Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Austin Qualls
Unattached
|
Unattached | 20 | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rocco Ciano
Pacifica Platypus Swim Team
|
Pacifica Platypus Swim Team | 20 | -8.3% | ||
2 |
Louie Marin
Tahoe
|
Tahoe | 17 | -6.6% |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michael Brannan
Swim South Bay
|
Swim South Bay | 20 | +2.2% | SB | |
2 |
Roland Wang
Daly City Dolphins Aquatics
|
Daly City Dolphins Aquatics | 17 | -3.0% | ||
3 |
Zander BONNET
San Benito Aquatics
|
San Benito Aquatics | 16 | -3.0% | ||
4 |
BRIAN LAM
Daly City Dolphins Aquatics
|
Daly City Dolphins Aquatics | 15 | -2.4% | ||
5 |
Gordon Rianda
San Benito Aquatics
|
San Benito Aquatics | 14 | +5.2% | PB | |
6 |
JEROMY CRUZ
Daly City Dolphins Aquatics
|
Daly City Dolphins Aquatics | 13 | -2.1% | ||
7 |
AVERY LEMOINE
Alameda Gators
|
Alameda Gators | 12 | – | PB | |
8 |
Josh Corrigan
San Benito Aquatics
|
San Benito Aquatics | 11 | -10.0% |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
DONOVAN Chan
Alameda Gators
|
Alameda Gators | 20 | -5.0% | ||
2 |
BRANDON Pham
South San Francisco
|
South San Francisco | 17 | -0.4% | ||
3 |
Max Owens
Neptune Swimming
|
Neptune Swimming | 16 | -2.0% | ||
4 |
Connor Murphy
San Benito Aquatics
|
San Benito Aquatics | 15 | +3.1% | PB | |
5 |
Wyatt Steele
Tahoe
|
Tahoe | 14 | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jeff Morton
Calaveras County Aquatiks Dora
|
Calaveras County Aquatiks Dora | 20 | – | PB | |
2 |
NOAH DUNGCA
Daly City Dolphins Aquatics
|
Daly City Dolphins Aquatics | 17 | -5.5% | ||
3 |
Scott Hennarty
Bishop Swim Team
|
Bishop Swim Team | 16 | +16.6% | PB | |
– |
Ethan Sue
Unattached
|
Unattached | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Shane Martines
Cabrillo Threshers
|
Cabrillo Threshers | 20 | +5.2% | PB | |
2 |
PATRICK HARMON
Pacifica Sea Lions
|
Pacifica Sea Lions | 17 | -4.4% | ||
3 |
Adam Bonnet
San Benito Aquatics
|
San Benito Aquatics | 16 | – | PB | |
4 |
Luka Goncharov
Pacifica Sea Lions
|
Pacifica Sea Lions | 15 | -7.3% | ||
5 |
James Conable
Alameda Gators
|
Alameda Gators | 14 | +7.6% | PB | |
6 |
WESLEY Tse
South San Francisco
|
South San Francisco | 13 | -0.4% | ||
7 |
Caleb Nashner
Swim South Bay
|
Swim South Bay | 12 | +2.0% | PB | |
8 |
Kiran Koch-Mathews
Swim South Bay
|
Swim South Bay | 11 | – | ||
9 |
Logan Nelson
Tahoe
|
Tahoe | 9 | – | ||
10 |
Brandon Mayekawa
Swim South Bay
|
Swim South Bay | 7 | – | PB | |
11 |
Derek Cooley
Northern Nevada Aquatics
|
Northern Nevada Aquatics | 6 | +4.8% | PB | |
12 |
Cole Owens
Unattached
|
Unattached | 5 | – | ||
13 |
Tj Golobic
Douglas Dolfins Swim Team
|
Douglas Dolfins Swim Team | 4 | – | PB | |
– |
Steph Woo
South San Francisco
|
South San Francisco | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aidan Pflieger
Reno Aquatic Club
|
Reno Aquatic Club | 20 | -5.3% | ||
2 |
Dane Westfall
Mammoth Lakes Swim Team
|
Mammoth Lakes Swim Team | 17 | – | PB | |
3 |
Genoa Nixon
Northern Nevada Aquatics
|
Northern Nevada Aquatics | 16 | – | PB | |
4 |
Sam Lindley
Reno Aquatic Club
|
Reno Aquatic Club | 15 | +6.8% | PB | |
5 |
Brett Rule-Davis
Mammoth Lakes Swim Team
|
Mammoth Lakes Swim Team | 14 | – | PB | |
6 |
Cooper Yturbide
Douglas Dolfins Swim Team
|
Douglas Dolfins Swim Team | 13 | +2.5% | PB | |
7 |
Jerry guebard
Tahoe
|
Tahoe | 12 | +5.3% | PB | |
8 |
Zachary Bellairs
Tahoe
|
Tahoe | 11 | – | PB | |
9 |
Kai Cokeley
Bishop Swim Team
|
Bishop Swim Team | 9 | – | PB | |
10 |
Miles Cozort
Swim South Bay
|
Swim South Bay | 7 | +3.8% | PB | |
11 |
MITCHELL PARSONS
Mammoth Lakes Swim Team
|
Mammoth Lakes Swim Team | 6 | – | PB | |
12 |
Braeden McGrale
Bishop Swim Team
|
Bishop Swim Team | 5 | – | PB | |
– |
Bryce Adams
Cabrillo Threshers
|
Cabrillo Threshers | – | – | ||
– |
Noah Cardiel
Calaveras County Aquatiks Dora
|
Calaveras County Aquatiks Dora | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matthew Elliott
Cabrillo Threshers
|
Cabrillo Threshers | 20 | -3.1% | ||
2 |
Kailer Tom
Unattached
|
Unattached | 17 | -0.1% | ||
3 |
Justin TA
South San Francisco
|
South San Francisco | 16 | -1.9% | ||
4 |
Garvin Fong
Daly City Dolphins Aquatics
|
Daly City Dolphins Aquatics | 15 | -0.1% | ||
5 |
Matthew Dale
Reno Aquatic Club
|
Reno Aquatic Club | 14 | +5.4% | PB | |
6 |
Aaron Ngo
Daly City Dolphins Aquatics
|
Daly City Dolphins Aquatics | 13 | -2.8% | ||
7 |
GABE SOLANO
South San Francisco
|
South San Francisco | 12 | -1.5% | ||
8 |
Jake Westfall
Mammoth Lakes Swim Team
|
Mammoth Lakes Swim Team | 11 | – | ||
9 |
COLIN BRANNAN
Swim South Bay
|
Swim South Bay | 9 | – | PB | |
10 |
Will Hennarty
Bishop Swim Team
|
Bishop Swim Team | 7 | +3.4% | SB | |
11 |
Carter Tran
Swim South Bay
|
Swim South Bay | 5.50 | – | ||
11 |
Christopher Haven
Tahoe
|
Tahoe | 5.50 | – | ||
13 |
Robert McGee
North Bay Aquatics
|
North Bay Aquatics | 4 | – | ||
14 |
Ian Evans
Alameda Gators
|
Alameda Gators | 3 | – | ||
15 |
Carson Schmidt
Bishop Swim Team
|
Bishop Swim Team | 2 | – | ||
– |
James Dale
Reno Aquatic Club
|
Reno Aquatic Club | – | – | ||
– |
LUKE ZUROMSKI
Pacifica Sea Lions
|
Pacifica Sea Lions | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Joaquin Grafilo
Unattached
|
Unattached | 20 | -1.9% | ||
2 |
William Walz
South San Francisco
|
South San Francisco | 17 | +0.0% | PB | |
3 |
Sam Allen
Cabrillo Threshers
|
Cabrillo Threshers | 16 | – | ||
4 |
Bruce Zhang
Pacifica Sea Lions
|
Pacifica Sea Lions | 15 | -6.3% | ||
5 |
JULLIAN GUERIN
San Benito Aquatics
|
San Benito Aquatics | 14 | – | ||
6 |
Lachlan Maclaren
North Bay Aquatics
|
North Bay Aquatics | 13 | -1.6% | ||
7 |
Cabot Godoy
Mammoth Lakes Swim Team
|
Mammoth Lakes Swim Team | 12 | – | PB | |
8 |
GABRIEL HARMON
Pacifica Sea Lions
|
Pacifica Sea Lions | 11 | -6.3% | ||
9 |
Jebb FOX
California Gold
|
California Gold | 9 | -3.6% | ||
– |
Justin Amaral
Cabrillo Threshers
|
Cabrillo Threshers | – | – | ||
– |
Matthew Yturbide
Douglas Dolfins Swim Team
|
Douglas Dolfins Swim Team | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tyler Ngo
Daly City Dolphins Aquatics
|
Daly City Dolphins Aquatics | 20 | – | ||
2 |
Oliver Santana
Cabrillo Threshers
|
Cabrillo Threshers | 17 | – | ||
3 |
ENOCH TSE
South San Francisco
|
South San Francisco | 16 | +18.8% | PB | |
4 |
NATHAN ZUROMSKI
Pacifica Sea Lions
|
Pacifica Sea Lions | 15 | – | ||
5 |
Clark McGee
North Bay Aquatics
|
North Bay Aquatics | 14 | – | ||
6 |
Isaiah Lowden
Bishop Swim Team
|
Bishop Swim Team | 13 | – | ||
7 |
EVAN GIOVANETTI
Fallon Barracuda Swim Team
|
Fallon Barracuda Swim Team | 12 | – | ||
8 |
Jacob Simpkins
Reno Aquatic Club
|
Reno Aquatic Club | 11 | – | PB | |
9 |
Marcus Glanville
Swim South Bay
|
Swim South Bay | 9 | – | ||
10 |
Jack Leonard
Mammoth Lakes Swim Team
|
Mammoth Lakes Swim Team | 7 | – | ||
11 |
Cooper Munson
Tahoe
|
Tahoe | 6 | – | ||
12 |
Cruz Smith
Northern Nevada Aquatics
|
Northern Nevada Aquatics | 5 | – |