Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bobbi Kennett
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | 9 | +3.4% | PB | |
2 |
Xonzy Gaddis
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 7 | +3.0% | PB | |
3 |
Claudia Kuck
Energy Core Swimming
|
Energy Core Swimming | 6 | -1.8% | ||
4 |
Lexie Penny
Aquastar
|
Aquastar | 5 | +2.3% | PB | |
5 |
Shelby Olson
Tomball Area Swim Club
|
Tomball Area Swim Club | 4 | +2.5% | PB | |
6 |
Kara Neel
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | 3 | -4.4% | ||
7 |
Caroline Beattie
Premier Aquatics Club of Klein
|
Premier Aquatics Club of Klein | 2 | +5.0% | PB | |
8 |
Brianna Robertson
South Shore Sails
|
South Shore Sails | 1 | -1.8% | ||
9 |
Mackenzie Batson
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | – | +1.8% | PB | |
10 |
Regan Newton
Premier Aquatics Club of Klein
|
Premier Aquatics Club of Klein | – | – | ||
11 |
Caitlin Whiteside
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | – | +1.2% | PB | |
12 |
Maddy Newton
Premier Aquatics Club of Klein
|
Premier Aquatics Club of Klein | – | – | ||
13 |
Abbie Balat
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | -0.8% | ||
14 |
Val Dowd
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | – | +2.2% | PB | |
15 |
Emma Matson
Premier Aquatics Club of Klein
|
Premier Aquatics Club of Klein | – | +1.2% | PB | |
16 |
Katherine Hernandez
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | +2.0% | PB | |
17 |
Leila El Masri
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | – | ||
18 |
Teresa Garcia
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | – | +0.1% | PB | |
19 |
Hanadi Amin
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | +0.4% | PB | |
20 |
Andrea Luna
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
21 |
Emma Bleasdell
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | – | -0.5% | ||
22 |
Dadrian Massey
Escalate Aquatic Team
|
Escalate Aquatic Team | – | -3.7% | ||
23 |
Hazel Sinclair
Energy Core Swimming
|
Energy Core Swimming | – | +0.4% | PB | |
24 |
Kenzie Eaker
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | – | -3.7% | ||
25 |
Amanda Strang
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | – | ||
26 |
Kaiti Walko
Premier Aquatics Club of Klein
|
Premier Aquatics Club of Klein | – | +2.1% | PB | |
27 |
Ashley Mueller
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | – | ||
28 |
Lauren Evans
Premier Aquatics Club of Klein
|
Premier Aquatics Club of Klein | – | -4.1% | ||
29 |
Natalie Romero
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | – | +2.9% | PB | |
30 |
Elysian Majeske
Premier Aquatics Club of Klein
|
Premier Aquatics Club of Klein | – | +1.0% | PB | |
31 |
Nicole Koukos
Energy Core Swimming
|
Energy Core Swimming | – | – | ||
32 |
Sarah Hutchison
Ambush Swim Team
|
Ambush Swim Team | – | +2.2% | PB | |
33 |
Reshmi Joseph
Premier Aquatics Club of Klein
|
Premier Aquatics Club of Klein | – | +1.2% | PB | |
34 |
Allie Surles
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | – | – | ||
35 |
Carly Jensen
Power for Life
|
Power for Life | – | -2.7% | ||
36 |
Alondra Mayorga
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
37 |
Anna Alfaro
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
38 |
Jaleah Walker
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
39 |
Asher Hatfield
Escalate Aquatic Team
|
Escalate Aquatic Team | – | – | ||
40 |
Natalie Vo
Escalate Aquatic Team
|
Escalate Aquatic Team | – | – | ||
41 |
Savannah Griffin
Texas Terrapins
|
Texas Terrapins | – | +2.9% | PB | |
42 |
Kaleigh Waskow
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | – | -2.2% | ||
43 |
Allie O'Connor
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | – | ||
44 |
Angelica Pond
Alief Aquatic Club
|
Alief Aquatic Club | – | – | ||
– |
Ali Walters
Alief Aquatic Club
|
Alief Aquatic Club | NS | – | – | |
– |
Kaitlyn Reyes
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Madison Lloyd
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | 9 | +3.5% | PB | |
2 |
Sara Boone
Aquastar
|
Aquastar | 7 | +0.0% | PB | |
3 |
Breanna Nguyen
Texas Terrapins
|
Texas Terrapins | 6 | +0.2% | PB | |
4 |
Luisa Romero
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | 5 | +1.3% | PB | |
5 |
Jill Panuncillon
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | 4 | -1.5% | ||
6 |
Julia Westwood
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | 3 | – | ||
7 |
Ava Boettiger
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | 2 | +0.3% | PB | |
8 |
Sasha Neciosup
Team Fins
|
Team Fins | 1 | – | ||
9 |
Alyssa Basaldua
Energy Core Swimming
|
Energy Core Swimming | – | +1.3% | PB | |
10 |
Ellie Jensen
Power for Life
|
Power for Life | – | – | ||
11 |
Bekah Lindblade
Texas Terrapins
|
Texas Terrapins | – | +1.1% | PB | |
12 |
Diana Kolb
Ambush Swim Team
|
Ambush Swim Team | – | – | ||
13 |
Lezli Sisung
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | – | -3.0% | ||
14 |
Dee Shango
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
15 |
Alicia Spencer
Premier Aquatics Club of Klein
|
Premier Aquatics Club of Klein | – | -1.5% | ||
16 |
Mia Balistreri
Space City Aquatic Team
|
Space City Aquatic Team | – | -0.6% | ||
17 |
Delaney Newsome
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | -1.0% | ||
18 |
Katie Shelburne
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | – | ||
19 |
Isabel Cordova
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
20 |
Sarah Althoff
Team Fins
|
Team Fins | – | – | ||
21 |
Brooke Ramey
Texas Terrapins
|
Texas Terrapins | – | -3.2% | ||
22 |
Alyssa Paschalis
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | – | ||
23 |
Kyleigh Olson
Tomball Area Swim Club
|
Tomball Area Swim Club | – | +1.8% | PB | |
24 |
Natalie Orellana
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | -3.4% | ||
25 |
Esther Kizito
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | – | – | ||
26 |
Ella Green
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | – | – | ||
27 |
Hana Padilla
Alief Aquatic Club
|
Alief Aquatic Club | – | +0.7% | PB | |
28 |
Sophie Gao
Aquastar
|
Aquastar | – | – | ||
29 |
Georgi Mathews
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | +5.0% | PB | |
30 |
Mady Blok
Space City Aquatic Team
|
Space City Aquatic Team | – | – | ||
31 |
Izzy Glasgow
Unattached
|
Unattached | – | +0.9% | PB | |
32 |
Josabet Lujan
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
33 |
Nina George
Premier Aquatics Club of Klein
|
Premier Aquatics Club of Klein | – | – | ||
34 |
Katy Zimmerman
Team Fins
|
Team Fins | – | – | ||
35 |
Ashley Sanchez
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
36 |
Ashley Guevara-Reyes
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | +0.1% | PB | |
37 |
Isabella Durr
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | -2.4% | ||
38 |
Natalie Naramore
Ambush Swim Team
|
Ambush Swim Team | – | +4.4% | PB | |
39 |
Mikayla Johnson
Unattached
|
Unattached | – | -2.2% | ||
40 |
Catherine Corley
South Shore Sails
|
South Shore Sails | – | +0.9% | PB | |
41 |
Katia Guerrero
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | +4.1% | PB | |
42 |
Daphne Han
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | – | – | ||
43 |
Taylor Schababerle
Power for Life
|
Power for Life | – | +1.7% | PB | |
44 |
Lucy Stickney
Houston Bridge Bats
|
Houston Bridge Bats | – | – | ||
45 |
Alyssa Becnel
Ambush Swim Team
|
Ambush Swim Team | – | +2.2% | PB | |
46 |
Kathryn Klussmann
Texas Terrapins
|
Texas Terrapins | – | -1.2% | ||
47 |
Linda Fulcher
Alief Aquatic Club
|
Alief Aquatic Club | – | -4.1% | ||
48 |
Mallory Brown
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | – | – | PB | |
49 |
Ally Heuser
Power for Life
|
Power for Life | – | +1.6% | PB | |
50 |
Olivia Jensen-Morgan
Houston Bridge Bats
|
Houston Bridge Bats | – | -2.6% | ||
51 |
Ani Rodriguez
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | -7.0% | ||
52 |
Lesly Chicas
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | +0.5% | PB | |
53 |
Tania Pena Reyes
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | +3.2% | PB | |
54 |
Piper Leskovjan
Space City Aquatic Team
|
Space City Aquatic Team | – | – | ||
55 |
Dorothea Johnson
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | +1.4% | PB | |
55 |
Katelynn Molina
Escalate Aquatic Team
|
Escalate Aquatic Team | – | – | ||
57 |
Melanie Renderos
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
58 |
Quynh Nguyen
Aquastar
|
Aquastar | – | – | ||
59 |
Hannah Cassidy
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | -0.9% | ||
60 |
Kelly Reyes
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | +7.2% | PB | |
– |
Ainsley Dodson
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lorelei Barr
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | 9 | +2.9% | PB | |
2 |
Katelyn Shan
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | 7 | +4.2% | PB | |
3 |
Kira Brock
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | 6 | +5.6% | PB | |
4 |
Emily Troutman
South Shore Sails
|
South Shore Sails | 5 | +0.1% | PB | |
5 |
Tessa Diara
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | 4 | +11.7% | PB | |
6 |
Abby Monson
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | 3 | +3.2% | PB | |
7 |
Minnie Tran
Lake Jackson Aquatic Club
|
Lake Jackson Aquatic Club | 2 | +5.4% | PB | |
8 |
Bella Singh
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | 1 | +1.8% | PB | |
9 |
Patricia Weispfennig
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | – | – | ||
10 |
Madeline Streeter
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | – | +2.6% | PB | |
11 |
Olivia Barnes
Houston Bridge Bats
|
Houston Bridge Bats | – | – | ||
12 |
Celina Yang
Aquastar
|
Aquastar | – | +3.8% | PB | |
13 |
Lilian Tatum
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | +4.1% | PB | |
14 |
Isabel Ebben
Power for Life
|
Power for Life | – | -0.6% | ||
15 |
Abigail Pope
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | +2.4% | PB | |
16 |
Elizabeth Haynes
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | +3.6% | PB | |
17 |
Hana Posuk
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | – | ||
18 |
Kylie Peters
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | – | +6.5% | PB | |
19 |
Johana Castro
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
20 |
Mary Ho
Rocc
|
Rocc | – | – | ||
21 |
Emma Guglielmello
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | +0.8% | PB | |
22 |
Cassie Toler
South Shore Sails
|
South Shore Sails | – | – | ||
23 |
Juliana Gaddis
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
24 |
Veronica Nuval
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | – | +2.7% | PB | |
25 |
Sofia Guiot
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | – | ||
26 |
Ada Sze
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | – | +3.1% | PB | |
27 |
Melanie Cardoza
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
28 |
Deanna Norris
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | +4.7% | PB | |
29 |
Kenya Hernandez
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
30 |
Lauren Ho
Houston Bridge Bats
|
Houston Bridge Bats | – | +5.4% | PB | |
31 |
Elizabeth Reed
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | +14.3% | PB | |
32 |
Phoebe Han
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | – | – | ||
33 |
Hana Soriano
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | – | -3.8% | ||
34 |
Abby Mendenhall
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | +1.7% | PB | |
35 |
Allie Irwin
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | – | ||
36 |
Fernanda Gomez
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | +6.0% | PB | |
37 |
Janeth Munoz
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
38 |
Kimberly Garcia
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
39 |
Julia Burch
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | -3.1% | ||
40 |
Maria Cheng
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | – | ||
41 |
Ananya Luthria
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | +1.4% | PB | |
42 |
Ana Budimlic
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | +0.7% | PB | |
43 |
Madison Holovaty
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | +0.5% | PB | |
44 |
Natalie Cheng
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | – | ||
45 |
Elizabeth Sokol
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | – | – | ||
46 |
Eunice Garcia
Alief Aquatic Club
|
Alief Aquatic Club | – | +8.5% | PB | |
47 |
Emily Miles
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | – | +0.7% | PB | |
48 |
Morgan Molina
Escalate Aquatic Team
|
Escalate Aquatic Team | – | – | ||
49 |
Addison Budsberg
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | – | ||
50 |
Jamila Ahmed
Alief Aquatic Club
|
Alief Aquatic Club | – | +2.5% | PB | |
51 |
Avery Spates
Blue Tide Aquatics
|
Blue Tide Aquatics | – | +5.2% | PB | |
52 |
Amy He
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | – | ||
53 |
Lailah Bowie
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | – | – | ||
54 |
Emma Castro
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | – | ||
55 |
Caroline Nguyen
Aquastar
|
Aquastar | – | – | ||
56 |
Jade Hale
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
57 |
Camila Moyeda
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
58 |
Elena Villarreal
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | -7.8% | ||
59 |
Ellie Garcia
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
– |
Carli Daffern
Space City Aquatic Team
|
Space City Aquatic Team | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jade Garstang
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | 9 | +1.5% | PB | |
2 |
Lillian Poag
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | 7 | +2.1% | PB | |
3 |
Stacy Guerrero
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 6 | +1.7% | PB | |
4 |
Katie Koenst
Space City Aquatic Team
|
Space City Aquatic Team | 5 | -0.5% | ||
5 |
Elizabeth Barnes
Houston Bridge Bats
|
Houston Bridge Bats | 4 | -0.4% | ||
6 |
Caroline Song
Aquastar
|
Aquastar | 3 | -1.8% | ||
7 |
Hannah Bryant
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | 2 | – | ||
8 |
Hailey Rees
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | 1 | -2.6% | ||
9 |
Marina Garanzuay
Power for Life
|
Power for Life | – | -5.0% | ||
10 |
Avery Stone
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | – | -1.7% | ||
11 |
Ariana Izaddoost
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | – | ||
12 |
Hailee Lopez
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | +0.6% | PB | |
13 |
Alexandra Eckhardt
Power for Life
|
Power for Life | – | +4.8% | PB | |
14 |
An Tang
Escalate Aquatic Team
|
Escalate Aquatic Team | – | – | ||
15 |
Lizzy Pham
Escalate Aquatic Team
|
Escalate Aquatic Team | – | +0.1% | PB | |
16 |
Madi Blanchard
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | +3.2% | PB | |
17 |
Ellory Ram
Power for Life
|
Power for Life | – | +0.3% | PB | |
18 |
Sloane Stapleton
Energy Core Swimming
|
Energy Core Swimming | – | -1.6% | ||
19 |
Paige Gorman
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | -1.0% | ||
20 |
eva Pirolli
Escalate Aquatic Team
|
Escalate Aquatic Team | – | +6.3% | PB | |
21 |
Rachel Chavez
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | – | -0.3% | ||
22 |
Mieko Armellini
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | +0.9% | PB | |
23 |
Julia Downs
Power for Life
|
Power for Life | – | -3.0% | ||
24 |
Nicole Carpenter
Power for Life
|
Power for Life | – | -5.3% | ||
25 |
Anna Balistreri
Space City Aquatic Team
|
Space City Aquatic Team | – | -6.5% | ||
26 |
Dakota Rostant
Power for Life
|
Power for Life | – | -0.3% | ||
27 |
Elakiya Jayaraman
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | +9.8% | PB | |
28 |
Sophie Melancon
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | -4.0% | ||
29 |
Sara Posuk
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | +3.2% | PB | |
30 |
Cara Saenz
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | – | – | ||
31 |
Anna Le
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | – | – | ||
32 |
Layla Sisung
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | – | -1.9% | ||
33 |
Naomi Alade
Team 300
|
Team 300 | – | – | ||
34 |
Jocelyn Serna
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | +8.9% | PB | |
35 |
Sierra Collins
Escalate Aquatic Team
|
Escalate Aquatic Team | – | -5.7% | ||
36 |
Sarah Pena
Energy Core Swimming
|
Energy Core Swimming | – | +0.6% | PB | |
37 |
Hermosa Casas
Houston Bridge Bats
|
Houston Bridge Bats | – | +2.7% | PB | |
38 |
Amalia Shehadeh
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | +7.3% | PB | |
39 |
Teresa Cheng
Rice Aquatics
|
Rice Aquatics | – | – | ||
40 |
Amelia Gu
Energy Core Swimming
|
Energy Core Swimming | – | +2.4% | PB | |
41 |
Madison Pi
Alief Aquatic Club
|
Alief Aquatic Club | – | – | ||
42 |
Addy Jorissen
Sienna Plantation Aquatics
|
Sienna Plantation Aquatics | – | – | ||
43 |
Isabella Green
The Woodlands Swim Team
|
The Woodlands Swim Team | – | +7.3% | PB | |
44 |
Emilia Moyeda
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
45 |
Abby Veal
Pearland Aquatics
|
Pearland Aquatics | – | +0.8% | PB | |
46 |
Desarae Deen
Escalate Aquatic Team
|
Escalate Aquatic Team | – | – | ||
47 |
Emily Barcenas
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | -5.9% | ||
– |
Natalya Eichberger
Power for Life
|
Power for Life | NS | – | – |