Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Brandon Moran
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 11 | +2.3% | SB | |
2 |
Matthew Petreski
Hammerhead Aquat
|
Hammerhead Aquat | 9 | +1.9% | SB | |
3 |
Jimmy Hart
Pine Crest
|
Pine Crest | 8 | – | PB | |
4 |
Santiago Gomez
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 7 | – | PB | |
5 |
Andy Rogatinsky
Plantation Swim Team
|
Plantation Swim Team | 6 | – | PB | |
6 |
Jake Moretti
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 5 | +6.6% | PB | |
7 |
Aleksandar Bredemeyer
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 4 | – | PB | |
8 |
Steven Behar
East Coast Aquatic Club
|
East Coast Aquatic Club | 3 | – | ||
9 |
Ethan Di Egidio
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 2 | +4.7% | PB | |
10 |
Rodrigo Gomez
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 1 | – | PB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matthew Petreski
Hammerhead Aquat
|
Hammerhead Aquat | 555 | +1.6% | SB | |
2 |
Brandon Moran
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 514 | -1.3% | ||
3 |
Aleksandar Bredemeyer
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 500 | – | PB | |
4 |
Santiago Gomez
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 498 | – | ||
5 |
Jake Moretti
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 483 | +5.8% | PB | |
6 |
Andy Rogatinsky
Plantation Swim Team
|
Plantation Swim Team | 478 | – | ||
7 |
Jimmy Hart
Pine Crest
|
Pine Crest | 472 | – | PB | |
8 |
Steven Behar
East Coast Aquatic Club
|
East Coast Aquatic Club | 461 | – | ||
9 |
Ethan Di Egidio
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 442 | +5.4% | PB | |
10 |
Rodrigo Gomez
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 415 | – | PB | |
11 |
Greg Trimble
Coral Springs Swim Club
|
Coral Springs Swim Club | 412 | +6.6% | SB | |
12 |
Kenan Kocoglu
TS Aquatics
|
TS Aquatics | 401 | +1.9% | PB | |
13 |
Matthew Posso
Unattached
|
Unattached | 399 | – | ||
14 |
Sam McCormick
Coral Springs Swim Club
|
Coral Springs Swim Club | 397 | +1.1% | SB | |
15 |
Yonder Rojas
Metro Aquatic Club of Miami
|
Metro Aquatic Club of Miami | 394 | – | ||
16 |
Jose Valdivia
Miami Swimming
|
Miami Swimming | 382 | – | PB | |
17 |
Isaiah Ramsey
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 376 | +3.0% | SB | |
18 |
Ian Hamilton
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 371 | +0.6% | PB | |
19 |
Gianfranco Key
Miami Country Day Aquatics
|
Miami Country Day Aquatics | 366 | – | PB | |
20 |
Mateo Valdivieso
Plantation Swim Team
|
Plantation Swim Team | 355 | – | PB | |
21 |
Dylan Tamaroff
Swim Fast
|
Swim Fast | 352 | – | PB | |
22 |
Alexander Quesada-Amor
Hialeah Swim Club
|
Hialeah Swim Club | 278 | – | ||
– |
Alfredo Wolfermann
Miami Swimming
|
Miami Swimming | NS | – | – | |
– |
Cameron Brown
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | NS | – | – | |
– |
Gian Luca Savino
Coral Springs Swim Club
|
Coral Springs Swim Club | NS | – | – |