Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrick Walsh
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 20 | – | PB | |
2 |
Kirill Korolev
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | 17 | +2.9% | PB | |
3 |
Alex Mathson
Verona Aquatic Club
|
Verona Aquatic Club | 16 | – | PB | |
4 |
Tom Plagge
DFAC
|
DFAC | 15 | – | ||
5 |
Henry Smith
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | 14 | – | PB | |
6 |
Michael Pellechia
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 13 | – | ||
7 |
Andrew Staszak
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 12 | – | PB | |
8 |
Ryan Duffy
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 11 | – | ||
9 |
Shawn Lucchesi
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 9 | – | ||
10 |
Andrew Niemiec
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | 7 | +1.0% | SB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Joseph Szczupakiewicz
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 20 | – | PB | |
2 |
Manny Hernandez
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 17 | – | PB | |
3 |
Collin Duchene
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 16 | – | PB | |
4 |
Roy Weng
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 15 | – | PB | |
5 |
Bryan Frosch
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 14 | +2.5% | PB | |
6 |
Nolan Fahey
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 13 | – | PB | |
7 |
Michael Mills
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 12 | – | ||
8 |
Ryan Altaweel
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 11 | +0.8% | PB | |
9 |
Taylor Steeno
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 9 | – | PB | |
10 |
Kyle Gerum
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 7 | – | PB | |
11 |
Mathew Jansen
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 6 | – | PB | |
12 |
Jackson Wannamaker
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 5 | – | PB | |
13 |
Drew Borland
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 4 | – | PB | |
14 |
Tyler Schrank
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 3 | – | PB | |
15 |
Matt Gilson
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 2 | – | ||
16 |
Jacob Mackenzie
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 1 | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michael Draves
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 20 | +1.6% | PB | |
2 |
Baird Miller
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 17 | +2.0% | PB | |
3 |
Isaac Jiardini
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 16 | +4.7% | PB | |
4 |
Tyler Lustig
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 15 | – | PB | |
5 |
Alex Borut
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | 14 | – | PB | |
6 |
Nicholas Woida
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 13 | +0.1% | SB | |
7 |
Ben McDade
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 12 | +5.0% | PB | |
8 |
Drake Horton
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 11 | +4.5% | PB | |
9 |
Joey Wenszell
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 9 | +0.3% | PB | |
10 |
Jacob Wellnitz
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 7 | – | ||
11 |
Christopher Eckhardt
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 6 | +1.5% | PB | |
12 |
Kristian Hansen
DFAC
|
DFAC | 5 | – | PB | |
13 |
Andrew Derzay
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 4 | – | ||
14 |
Ian Gatzke
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 3 | – | ||
15 |
Brandon Niemiec
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | 2 | – | PB | |
16 |
Charles Hayes
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 1 | – | ||
17 |
Jared Weiler
Green Bay Swim Club
|
Green Bay Swim Club | – | -3.1% | ||
– |
James Forman
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | – | – |