1
|
Reef Ide
Central Florida Metro (Orlando) YMCA
|
Central Florida Metro (Orlando) YMCA
|
|
–
|
+2.4%
|
PB
|
2
|
Josh Benzon
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
3
|
Chris Dieffenthaller
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
PB
|
4
|
Kory Kimura
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics
|
|
–
|
–
|
PB
|
5
|
Anton Sunyak
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
6
|
Jay Jay Fonnotto
Land O'Lakes Lightning
|
Land O'Lakes Lightning
|
|
–
|
–
|
|
7
|
Colin Wilkins
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics
|
|
–
|
–
|
PB
|
8
|
Matt Molloy
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
9
|
Seth Carpenter
Land O'Lakes Lightning
|
Land O'Lakes Lightning
|
|
–
|
–
|
|
10
|
Jacob key
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics
|
|
–
|
+4.7%
|
PB
|
11
|
Luke Williams
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
12
|
Conner Coronado
Brandon Sports & Aquatic Center
|
Brandon Sports & Aquatic Center
|
|
–
|
–
|
|
13
|
Hunter Campbell
Lakeland (FL) Area Swimming
|
Lakeland (FL) Area Swimming
|
|
–
|
–
|
|
14
|
Josh Bennett
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
15
|
Christain Yatsula
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics
|
|
–
|
–
|
PB
|
16
|
Payton Sanders
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
17
|
William Aneiros
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn
|
|
–
|
–
|
|
18
|
Alex Harkness
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
19
|
Sam Rizzo
Daytona Beach Speed
|
Daytona Beach Speed
|
|
–
|
–
|
|
20
|
Dylan Nie
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
21
|
Scott Showalter
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
22
|
Zuri Ramsey
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
23
|
Brantley Deady
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
24
|
Jace Hay-Birkett
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
25
|
Miles Nowadly
Lakewood Ranch
|
Lakewood Ranch
|
|
–
|
+0.3%
|
PB
|
26
|
Jona Christensen
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
27
|
Andrew Taylor
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics
|
|
–
|
-0.7%
|
|
28
|
Devin Vitello
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
29
|
Abdiel Rosario
Brandon Sports & Aquatic Center
|
Brandon Sports & Aquatic Center
|
|
–
|
–
|
PB
|
30
|
Derik De Alvarez
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
31
|
Grayson Arnold
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
32
|
James Scanlon
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
33
|
Jett Hoffmeier
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
34
|
Devon Barkett
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
35
|
Jackson Smith
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn
|
|
–
|
–
|
|
36
|
Michael Mullen
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
37
|
Drake Barkett
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
38
|
Dean Diasti
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
39
|
Zach Thomas
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
40
|
Aaron Redway
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
41
|
Ethan Brewer
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
42
|
Isaac Addison
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
43
|
Brody Miller
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
44
|
Alex Fleeger
East Coast Swim Team
|
East Coast Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
45
|
Justin Blaine
Swim Florida
|
Swim Florida
|
|
–
|
–
|
|
46
|
Jefferson Scofield
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
–
|
Mario Pescio
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
–
|
Quinn Nowadly
Lakewood Ranch
|
Lakewood Ranch
|
NS
|
–
|
–
|
|
–
|
Garrett Cone
Brevard Swim Club
|
Brevard Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
–
|
Micah Prewitt
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
–
|
Garrett Sykes
Brandon Sports & Aquatic Center
|
Brandon Sports & Aquatic Center
|
|
–
|
–
|
|
–
|
Roark Lazzara
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
–
|
Connor Drinkard
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team
|
|
–
|
–
|
|
–
|
Chay Buchholz-Guerrero
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn
|
|
–
|
–
|
|
–
|
JB Whiteley
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics
|
NS
|
–
|
–
|
|
–
|
Luke Wheeler
Land O'Lakes Lightning
|
Land O'Lakes Lightning
|
NS
|
–
|
–
|
|
–
|
Bradley Smythe
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics
|
NS
|
–
|
–
|
|
–
|
Seabass Fada
Brandon Sports & Aquatic Center
|
Brandon Sports & Aquatic Center
|
NS
|
–
|
–
|
|
–
|
Paul Onatsko
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team
|
NS
|
–
|
–
|
|
–
|
Joel Brown
South Tampa Aquatic Team
|
South Tampa Aquatic Team
|
NS
|
–
|
–
|
|
–
|
Ibrahim Elsawalhi
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn
|
NS
|
–
|
–
|
|
–
|
Justus Holt
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics
|
NS
|
–
|
–
|
|
–
|
Tyler Fortin
East Coast Swim Team
|
East Coast Swim Team
|
NS
|
–
|
–
|
|
–
|
Owen James
Brandon Sports & Aquatic Center
|
Brandon Sports & Aquatic Center
|
NS
|
–
|
–
|
|
–
|
Henry Matthews
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics
|
NS
|
–
|
–
|
|