Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Cameron Tejeda
Baraboo Area Makos
|
Baraboo Area Makos | 20 | +6.6% | PB | |
2 |
Alex Janikowski
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | 17 | +3.3% | PB | |
3 |
Stuart Seymour
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 16 | +5.2% | PB | |
4 |
Jonah Gunnink
Storm Aquatics
|
Storm Aquatics | 15 | +1.1% | PB | |
5 |
Samuel Coufal
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 14 | +1.8% | PB | |
6 |
Mikhail Neverman
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 13 | +3.5% | PB | |
7 |
Jack Sullivan
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 12 | -0.8% | ||
8 |
Tom Bergin
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 11 | +3.4% | PB | |
9 |
Bradyn Sawall
Milton Marlins
|
Milton Marlins | 9 | +6.1% | PB | |
10 |
Owen Konop
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 7 | +5.8% | PB | |
11 |
Caleb Kubiak
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 6 | -1.3% | ||
12 |
Joe Lorenz
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 5 | -4.5% | ||
13 |
Adam Skrzeszewski
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 4 | +1.4% | PB | |
14 |
Sam Lorenz
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 3 | -1.1% | ||
15 |
Grant Anderson
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | 2 | -0.2% | ||
16 |
Neekan Nasiri
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 1 | – | PB | |
17 |
Jake McDowell
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | -0.1% | ||
18 |
Jeremy Mueller
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | – | +9.0% | PB | |
19 |
Mason Wendt
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | +4.3% | PB | |
20 |
Max Erdmann
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | +3.4% | PB | |
21 |
C. J. Gilbert
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | +3.9% | PB | |
22 |
Jack Peterson
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | – | +5.9% | PB | |
23 |
Nathaniel Rafe
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | +3.4% | PB | |
23 |
Chase Schilling
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | – | +5.4% | PB | |
25 |
Gable Buck
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays
|
Marinette-Menominee YMCA / Stingrays | – | +1.9% | PB | |
26 |
Carson Chavannes
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | +0.3% | PB | |
27 |
Alexander Repikov
Tosa Aquatic Club
|
Tosa Aquatic Club | – | – | PB | |
28 |
Hugo Arteaga
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | – | +1.9% | PB | |
29 |
Simon Wenninger
Baraboo Area Makos
|
Baraboo Area Makos | – | +5.2% | PB | |
30 |
Arya Deora
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | +3.2% | PB | |
31 |
Caleb Trask
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | – | -1.1% | ||
32 |
Dusan Savic
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | -1.9% | ||
33 |
Tyler Hansen
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | -0.6% | ||
34 |
Giovanni Romero
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | +10.2% | PB | |
35 |
Emre Gunay
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | – | +2.2% | PB | |
36 |
Josef Bertram
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | +3.8% | PB | |
37 |
Evan Schmidt
Stoughton Aqua Racers
|
Stoughton Aqua Racers | – | -2.9% | ||
38 |
Quinn Paulsen
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | +3.3% | PB | |
39 |
Rishi Guntur
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | -3.5% | ||
40 |
Connor Kwiatkowski
Woodson Y Northern Swimmers
|
Woodson Y Northern Swimmers | – | – | ||
41 |
Todd O'Connor
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | -4.3% | ||
42 |
Lawson Meier
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | – | +3.0% | PB | |
43 |
Timothy O'Quinn
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | +1.2% | PB | |
44 |
Evan Langelund
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | -0.6% | ||
– |
Davis Dix
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | NS | – | – | |
– |
Jack Madigan
Madison Aquatic Club
|
Madison Aquatic Club | NS | – | – | |
– |
William Jin
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | NS | – | – |