Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
ian Belflower
Fort Worth Area Swim Team
|
Fort Worth Area Swim Team | 20 | +9.1% | PB | |
2 |
Nicolas Gomez
Elite Swim Program
|
Elite Swim Program | 17 | +15.3% | PB | |
3 |
Andrew Garon
South Shore Sails
|
South Shore Sails | 16 | – | ||
4 |
Vincent Nguyen
Lakeside Aquatic Club (TX)
|
Lakeside Aquatic Club (TX) | 15 | -0.6% | ||
5 |
Dan Vinnik
Nitro Swimming
|
Nitro Swimming | 14 | +2.6% | PB | |
6 |
David Shay
Nitro Swimming
|
Nitro Swimming | 13 | +1.3% | PB | |
7 |
Cameron Chan
Alamo Area Aquatic Associati
|
Alamo Area Aquatic Associati | 12 | +5.8% | PB | |
8 |
Maxim Vinnik
Nitro Swimming
|
Nitro Swimming | 11 | -1.4% |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
ian Belflower
Fort Worth Area Swim Team
|
Fort Worth Area Swim Team | – | +6.3% | PB | |
2 |
Andrew Garon
South Shore Sails
|
South Shore Sails | – | – | ||
3 |
Nicolas Gomez
Elite Swim Program
|
Elite Swim Program | – | +14.2% | PB | |
4 |
Vincent Nguyen
Lakeside Aquatic Club (TX)
|
Lakeside Aquatic Club (TX) | – | -1.2% | ||
5 |
Maxim Vinnik
Nitro Swimming
|
Nitro Swimming | – | -1.7% | ||
6 |
Cameron Chan
Alamo Area Aquatic Associati
|
Alamo Area Aquatic Associati | – | +4.1% | PB | |
7 |
Dan Vinnik
Nitro Swimming
|
Nitro Swimming | – | -1.0% | ||
8 |
David Shay
Nitro Swimming
|
Nitro Swimming | – | -1.0% | ||
9 |
Matthew Bittner
Cypress Fairbanks Swim Club
|
Cypress Fairbanks Swim Club | 9 | – | ||
10 |
Caleb Ozenne
Eagle Swimming Association
|
Eagle Swimming Association | 7 | – | ||
11 |
Logan Walker
Nitro Swimming
|
Nitro Swimming | 6 | +3.3% | PB | |
12 |
Peter Horton
Aquastar
|
Aquastar | 5 | – | ||
13 |
Luca Burns
Dads Club Swim Team
|
Dads Club Swim Team | 4 | – | ||
14 |
Maguire Sheppard
City of Plano Swimmers
|
City of Plano Swimmers | 3 | -2.8% | ||
15 |
Garret Green
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | 2 | – | ||
16 |
Davis Byrd
Team Fins
|
Team Fins | 1 | – | ||
17 |
Rhys Beauchamp
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | – | ||
18 |
Beckett Tooley
Lakeside Aquatic Club (TX)
|
Lakeside Aquatic Club (TX) | – | -0.5% | ||
19 |
Hayden Bellotti
First Colony Swim Team, Inc.
|
First Colony Swim Team, Inc. | – | – | ||
20 |
Andrew Lee
Katy Aquatics
|
Katy Aquatics | – | – | ||
21 |
Justice Hunt
Frisco Aquatics
|
Frisco Aquatics | – | -0.4% | ||
22 |
Connor Foote
Streamline Aquatics
|
Streamline Aquatics | – | – | ||
23 |
Fangzhou Li
Katy Aquatics
|
Katy Aquatics | – | – | ||
24 |
Nikolas Presses
Alamo Area Aquatic Associati
|
Alamo Area Aquatic Associati | – | – | PB | |
25 |
Jayden Stockey
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | – | ||
26 |
Evan Croley
Streamline Aquatics
|
Streamline Aquatics | – | – | PB | |
27 |
Toby Prince
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | – | ||
28 |
Danila Erzakov
Cypress Fairbanks Swim Club
|
Cypress Fairbanks Swim Club | – | -3.4% | ||
29 |
Brandon Guo
Katy Aquatics
|
Katy Aquatics | – | – | ||
30 |
Ethan Croley
Streamline Aquatics
|
Streamline Aquatics | – | – | PB | |
31 |
Ethan Boyes
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
32 |
William Wallace
Nitro Swimming
|
Nitro Swimming | – | +3.2% | PB | |
33 |
Ethan Leung
Cypress Fairbanks Swim Club
|
Cypress Fairbanks Swim Club | – | – | ||
– |
Barret Smith
City of Richardson Swim Team
|
City of Richardson Swim Team | NS | – | – |