1
|
Clayton Conklin
South Shore Sails
|
South Shore Sails
|
|
9
|
|
2
|
Kam Villafana
Southwestern Aquatics Team
|
Southwestern Aquatics Team
|
|
7
|
|
3
|
Noah Saria
Team Yes!Aquatics Of Houston
|
Team Yes!Aquatics Of Houston
|
|
6
|
PB
|
4
|
Grant Klatt
Swim Houston Aquatic Club
|
Swim Houston Aquatic Club
|
|
5
|
|
5
|
Eleazar Galvan Galvan
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team
|
|
4
|
PB
|
6
|
Nicholas Clay
Houston Cougars
|
Houston Cougars
|
|
3
|
|
7
|
Josh Rauch
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics
|
|
2
|
PB
|
8
|
Seth Reno
South Shore Sails
|
South Shore Sails
|
|
1
|
PB
|
9
|
Allen Chen
Southwestern Aquatics Team
|
Southwestern Aquatics Team
|
|
–
|
|
10
|
Keith Elgar
Swim Houston Aquatic Club
|
Swim Houston Aquatic Club
|
|
–
|
|
11
|
Ethan Gadbois
Houston Cougars
|
Houston Cougars
|
|
–
|
PB
|
12
|
Alex Mora
Team Yes!Aquatics Of Houston
|
Team Yes!Aquatics Of Houston
|
|
–
|
PB
|
13
|
Thomas Tat
Swim Houston Aquatic Club
|
Swim Houston Aquatic Club
|
|
–
|
PB
|
14
|
Lawrence Gomez
Southwestern Aquatics Team
|
Southwestern Aquatics Team
|
|
–
|
PB
|
15
|
Christopher Smith
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program
|
|
–
|
PB
|
16
|
Adam Kingery
TEST
|
TEST
|
|
–
|
PB
|
17
|
Josh Huye
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics
|
|
–
|
PB
|
18
|
Dylan Prophet-Williams
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program
|
|
–
|
|
19
|
Joey Wise
Lighthouse Aquatics Programs
|
Lighthouse Aquatics Programs
|
|
–
|
|
20
|
Thomas Do
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics
|
|
–
|
PB
|
21
|
Jerry Avila
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team
|
|
–
|
|
22
|
John McMahon
Team Yes!Aquatics Of Houston
|
Team Yes!Aquatics Of Houston
|
|
–
|
PB
|
23
|
Alex Knight
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program
|
|
–
|
|
24
|
Gabe Moon-Puente
Team Yes!Aquatics Of Houston
|
Team Yes!Aquatics Of Houston
|
|
–
|
PB
|
25
|
Mazen Malak
TEST
|
TEST
|
|
–
|
|
26
|
Ethan Knight
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program
|
|
–
|
PB
|
27
|
Hunter Nolen
Sharks Swim Club
|
Sharks Swim Club
|
|
–
|
|
28
|
Davud Suvalic
Houston Cougars
|
Houston Cougars
|
|
–
|
PB
|
29
|
Garrett Balaski
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics
|
|
–
|
|
30
|
Madhav Manoj
Southwestern Aquatics Team
|
Southwestern Aquatics Team
|
|
–
|
PB
|
31
|
Andrew Weiner
Houston Cougars
|
Houston Cougars
|
|
–
|
PB
|
23
|
Shawn Wallace
Southwestern Aquatics Team
|
Southwestern Aquatics Team
|
|
–
|
|
32
|
Zachary Picco
Aquastar
|
Aquastar
|
|
–
|
PB
|
33
|
Xuanwen Zhao
Houston Cougars
|
Houston Cougars
|
|
–
|
|
34
|
Vincent Cianchetti
Lighthouse Aquatics Programs
|
Lighthouse Aquatics Programs
|
|
–
|
PB
|
35
|
Ethan Goodnight
Space City Aquatic Team
|
Space City Aquatic Team
|
|
–
|
PB
|
36
|
Larry Nguyen
Southwestern Aquatics Team
|
Southwestern Aquatics Team
|
|
–
|
|
–
|
Justin Bay
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team
|
NS
|
–
|
|
–
|
Marcos Bautista
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program
|
NS
|
–
|
|
–
|
Matthew Sze
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics
|
NS
|
–
|
|
–
|
Jaiden Lugo
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program
|
NS
|
–
|
|
–
|
Beiber Lukner
Lighthouse Aquatics Programs
|
Lighthouse Aquatics Programs
|
NS
|
–
|
|