Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
James Kostrzewa
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 20 | -0.2% | ||
2 |
Jacob Carlson
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 17 | +3.1% | PB | |
3 |
Kaiser Neverman
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 16 | 0.0% | ||
4 |
Justin Liang
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 15 | +2.5% | PB | |
5 |
Sam Ryf
Berlin Barracudas
|
Berlin Barracudas | 14 | +3.5% | PB | |
6 |
Nathan Sill
Unattached
|
Unattached | 13 | +2.5% | PB | |
7 |
Lio Perez
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 12 | +4.2% | PB | |
8 |
Issac Casey-Hrenak
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 11 | -0.1% | ||
9 |
Ben Ahluwalia
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | 9 | +4.0% | PB | |
10 |
Collin Braatz
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | 7 | +1.3% | PB | |
11 |
Seth Lecheler
Wittenberg Area Swim Program
|
Wittenberg Area Swim Program | 6 | – | PB | |
12 |
Jack Yentz
DFAC
|
DFAC | 5 | – | PB | |
13 |
Bo Geiger
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 4 | +0.4% | PB | |
14 |
Liam Noonan
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 3 | +4.5% | PB | |
15 |
Max Weygandt
Unattached
|
Unattached | 2 | +1.8% | PB | |
16 |
Cade Roggenbauer
Waterloo Swim Cl
|
Waterloo Swim Cl | 1 | +3.7% | PB | |
17 |
Henry Miller
Unattached
|
Unattached | – | +2.9% | PB | |
17 |
Michael Linnihan
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +2.5% | PB | |
19 |
Evan Szablewski
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | – | +0.9% | PB | |
20 |
Payton Rudeen
Wittenberg Area Swim Program
|
Wittenberg Area Swim Program | – | +0.0% | PB | |
21 |
Donovan Gall
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | – | +4.4% | PB | |
22 |
Blake Baertlein
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | +0.6% | PB | |
23 |
Tyler Gao
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | +6.0% | PB | |
24 |
Liam Bangs
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | +1.6% | PB | |
25 |
Brett Farmer
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | ||
26 |
Victor Blomback
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | – | ||
27 |
Brandon Boh
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | +4.7% | PB | |
28 |
Hunter Johnson
Lake Geneva Swim Club
|
Lake Geneva Swim Club | – | +1.9% | PB | |
29 |
Constantin Bensch
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | – | ||
30 |
Wes Hibbard
Pulaski Area Swim Club
|
Pulaski Area Swim Club | – | +0.5% | PB | |
31 |
Grant Corbin
Fond du Lac Swim Club
|
Fond du Lac Swim Club | – | +3.7% | PB | |
32 |
Travis Phillips
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | PB | |
33 |
Alexander Randall
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | -1.6% | ||
34 |
Ryan Ciolkosz
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | +0.3% | PB | |
35 |
Nate Frucht
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | – | -1.4% | ||
36 |
Benjamin Bochenski
Lake Geneva Swim Club
|
Lake Geneva Swim Club | – | -1.5% | ||
37 |
Jack Gorski
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | -1.6% | ||
38 |
Michael Conn
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | -2.2% | ||
39 |
Nathan Meyer
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | +0.4% | PB | |
– |
Spencer Klika
Unattached
|
Unattached | NS | – | – |