Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Brett Martin
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 20 | – | PB | |
2 |
John Michael Hall Hall
Peachtree Aquatic Club
|
Peachtree Aquatic Club | 17 | – | ||
3 |
Colin Monaghan
Lanier Aquatics
|
Lanier Aquatics | 16 | – | PB | |
4 |
Justin Moore
Peachtree Aquatic Club
|
Peachtree Aquatic Club | 15 | – | PB | |
5 |
Austin Palmer
Peachtree Aquatic Club
|
Peachtree Aquatic Club | 14 | – | PB | |
6 |
Mike Fennema
Unattached
|
Unattached | 13 | +1.2% | PB | |
7 |
Asher van Zanten
Carrollton Bluefins
|
Carrollton Bluefins | 12 | – | PB | |
8 |
Mauricio Calderon
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 11 | – | PB | |
9 |
Brandon Chason
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 9 | – | PB | |
10 |
Cody McWilliams
Bluewater Barracudas Swim team
|
Bluewater Barracudas Swim team | 7 | – | PB | |
11 |
Adam Perez
Greater Pensacola Aquatic Club
|
Greater Pensacola Aquatic Club | 6 | – | PB | |
12 |
Tyler Graves
Brandon Sports & Aquatic Center
|
Brandon Sports & Aquatic Center | 5 | – | PB | |
13 |
Connor Hodges
Seals Swim Club
|
Seals Swim Club | 4 | – | PB | |
14 |
Marshall Hendlin
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 2.50 | – | PB | |
14 |
AJ Kraatz
Brandon Sports & Aquatic Center
|
Brandon Sports & Aquatic Center | 2.50 | +4.3% | PB | |
16 |
Jackson Brown
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 0.50 | +1.8% | PB | |
16 |
Duncan Sutton
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 0.50 | – | ||
18 |
Christopher Holmes
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | +1.3% | PB | |
19 |
Robby Blanchard
Peachtree Aquatic Club
|
Peachtree Aquatic Club | – | – | ||
20 |
Nick Wukovits
Peachtree Aquatic Club
|
Peachtree Aquatic Club | – | – | ||
21 |
Cameron Fitzgerald
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | – | ||
22 |
Josh Cottle
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | PB | |
23 |
Justin Thrasher
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | +4.7% | PB | |
24 |
Soren Wood
Peachtree Aquatic Club
|
Peachtree Aquatic Club | – | – | ||
24 |
Tony Scheyer
Lanier Aquatics
|
Lanier Aquatics | – | – | ||
26 |
Seth Borgert
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | – | -0.7% | ||
27 |
Daniel Gavrilin
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | ||
28 |
Jeffrey Glass
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | +8.4% | PB | |
29 |
Ty Gulledge
Maclay northside dolphins
|
Maclay northside dolphins | – | – | PB | |
30 |
Denver Dangerfield
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | – | – | ||
31 |
Hunter Ross
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | – | +3.0% | PB | |
32 |
Andrew Dang
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | ||
33 |
Alec Bornemann
Seals Swim Club
|
Seals Swim Club | – | – | ||
34 |
Jacob Anglin
Brandon Sports & Aquatic Center
|
Brandon Sports & Aquatic Center | – | – | ||
– |
Ashton Wahbeh
Unattached
|
Unattached | NS | – | – | |
– |
Anthony Carbone
Panama City Swim Team
|
Panama City Swim Team | NS | – | – | |
– |
Liam Alexander
Seals Swim Club
|
Seals Swim Club | NS | – | – |