Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ruby Martin
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 20 | -0.4% | ||
2 |
Stephanie Armstrong
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 17 | -1.4% | ||
3 |
Hayley Martin
Madison East-WI
|
Madison East-WI | 16 | – | PB | |
4 |
Arianna Gorenc
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 15 | -0.7% | ||
5 |
Jennah Haney
J-Hawk Aquatic Club
|
J-Hawk Aquatic Club | 14 | – | PB | |
6 |
Brianna Chu
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 13 | – | PB | |
7 |
Becky Yokosh
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | 12 | – | ||
– |
Abbey Tuchscherer
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | NS | – | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
9 |
Abby Mundt
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 9 | PB | |
10 |
Emily Russart
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | 7 | PB | |
11 |
Lindsey Verhulst
DFAC
|
DFAC | 6 | PB | |
12 |
Alissa Endres
West Branch-WI
|
West Branch-WI | 5 | PB | |
13 |
DANA GRAUNKE
Menomonee Falls
|
Menomonee Falls | 4 | ||
14 |
Kieran McAvoy
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 3 | ||
15 |
Kelsey Johnson
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 2 | ||
16 |
Kelly Armstrong
J-Hawk Aquatic Club
|
J-Hawk Aquatic Club | 1 |
Name | Time | Pts | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Stephanie Armstrong
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 754 | -2.3% | ||
2 |
Arianna Gorenc
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 716 | -1.0% | ||
3 |
Hayley Martin
Madison East-WI
|
Madison East-WI | 687 | – | PB | |
4 |
Becky Yokosh
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | 682 | – | ||
5 |
Abbey Tuchscherer
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 672 | – | PB | |
6 |
Jennah Haney
J-Hawk Aquatic Club
|
J-Hawk Aquatic Club | 667 | – | PB | |
7 |
Ruby Martin
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 663 | -6.3% | ||
8 |
Brianna Chu
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 659 | – | PB | |
9 |
Abby Mundt
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 655 | – | PB | |
10 |
Lindsey Verhulst
DFAC
|
DFAC | 642 | – | PB | |
11 |
Alissa Endres
West Branch-WI
|
West Branch-WI | 637 | – | PB | |
12 |
Kieran McAvoy
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 630 | – | ||
13 |
Kelsey Johnson
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 627 | – | ||
14 |
Emily Russart
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | 620 | – | PB | |
15 |
Kelly Armstrong
J-Hawk Aquatic Club
|
J-Hawk Aquatic Club | 616 | – | ||
16 |
DANA GRAUNKE
Menomonee Falls
|
Menomonee Falls | 614 | – | ||
17 |
Ellen Meinholz
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 613 | – | ||
18 |
Karmyn Van De Wettering
DFAC
|
DFAC | 611 | – | ||
19 |
Elli Sellinger
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | 605 | – | ||
20 |
Dayna Nellis
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 603 | – | ||
21 |
Kelley Becherer
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 577 | – | ||
22 |
Kendra Seeholzer
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 574 | – | ||
23 |
Liz Bishop
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 572 | – | ||
24 |
Terrin Seaver
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | 558 | – | ||
25 |
Lauren Heilman
DFAC
|
DFAC | 554 | – | ||
26 |
Amy Lewis
Wausau Tide
|
Wausau Tide | 551 | – | PB | |
27 |
Katherine Bush
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 549 | – | ||
28 |
Nicole Steinberg
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 548 | – | ||
29 |
Jordon Momsen
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | 545 | – | PB | |
30 |
Kate Haapala
Kenosha Barracudas
|
Kenosha Barracudas | 503 | – | PB | |
31 |
Molly Anderson
DFAC
|
DFAC | 502 | – | ||
32 |
Taylor Andrews
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | 501 | – | ||
33 |
Tina Delakis
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 466 | – | ||
34 |
Caely Donnellan
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 466 | – | ||
– |
Shannon Miller
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | – | ||
– |
Jenna Lennertz
Unattached
|
Unattached | NS | – | – | |
– |
Katie Schroeder
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | NS | – | – |
Name | Time | |||
---|---|---|---|---|
– |
Liz Leist
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | NS |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aja Van Hout
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 20 | +0.4% | PB | |
2 |
Becca Weiland
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | 17 | – | PB | |
3 |
Lauren Sichterman
Wausau Tide
|
Wausau Tide | 16 | – | ||
4 |
Elise Borja
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 15 | – | PB | |
5 |
Lea Koenig
Wausau Tide
|
Wausau Tide | 14 | – | ||
6 |
Courtney Sheehan
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 13 | – | ||
7 |
Dani Klunk
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 12 | – | PB | |
8 |
Hannah Fitton
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 11 | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
9 |
Kate Jones
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 9 | ||
10 |
Zoe Huddleston
Wausau Tide
|
Wausau Tide | 7 | PB | |
11 |
Ivy Martin
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 6 | PB | |
12 |
Chelsea Statz
DFAC
|
DFAC | 5 | ||
13 |
Emily Bourguignon
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 4 | PB | |
14 |
Chloe Bartuska
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | 3 | PB | |
15 |
Anna Meinholz
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 2 | ||
16 |
Amanda Walker
DFAC
|
DFAC | 1 |
Name | Time | Pts | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aja Van Hout
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 774 | -1.8% | ||
2 |
Becca Weiland
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | 765 | – | PB | |
3 |
Elise Borja
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 740 | – | PB | |
4 |
Lea Koenig
Wausau Tide
|
Wausau Tide | 736 | – | ||
5 |
Hannah Fitton
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 704 | – | ||
6 |
Dani Klunk
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 702 | – | PB | |
7 |
Lauren Sichterman
Wausau Tide
|
Wausau Tide | 697 | – | ||
8 |
Courtney Sheehan
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 694 | – | ||
9 |
Chelsea Statz
DFAC
|
DFAC | 689 | – | ||
10 |
Kate Jones
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 685 | – | ||
11 |
Ivy Martin
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 677 | – | PB | |
11 |
Zoe Huddleston
Wausau Tide
|
Wausau Tide | 677 | – | PB | |
13 |
Amanda Walker
DFAC
|
DFAC | 664 | – | ||
14 |
Emily Bourguignon
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 651 | – | PB | |
15 |
Anna Meinholz
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 656 | – | ||
16 |
Chloe Bartuska
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | 642 | – | PB | |
17 |
Elise Drewson
Fond du Lac Swim Club
|
Fond du Lac Swim Club | 645 | – | ||
18 |
Alison Meng
Waunakee Rural Aquatic Team
|
Waunakee Rural Aquatic Team | 643 | – | ||
19 |
Natalie Bolin
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 617 | – | ||
20 |
Racheal Weiland
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | 617 | – | ||
21 |
Stephanie Paape
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 614 | – | PB | |
22 |
Morgan Farrell
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 601 | – | PB | |
23 |
Sara Brooks
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 606 | – | PB | |
24 |
Carolyn Curran
West Branch-WI
|
West Branch-WI | 602 | – | PB | |
25 |
Ellie Poole
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 596 | – | PB | |
26 |
Dana Iverson
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 598 | – | ||
27 |
Taylor Crain
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 585 | – | PB | |
28 |
Emma Goral
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 576 | – | ||
29 |
Simone Van AS
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 568 | – | PB | |
30 |
Lacey Leist
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 566 | – | ||
31 |
Casey Hagen
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 559 | – | PB | |
32 |
Holly Johnson
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 563 | – | ||
33 |
Casey Wolter
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | 556 | – | PB | |
34 |
Alisa Danzer
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 556 | – | ||
35 |
Britney Hilgendorf
Madison East-WI
|
Madison East-WI | 548 | – | PB | |
35 |
Sierra Sachtjen
West Branch-WI
|
West Branch-WI | 553 | – | ||
37 |
Kate Criter
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 529 | – | ||
38 |
Margaret Ntambi
West Branch-WI
|
West Branch-WI | 518 | – | ||
39 |
Elina Hu
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 507 | – | ||
– |
Kayla Skenandore
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | NS | – | – | |
– |
Corey Wannamaker
New Berlin Swim Club
|
New Berlin Swim Club | NS | – | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Sami Pochowski
New Berlin Swim Club
|
New Berlin Swim Club | 20 | ||
2 |
Leah Pronschinske
YMCA of The Chippewa Valley
|
YMCA of The Chippewa Valley | 17 | PB | |
3 |
Julia Mikota
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 16 | ||
4 |
Rachel Johnson
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 15 | ||
5 |
Natalie Neuwirth
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | 14 | ||
6 |
Alli Bellford
New Berlin Swim Club
|
New Berlin Swim Club | 13 | PB | |
7 |
Jaime Kohnke
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 12 | ||
8 |
Serena Wanasek
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 11 |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
9 |
Tess Frey
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 9 | ||
10 |
Kayce Smith
West Branch-WI
|
West Branch-WI | 7 | ||
11 |
Sara Zemanovic
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 6 | ||
12 |
Mary Van Leuven
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 5 | ||
13 |
Abigail Raatz
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 4 | ||
14 |
Sara Brzozowski
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 3 | ||
15 |
Katelyn Duranso
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 2 | ||
16 |
Grace Devine
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 1 |