Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Trevor Manz
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 24 | – | PB | |
2 |
Ross Rybakowicz
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 21 | +6.7% | PB | |
3 |
Kenneth Stelpflug
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 20 | +1.8% | SB | |
4 |
Ryan Dunton
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 19 | +2.3% | PB | |
5 |
Nick Potter
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | 18 | – | ||
6 |
Brian Borden
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 17 | – | PB | |
7 |
Josh Lefeber
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 16 | – | PB | |
8 |
Thomas Stigler
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 15 | – | PB | |
9 |
Sumner Latta
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 14 | – | PB | |
10 |
Peter Loftus
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | 13 | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
11 |
Allen Roller
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 11 | +5.8% | PB | |
12 |
Matthew Ciolkosz
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 9 | +1.4% | SB | |
13 |
Caleb Meixner
DFAC
|
DFAC | 8 | +2.4% | PB | |
14 |
Tyler Shircel
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 7 | – | ||
15 |
Nick Gess
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 6 | +2.7% | PB | |
16 |
Jacob Ainsworth
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | 5 | – | PB | |
17 |
Collin Flynn
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 4 | – | PB | |
18 |
Joe Paquette
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 3 | – | ||
19 |
Anthony Heilberger
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | 2 | – |
Name | Time | Pts | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Trevor Manz
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 742 | – | ||
2 |
Ross Rybakowicz
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 734 | +5.1% | PB | |
3 |
Kenneth Stelpflug
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 725 | +2.3% | SB | |
4 |
Michael Lagieski
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 652 | -1.0% | ||
5 |
Brian Borden
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 644 | – | ||
6 |
Ryan Dunton
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 638 | +0.1% | PB | |
7 |
Nick Potter
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | 637 | – | ||
8 |
Josh Lefeber
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 609 | – | PB | |
9 |
Dan Gilbertson
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 607 | – | ||
10 |
Sumner Latta
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 610 | – | PB | |
11 |
Jon Zimdars
J-Hawk Aquatic Club
|
J-Hawk Aquatic Club | 579 | – | PB | |
12 |
Peter Loftus
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | 567 | – | ||
13 |
Thomas Stigler
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 565 | – | PB | |
14 |
Jacob Ainsworth
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | 555 | – | PB | |
15 |
Matthew Ciolkosz
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 528 | -0.3% | ||
16 |
Caleb Meixner
DFAC
|
DFAC | 534 | +0.7% | PB | |
17 |
Collin Flynn
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 532 | – | PB | |
18 |
Ben Schilz
Pulaski Area Swim Club
|
Pulaski Area Swim Club | 516 | – | PB | |
19 |
Nick Gess
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 521 | +1.4% | PB | |
20 |
Allen Roller
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 467 | +0.9% | PB | |
21 |
Tyler Shircel
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 450 | – | ||
22 |
Joe Paquette
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 448 | – | ||
23 |
Anthony Heilberger
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | 317 | – | ||
– |
Ryan Revolinski
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | – | ||
– |
Jonathan Jaworski
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Paul Delakis
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 24 | -2.4% | ||
2 |
Jared Nickodem
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 21 | +0.4% | PB | |
3 |
Ben Attenberger
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 20 | – | PB | |
4 |
Tyler Wrassman
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 19 | +1.5% | PB | |
5 |
Ryan Ramminger
DFAC
|
DFAC | 18 | +5.2% | PB | |
6 |
Michael Fischer
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 17 | +6.7% | PB | |
7 |
Tyler Chatterton
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 16 | +2.4% | PB | |
8 |
Josiah Vandenberg
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 15 | – | PB | |
9 |
Collin Siverhus
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 14 | +2.2% | PB | |
10 |
Joey Wenszell
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 13 | +1.6% | SB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
11 |
Haoxiang Liang
J-Hawk Aquatic Club
|
J-Hawk Aquatic Club | 11 | +3.6% | PB | |
12 |
Max Boehnlein
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 9 | – | PB | |
13 |
Tomer Korabelnikov
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 8 | +8.0% | PB | |
14 |
Jacob Aegerter
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 7 | +7.3% | PB | |
– |
Dylan Hall
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | NS | – | – |
Name | Time | Pts | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Paul Delakis
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 796 | -2.6% | ||
2 |
Ben Attenberger
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 710 | – | PB | |
3 |
Jared Nickodem
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 706 | -1.1% | ||
4 |
Ryan Ramminger
DFAC
|
DFAC | 689 | +4.8% | PB | |
5 |
Tyler Wrassman
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 677 | +0.3% | PB | |
6 |
Michael Fischer
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 621 | +5.3% | PB | |
7 |
Tyler Chatterton
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 601 | +0.3% | PB | |
8 |
Joey Wenszell
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 591 | +2.1% | SB | |
9 |
Josiah Vandenberg
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 584 | – | PB | |
10 |
Collin Siverhus
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 560 | +0.3% | PB | |
11 |
Paul Applegate
Unattached
|
Unattached | 558 | +6.3% | PB | |
12 |
Tomer Korabelnikov
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 564 | +6.4% | PB | |
13 |
John Loepfe
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | 554 | – | ||
14 |
Jacob Aegerter
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 554 | +5.9% | PB | |
15 |
Max Boehnlein
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 549 | – | PB | |
16 |
Charles Radloff
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 501 | – | PB | |
17 |
Jarod Verboort
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 505 | – | PB | |
18 |
Haoxiang Liang
J-Hawk Aquatic Club
|
J-Hawk Aquatic Club | 495 | -1.1% | ||
19 |
Dylan Hall
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 485 | – | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jackson Madonia
DFAC
|
DFAC | 24 | +2.7% | PB | |
2 |
Andrew Rodriguez
Ripon Community Swim Club
|
Ripon Community Swim Club | 21 | +2.6% | PB | |
3 |
Ben Hayes
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 20 | +4.8% | PB | |
4 |
Isaac Jiardini
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 19 | +1.3% | PB | |
5 |
Eliason Rocke
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 18 | – | PB | |
6 |
Samuel Kult
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 17 | +6.8% | PB | |
7 |
David Chen
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 16 | +0.4% | PB | |
8 |
Bryan Fitzgerald
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 15 | -0.2% | ||
9 |
Jack Rohlinger
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 14 | +4.5% | PB | |
– |
Lain Weaver
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
11 |
Will Lennertz
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 11 | +8.4% | PB | |
12 |
Joshua Paquette
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 9 | – | PB | |
13 |
Alec Lanza
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 8 | +7.4% | PB | |
14 |
Nicholas Starr
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 7 | – | PB | |
15 |
Michael Tang
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 6 | +4.2% | PB | |
16 |
justin Craig
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 5 | +1.9% | PB | |
17 |
Eric Chen
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 4 | +4.9% | PB | |
18 |
Jacob Brehmer
DFAC
|
DFAC | 3 | – | PB | |
19 |
connor Clemetson
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 2 | +3.7% | PB | |
20 |
Bailey Bleser
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 1 | – | PB |
Name | Time | Pts | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jackson Madonia
DFAC
|
DFAC | 805 | +2.9% | PB | |
2 |
Ben Hayes
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 737 | +3.4% | PB | |
3 |
Isaac Jiardini
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 686 | -2.1% | ||
4 |
Eliason Rocke
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 682 | – | PB | |
5 |
Andrew Rodriguez
Ripon Community Swim Club
|
Ripon Community Swim Club | 677 | -1.3% | ||
6 |
Samuel Kult
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 629 | +4.8% | PB | |
7 |
Lain Weaver
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 627 | – | ||
8 |
Jack Rohlinger
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 618 | +6.8% | PB | |
9 |
Bryan Fitzgerald
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 712 | -0.1% | ||
10 |
David Chen
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 604 | -2.6% | ||
11 |
Joshua Paquette
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 561 | – | PB | |
12 |
Michael Tang
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 553 | +4.2% | PB | |
13 |
Nicholas Starr
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 645 | – | PB | |
14 |
connor Clemetson
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 641 | +6.1% | PB | |
15 |
Alec Lanza
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 523 | +4.7% | PB | |
16 |
Will Lennertz
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 615 | +5.2% | PB | |
17 |
justin Craig
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 606 | +0.9% | PB | |
18 |
Eric Chen
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 509 | +4.2% | PB | |
19 |
Jacob Brehmer
DFAC
|
DFAC | 595 | – | PB | |
20 |
Bailey Bleser
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 495 | – | PB | |
21 |
Matthew Katz
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 468 | +6.5% | PB | |
22 |
Alex Jernberg
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 462 | – | ||
23 |
Drew Nixdorf
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 525 | +2.7% | PB | |
24 |
Matthew Cheng
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 516 | +2.7% | PB | |
25 |
William Buhler
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 419 | – | ||
26 |
Emory Lietz
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | 352 | – | PB | |
27 |
Joe Herrick
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 239 | – | ||
28 |
Collin Braatz
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 261 | – | PB |