Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Jackson Ursin
Aurora Swim Team
|
Aurora Swim Team | 7 | PB | |
2 |
Eddie Steger
Northern Lights
|
Northern Lights | 5 | ||
3 |
Paul Cockreham
Chugiak Aquatics Club
|
Chugiak Aquatics Club | 4 | PB | |
4 |
Scott Allan
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM
|
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM | 3 | PB | |
5 |
Christopher Lindbeck
Northern Lights
|
Northern Lights | 2 | PB |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Louis Belley
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM
|
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM | 7 | PB | |
2 |
Kenny Fox
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM
|
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM | 5 | PB | |
3 |
Calvin Walsh
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM
|
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM | 4 | PB | |
4 |
Ryan Nicholson
Midnight Sun Swim Team
|
Midnight Sun Swim Team | 3 | ||
5 |
Kelsey Nore
North Pole Aquatic Club
|
North Pole Aquatic Club | 2 | ||
6 |
Blake James
Kodiak Kingfishers Swim Club
|
Kodiak Kingfishers Swim Club | 1 | ||
7 |
Josiah Loseby
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM
|
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM | – | ||
8 |
Hollis Hasbrouck
Aurora Swim Team
|
Aurora Swim Team | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Justice Kramer
North Pole Aquatic Club
|
North Pole Aquatic Club | 7 | PB | |
2 |
Spencer Rockwell
Northern Lights
|
Northern Lights | 5 | PB | |
3 |
Ethan Espe
APSC
|
APSC | 4 | PB | |
4 |
Trevor Jones
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM
|
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM | 3 | PB |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Jarod O'Brien
Aurora Swim Team
|
Aurora Swim Team | 7 | PB | |
2 |
Will Pate
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM
|
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM | 5 | PB | |
3 |
Joseph Anderson
Wasilla Waves Sw
|
Wasilla Waves Sw | 4 | ||
4 |
Matthew Horwatt
Aurora Swim Team
|
Aurora Swim Team | 3 | ||
5 |
Ryan Emili
Northern Lights
|
Northern Lights | 2 | ||
6 |
Joshua Bauer
Northern Lights
|
Northern Lights | 1 | ||
7 |
Chad Cheney
Northern Lights
|
Northern Lights | – | ||
8 |
Aidan Seid
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM
|
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM | – | PB |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Tristan O'Donoghue
Stingray Swim Team (AK)
|
Stingray Swim Team (AK) | 7 | ||
2 |
Bryce Fox-icarro
Knik Aquatics
|
Knik Aquatics | 5 | ||
3 |
Andy Rule
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM
|
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM | 4 | ||
4 |
Jake Triershield
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM
|
SOUTHEAST ALASKA SWIM TEAM | 3 | ||
5 |
William Dillard
North Pole Aquatic Club
|
North Pole Aquatic Club | 2 |