryson Hauenstein
Pau Hana Swim Te
|
Pau Hana Swim Te | – | – | ||
26 |
Jacob Ziegler
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | – | +2.2% | PB | |
27 |
Dominic Neighbor
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | – | – | PB | |
28 |
Josh Chi
United Swim Association
|
United Swim Association | – | – | PB | |
29 |
Ben Dunham
Unattached
|
Unattached | – | – | PB | |
30 |
Ryan Nichols
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | – | PB | |
31 |
Ethan Shakeri
Sea Dragons
|
Sea Dragons | – | – | PB | |
32 |
John Majerus
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – | – | ||
33 |
Alex Fenimore
Pau Hana Swim Te
|
Pau Hana Swim Te | – | – | ||
34 |
CJ Layne
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | ||
35 |
Joey Neibert
Pau Hana Swim Te
|
Pau Hana Swim Te | – | – | ||
36 |
Ethan Jones
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | PB | |
37 |
Aiden Stought
Pau Hana Swim Te
|
Pau Hana Swim Te | – | – | PB | |
38 |
Dom Novak
Sea Dragons
|
Sea Dragons | – | – | ||
39 |
Sterling Ebel
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | PB | |
40 |
Max Hensley
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | – | – | PB | |
41 |
Isaac Fronk
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – | +4.5% | PB | |
42 |
Austin Masters
Pau Hana Swim Te
|
Pau Hana Swim Te | – | – | ||
43 |
Blake Yates
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | -2.6% | ||
44 |
Ben Sommer
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | +4.3% | PB | |
45 |
Andrew Rucker
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | – | ||
46 |
Antonio Borromeo
United Swim Association
|
United Swim Association | – | – | ||
47 |
Alex Xu
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | +3.7% | PB | |
48 |
Seth Stahl
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | PB | |
49 |
Kyle Cody
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | – | – | PB | |
50 |
Johnathon Utrup
Putnam County YMCA
|
Putnam County YMCA | – | – | PB | |
51 |
Adrien Zhong
United Swim Association
|
United Swim Association | – | – | ||
52 |
Maddox Laser
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | – | – | ||
53 |
Will Stought
Pau Hana Swim Te
|
Pau Hana Swim Te | – | – | ||
54 |
Alexander Kremin
United Swim Association
|
United Swim Association | – | – | PB | |
55 |
Ashton Stricklin
United Swim Association
|
United Swim Association | – | – | ||
56 |
Jonah Kowalski
Falcon Aquatics
|
Falcon Aquatics | – | -3.2% | ||
57 |
Austin Smith
Falcon Aquatics
|
Falcon Aquatics | – | – | ||
58 |
Luca D'Errico
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | – | – | ||
59 |
Jasper Price
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | PB | |
60 |
Dom D'Errico
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | – | – | ||
61 |
Xylon Payne-Greeno
Amelioration Race Club
|
Amelioration Race Club | – | -1.7% | ||
62 |
Caleb Grubbs
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | PB | |
63 |
Will Adams
Sea Dragons
|
Sea Dragons | – | -1.2% | ||
64 |
Brendan Meloun
United Swim Association
|
United Swim Association | – | – | PB | |
65 |
Xavier Uresti
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | ||
66 |
Dillon O'Connell
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | ||
– |
Alex Britt
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | – | – | ||
– |
Brogan Rogers
Sea Dragons
|
Sea Dragons | – | – | ||
– |
Caden Wilcoxson
Kettering City Swim Team
|
Kettering City Swim Team | NS | – | – |