Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marcus Papanikolaou
Unattached
|
Unattached | JRS | 20 | – | PB | |
2 |
Tommy Janton
Western Branch YMCA
|
Western Branch YMCA | 17 | -0.8% | |||
3 |
Tommy Moul
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | YMCA | 16 | – | PB | |
4 |
Alexander Karahalis
Western Branch YMCA
|
Western Branch YMCA | 15 | – | |||
5 |
Christopher Fabian
Bucknell
|
Bucknell | 14 | – | |||
6 |
Alex de Vries
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | YMCA | 13 | – | PB | |
7 |
Justin Byrd
Western Branch YMCA
|
Western Branch YMCA | 12 | – | |||
8 |
Eric Camden
Parkland Aquatic Club
|
Parkland Aquatic Club | 11 | – | |||
9 |
Darek Staniszewski
Blue Wave Aquatics
|
Blue Wave Aquatics | 9 | – | PB | ||
10 |
Griffin Messenlehner
Emmaus Aquatic Club
|
Emmaus Aquatic Club | 7 | +0.3% | PB | ||
11 |
Ryan Jones
Western Branch YMCA
|
Western Branch YMCA | 6 | +0.6% | PB | ||
12 |
Nate Kidder
Diamond State Aquatics
|
Diamond State Aquatics | 5 | – | |||
13 |
Nick Francis
Cumberland Valley Aquatic Club
|
Cumberland Valley Aquatic Club | 4 | – | |||
14 |
Daniel Ivanchikov
Lancaster Aquatic Club
|
Lancaster Aquatic Club | 3 | – | |||
15 |
Cameron Byrd
Western Branch YMCA
|
Western Branch YMCA | 2 | – | |||
16 |
Sean Witmer
Greater Susquehanna Valley YMCA
|
Greater Susquehanna Valley YMCA | 1 | – | PB | ||
17 |
Noel Park
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | – | – | |||
18 |
Jovannie Avila
Parkland Aquatic Club
|
Parkland Aquatic Club | – | – | |||
19 |
Bode Groh
Cumberland Valley Aquatic Club
|
Cumberland Valley Aquatic Club | – | – | PB | ||
20 |
John Fahrney
Parkland Aquatic Club
|
Parkland Aquatic Club | – | -2.1% | |||
21 |
Zach Redding
Western Branch YMCA
|
Western Branch YMCA | – | – | |||
22 |
Andrew Ehret
Parkland Aquatic Club
|
Parkland Aquatic Club | – | -1.5% | |||
23 |
Bryce Patterson
Brandywine YMCA (Delaware)
|
Brandywine YMCA (Delaware) | – | +4.4% | PB | ||
24 |
Tom Conaty
Diamond State Aquatics
|
Diamond State Aquatics | – | +0.8% | SB | ||
25 |
Patrick Li
West Chester Y Marlins
|
West Chester Y Marlins | – | +0.4% | PB | ||
26 |
Al Bell
Emmaus Aquatic Club
|
Emmaus Aquatic Club | – | – | |||
27 |
Darien Williams
Upper Dublin Aquatic Club
|
Upper Dublin Aquatic Club | – | – | PB | ||
28 |
Brady King
Parkland Aquatic Club
|
Parkland Aquatic Club | – | – | PB | ||
29 |
Anthony Koh
Upper Dublin Aquatic Club
|
Upper Dublin Aquatic Club | – | – | PB | ||
30 |
Gabe Cowart
Upper Dublin Aquatic Club
|
Upper Dublin Aquatic Club | – | – | PB | ||
31 |
Jalen Stewart
Diamond State Aquatics
|
Diamond State Aquatics | – | – | PB | ||
32 |
Niles Commodore
Western Branch YMCA
|
Western Branch YMCA | – | +1.3% | SB | ||
33 |
Alex Seman
West Shore YMCA
|
West Shore YMCA | – | – | PB | ||
34 |
Logan Hartman
Emmaus Aquatic Club
|
Emmaus Aquatic Club | – | – | |||
35 |
Matt Krause
Emmaus Aquatic Club
|
Emmaus Aquatic Club | – | -3.5% | |||
36 |
Joey Bond
Diamond State Aquatics
|
Diamond State Aquatics | – | +5.8% | PB | ||
37 |
Milo Whitley
Blue Eagle Swim Team
|
Blue Eagle Swim Team | – | – | |||
38 |
Andrew Pletz
Parkland Aquatic Club
|
Parkland Aquatic Club | – | -0.1% | |||
39 |
Chase Bearley
Diamond State Aquatics
|
Diamond State Aquatics | – | -1.7% | |||
40 |
Jack Reppert
Emmaus Aquatic Club
|
Emmaus Aquatic Club | – | +1.1% | SB | ||
41 |
Colin Smolders
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | – | – | PB | ||
42 |
Andrew Yu
Radnor Aquatic Club
|
Radnor Aquatic Club | – | – | PB | ||
43 |
Josh Juhasz
Western Branch YMCA
|
Western Branch YMCA | – | – | |||
44 |
Alex Whitton
Western Branch YMCA
|
Western Branch YMCA | – | +0.6% | PB | ||
45 |
Kevin Santos
Cumberland Valley Aquatic Club
|
Cumberland Valley Aquatic Club | – | – | |||
46 |
Eskander Bierman
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | – | – | PB | ||
47 |
Tim Wetmore
Parkland Aquatic Club
|
Parkland Aquatic Club | – | – | |||
48 |
Amilcar Flores-Caceres
Diamond State Aquatics
|
Diamond State Aquatics | – | – | |||
49 |
James Taylor
Parkland Aquatic Club
|
Parkland Aquatic Club | – | +2.9% | SB | ||
50 |
Marek Staniszewski
Blue Wave Aquatics
|
Blue Wave Aquatics | – | – | PB | ||
51 |
Adam Denn
Diamond State Aquatics
|
Diamond State Aquatics | – | +6.5% | PB | ||
52 |
Umid Akmalov
NRG Swimming
|
NRG Swimming | – | – | PB | ||
53 |
Andrew Horton
Upper Dublin Aquatic Club
|
Upper Dublin Aquatic Club | – | – | |||
54 |
Connor Burnand
Emmaus Aquatic Club
|
Emmaus Aquatic Club | – | -3.3% | |||
55 |
Jack Camfield
Diamond State Aquatics
|
Diamond State Aquatics | – | +2.3% | PB | ||
56 |
MJ Hoban
Diamond State Aquatics
|
Diamond State Aquatics | – | -3.1% | |||
57 |
Logan Santiago
Pocono Piranhas
|
Pocono Piranhas | – | +0.0% | PB | ||
58 |
Maxx Laganelli
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | – | – | PB | ||
59 |
Michael Strucko
Parkland Aquatic Club
|
Parkland Aquatic Club | – | +1.6% | PB | ||
60 |
Anderson Pilsner
Lancaster Aquatic Club
|
Lancaster Aquatic Club | – | – | |||
61 |
Pat Droesser
Radnor Aquatic Club
|
Radnor Aquatic Club | – | – | |||
62 |
Darren Mo
Upper Dublin Aquatic Club
|
Upper Dublin Aquatic Club | – | -2.2% | |||
63 |
Leonard Wu
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | – | – | PB | ||
64 |
Marko Putnik
Diamond State Aquatics
|
Diamond State Aquatics | – | – | |||
65 |
Derek Fung
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | – | – | PB | ||
66 |
Stanley Cui
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | – | – | PB | ||
67 |
Kost Angelinas
Blue Eagle Swim Team
|
Blue Eagle Swim Team | – | – | |||
68 |
Brian Long
Blue Wave Aquatics
|
Blue Wave Aquatics | – | – | |||
69 |
Keegan Pence
Pottstown YMCA / TOPS Swimming
|
Pottstown YMCA / TOPS Swimming | – | – | PB | ||
70 |
Aidan Gross
Greater Susquehanna Valley YMCA
|
Greater Susquehanna Valley YMCA | – | – | |||
71 |
Jack Niggel
Emmaus Aquatic Club
|
Emmaus Aquatic Club | – | – | PB | ||
72 |
Max Carey
Blue Eagle Swim Team
|
Blue Eagle Swim Team | – | – | |||
73 |
Hunter Coghlan
Upper Dublin Aquatic Club
|
Upper Dublin Aquatic Club | – | -5.2% | |||
– |
Erik Floren Smith
Diamond State Aquatics
|
Diamond State Aquatics | – | – | |||
– |
Aaron Stevens
Western Branch YMCA
|
Western Branch YMCA | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sam Graaf
Radnor Aquatic Club
|
Radnor Aquatic Club | 20 | – | ||
2 |
Andersen Borst
Emmaus Aquatic Club
|
Emmaus Aquatic Club | 17 | +1.5% | PB | |
3 |
Jake Nowoswiat
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | 16 | – | PB | |
4 |
Brody Reber
Lancaster Aquatic Club
|
Lancaster Aquatic Club | 15 | +8.5% | PB | |
5 |
Roman Herman
Parkland Aquatic Club
|
Parkland Aquatic Club | 14 | +1.6% | PB | |
6 |
Sam Sperling
Unattached
|
Unattached | 13 | – | ||
7 |
Alex Yu
Radnor Aquatic Club
|
Radnor Aquatic Club | 12 | – | PB | |
8 |
Henry Kogan
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | 11 | – | PB | |
9 |
Grady Redding
Western Branch YMCA
|
Western Branch YMCA | 9 | – | PB | |
10 |
Eric Friday
Parkland Aquatic Club
|
Parkland Aquatic Club | 7 | -2.5% | ||
11 |
Jonathan Richardson
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | 6 | – | PB | |
12 |
Jerry Wang
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | 5 | – | ||
13 |
Wyatt Boland
Cumberland Valley Aquatic Club
|
Cumberland Valley Aquatic Club | 4 | – | ||
14 |
Marco Santos
Cumberland Valley Aquatic Club
|
Cumberland Valley Aquatic Club | 3 | – | PB | |
15 |
Benjamin Rogovin
Greater Susquehanna Valley YMCA
|
Greater Susquehanna Valley YMCA | 2 | – | PB | |
16 |
Chris Wright
Sussex Family Tsunamis
|
Sussex Family Tsunamis | 1 | +2.9% | PB | |
17 |
Aidan Walsh
Diamond State Aquatics
|
Diamond State Aquatics | – | – | PB | |
18 |
Aiden Braadt
Parkland Aquatic Club
|
Parkland Aquatic Club | – | +1.4% | PB | |
19 |
Luke Schafer
Pottstown YMCA / TOPS Swimming
|
Pottstown YMCA / TOPS Swimming | – | – | ||
20 |
Shunji Watanabe
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | – | – | PB | |
21 |
Timmy Garber
Cumberland Valley Aquatic Club
|
Cumberland Valley Aquatic Club | – | – | PB | |
22 |
Jimmy Carroll
Western Branch YMCA
|
Western Branch YMCA | – | -3.5% | ||
23 |
Henry Anstine
West Chester Y Marlins
|
West Chester Y Marlins | – | – | PB | |
24 |
Brady Manser
Upper Dublin Aquatic Club
|
Upper Dublin Aquatic Club | – | – | PB | |
25 |
Mitch Hearn
West Shore YMCA
|
West Shore YMCA | – | – | PB | |
26 |
Emery Hess
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | – | – | ||
27 |
Jack Hutto
West Chester Y Marlins
|
West Chester Y Marlins | – | – | ||
28 |
Aaron Kenny
Emmaus Aquatic Club
|
Emmaus Aquatic Club | – | +0.1% | PB | |
29 |
Dylan Staykov
Cumberland Valley Aquatic Club
|
Cumberland Valley Aquatic Club | – | – | ||
30 |
Caiden Kolman
Upper Dublin Aquatic Club
|
Upper Dublin Aquatic Club | – | -3.4% | ||
31 |
Justin Wu
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | – | – | ||
32 |
Josiah Garber
Cumberland Valley Aquatic Club
|
Cumberland Valley Aquatic Club | – | – | ||
33 |
Ridley Hartman
Emmaus Aquatic Club
|
Emmaus Aquatic Club | – | – | ||
34 |
Dylan Clark
Western Branch YMCA
|
Western Branch YMCA | – | -4.7% | ||
35 |
Evan Rohrbaugh
Pottstown YMCA / TOPS Swimming
|
Pottstown YMCA / TOPS Swimming | – | – | PB | |
36 |
Max Williams
Emmaus Aquatic Club
|
Emmaus Aquatic Club | – | – | ||
37 |
Taylor Mann
Blue Eagle Swim Team
|
Blue Eagle Swim Team | – | – | PB | |
38 |
Julian Mountain
Blue Wave Aquatics
|
Blue Wave Aquatics | – | – | ||
39 |
Liam Solomon
Parkland Aquatic Club
|
Parkland Aquatic Club | – | – | PB | |
40 |
Chase Klein
Upper Dublin Aquatic Club
|
Upper Dublin Aquatic Club | – | – | ||
41 |
Maxwell Luo
Hershey Aquatic Club
|
Hershey Aquatic Club | – | – | ||
42 |
Owen Schrader
Sussex Family Tsunamis
|
Sussex Family Tsunamis | – | 0.0% | ||
43 |
Jack Nelson
Blue Eagle Swim Team
|
Blue Eagle Swim Team | – | – | ||
44 |
Jonny Carroll
Western Branch YMCA
|
Western Branch YMCA | – | – | ||
45 |
Bryce King
Parkland Aquatic Club
|
Parkland Aquatic Club | – | +0.7% | PB | |
46 |
Ryan Delp
Pottstown YMCA / TOPS Swimming
|
Pottstown YMCA / TOPS Swimming | – | – | ||
47 |
Colton Brace
Hershey Aquatic Club
|
Hershey Aquatic Club | – | – | ||
– |
Evan Baddick
Diamond State Aquatics
|
Diamond State Aquatics | – | – | ||
– |
Roman Michailovsky
Blue Wave Aquatics
|
Blue Wave Aquatics | NS | – | – | |
– |
Spencer Struyk
Radnor Aquatic Club
|
Radnor Aquatic Club | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gavin Mahon
Emmaus Aquatic Club
|
Emmaus Aquatic Club | 20 | – | ||
2 |
Luke Sullivan
Upper Dublin Aquatic Club
|
Upper Dublin Aquatic Club | 17 | – | PB | |
3 |
Carter Brennan
Radnor Aquatic Club
|
Radnor Aquatic Club | 16 | – | ||
4 |
Aaron Neville
West Chester Y Marlins
|
West Chester Y Marlins | 15 | +1.2% | PB | |
5 |
Parker Pierce
Upper Dublin Aquatic Club
|
Upper Dublin Aquatic Club | 14 | -1.6% | ||
6 |
Kopi Gusho
West Chester Y Marlins
|
West Chester Y Marlins | 13 | -1.1% | ||
7 |
Ethan Peng-Morris
Upper Dublin Aquatic Club
|
Upper Dublin Aquatic Club | 12 | -0.2% | ||
8 |
Adam Bibi
Western Branch YMCA
|
Western Branch YMCA | 11 | – | ||
9 |
Daniel LI
Hershey Aquatic Club
|
Hershey Aquatic Club | 9 | – | ||
10 |
Sam Shapiro
Upper Dublin Aquatic Club
|
Upper Dublin Aquatic Club | 7 | – | PB | |
11 |
Ian Nguyen
Emmaus Aquatic Club
|
Emmaus Aquatic Club | 6 | – | ||
12 |
Julian Servis
West Shore YMCA
|
West Shore YMCA | 5 | – | ||
13 |
George Ardire
Hershey Aquatic Club
|
Hershey Aquatic Club | 4 | – | PB | |
14 |
Max Smith
Northern Dauphin County YMCA
|
Northern Dauphin County YMCA | 3 | – | ||
15 |
Connor Houde
Pottstown YMCA / TOPS Swimming
|
Pottstown YMCA / TOPS Swimming | 2 | – | ||
– |
Nicholas Deaver
Unattached
|
Unattached | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aiden Mellek
Radnor Aquatic Club
|
Radnor Aquatic Club | 20 | – | ||
2 |
Ben Cook
Western Branch YMCA
|
Western Branch YMCA | 17 | -1.3% | ||
3 |
Arthur Albinsky
Upper Dublin Aquatic Club
|
Upper Dublin Aquatic Club | 16 | +6.2% | PB | |
4 |
Cooper Hull
Hershey Aquatic Club
|
Hershey Aquatic Club | 15 | – |