1
|
Carson Burt
Powel Crosley Jr. YMCA
|
Powel Crosley Jr. YMCA
|
|
20
|
–
|
|
2
|
Patrick Olmsted
Birmingham Blue Dolphins
|
Birmingham Blue Dolphins
|
|
17
|
–
|
PB
|
3
|
Luke Sobolewski
William and Harriet Clippard Y
|
William and Harriet Clippard Y
|
|
16
|
–
|
|
4
|
Matt Rakovec
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA
|
|
15
|
-1.4%
|
|
5
|
Jake Johnson
Galion Community Center YMCA
|
Galion Community Center YMCA
|
|
14
|
–
|
PB
|
6
|
JASON Mathews
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
|
13
|
–
|
|
7
|
Gordon Wheeler
Blue Ash YMCA Swim Team
|
Blue Ash YMCA Swim Team
|
|
12
|
–
|
|
8
|
Dominic Harry
Huber Heights-OH
|
Huber Heights-OH
|
|
11
|
–
|
|
9
|
Jack Grady
Birmingham Blue Dolphins
|
Birmingham Blue Dolphins
|
|
9
|
–
|
|
10
|
Cameron Sanders
Macomb Family YMCA Marlins
|
Macomb Family YMCA Marlins
|
|
7
|
–
|
PB
|
11
|
Jake Stylski
Countryside YMCA
|
Countryside YMCA
|
|
6
|
–
|
|
12
|
Braden Nold
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA
|
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA
|
|
5
|
–
|
|
13
|
Timmy Kubacki
Youngstown-OH
|
Youngstown-OH
|
|
4
|
–
|
|
14
|
Drew Weeks
Ashland-OH
|
Ashland-OH
|
|
3
|
+0.4%
|
PB
|
15
|
Will McCullough
William and Harriet Clippard Y
|
William and Harriet Clippard Y
|
|
2
|
–
|
|
16
|
Noah Beene
Countryside YMCA
|
Countryside YMCA
|
|
1
|
–
|
|
17
|
Will Threlkeld
Birmingham Blue Dolphins
|
Birmingham Blue Dolphins
|
|
–
|
+2.8%
|
PB
|
18
|
Ben Neff
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
|
–
|
–
|
|
19
|
Eli Skaggs
Galion Community Center YMCA
|
Galion Community Center YMCA
|
|
–
|
–
|
|
20
|
Benjamin Kuriger
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA
|
|
–
|
–
|
|
21
|
Timmy Page
Birmingham Blue Dolphins
|
Birmingham Blue Dolphins
|
|
–
|
–
|
|
22
|
Garth Charlton
Cambridge Area Ohio YMCA
|
Cambridge Area Ohio YMCA
|
|
–
|
–
|
|
23
|
Nathan Moore
Vermilion Family YMCA
|
Vermilion Family YMCA
|
|
–
|
–
|
|
24
|
Blake Brockman
William and Harriet Clippard Y
|
William and Harriet Clippard Y
|
|
–
|
–
|
|
25
|
Wills REASONER
Birmingham Blue Dolphins
|
Birmingham Blue Dolphins
|
|
–
|
+1.1%
|
PB
|
26
|
Bailey Peters
William and Harriet Clippard Y
|
William and Harriet Clippard Y
|
|
–
|
–
|
|
26
|
Derek Jones
Gahanna YMCA Gators
|
Gahanna YMCA Gators
|
|
–
|
–
|
|
28
|
Lucas Kokubo
Birmingham Blue Dolphins
|
Birmingham Blue Dolphins
|
|
–
|
+7.5%
|
PB
|
29
|
Alexander Margherio
Birmingham Blue Dolphins
|
Birmingham Blue Dolphins
|
|
–
|
–
|
|
30
|
Andrew Gill
Fort Wayne Central YMCA
|
Fort Wayne Central YMCA
|
|
–
|
–
|
|
31
|
Dakota Weinman
Rapid Area YMCA
|
Rapid Area YMCA
|
|
–
|
–
|
|
32
|
Christopher Westgate
North Oakland Waves
|
North Oakland Waves
|
|
–
|
–
|
|
33
|
Michael Lewis
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
|
–
|
–
|
|
34
|
Alex Rodgers
CFY Swimming
|
CFY Swimming
|
|
–
|
–
|
|
35
|
Isaiah Valentine
William and Harriet Clippard Y
|
William and Harriet Clippard Y
|
|
–
|
–
|
|
36
|
Nathaniel Cornelius
Wooster Ohio YMCA
|
Wooster Ohio YMCA
|
|
–
|
–
|
|
37
|
Garrett Weininger
AMFY Waves Swim Team
|
AMFY Waves Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
38
|
Conner Funke
Tri-County-WV
|
Tri-County-WV
|
|
–
|
-2.4%
|
|
39
|
JiHo Choi
Blue Ash YMCA Swim Team
|
Blue Ash YMCA Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
40
|
Tyler Doerrer
Green YMCA Barracudas
|
Green YMCA Barracudas
|
|
–
|
–
|
|
41
|
Errol Thomas
Michiana YMCA
|
Michiana YMCA
|
|
–
|
–
|
|
–
|
Curtis Young
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
|
–
|
–
|
|