Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Danielle Glisovich
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 20 | -1.3% | ||
2 |
Alex Moderski
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | 17 | +0.0% | PB | |
3 |
Cora Mack
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 16 | +1.0% | PB | |
4 |
Ashley Stahmer
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | 15 | +1.4% | PB | |
5 |
Clara Sato
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 14 | -0.5% | ||
6 |
Kaitlyn Wilhelms
DFAC
|
DFAC | 13 | +1.5% | PB | |
7 |
Malia Bissen
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 12 | +1.3% | PB | |
8 |
Zoe Woods
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 11 | +1.5% | PB | |
9 |
Gabby Mullally
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 9 | +1.9% | PB | |
10 |
Kaitlyn Barth
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 7 | +0.4% | PB | |
11 |
Mariah Marowsky
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | 6 | +3.3% | PB | |
12 |
Adriana Van Hout
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | 5 | -0.1% | ||
13 |
Anna Murphy-Pociask
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | 4 | +0.7% | PB | |
14 |
Hannah Kilburn
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 3 | -0.7% | ||
15 |
Julia Larson
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 2 | +3.6% | SB | |
16 |
Rachel Jaworski
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 1 | +0.4% | PB | |
17 |
Riyah Rudeen
Wittenberg Area Swim Program
|
Wittenberg Area Swim Program | – | -0.7% | ||
18 |
Madelyn Hammer
Green County Y
|
Green County Y | – | +1.9% | PB | |
19 |
Emma Van Ermen
Wausau Area Y Sw
|
Wausau Area Y Sw | – | – | PB | |
20 |
Lindsey Bjornstad
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | -0.7% | ||
21 |
Sammi Sheridan
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | +0.4% | PB | |
22 |
Sydnie Horne
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | -0.7% | ||
23 |
Shaelyn Rutta
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | – | +2.7% | PB | |
24 |
Karla Sharbuno
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | +0.8% | PB | |
25 |
Shakira Billmann
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | – | -1.7% | ||
26 |
Sophie D' Amato
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | – | +1.5% | PB | |
27 |
Haley Harris
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | PB | |
28 |
Mari Seidler
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | +2.1% | PB | |
29 |
Sydney Kaphingst
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | – | +0.3% | PB | |
30 |
Amanda Wciorka
Fond du Lac Swim Club
|
Fond du Lac Swim Club | – | +1.5% | PB | |
31 |
Katy Volz
Wausau Tide
|
Wausau Tide | – | +3.5% | PB | |
31 |
Becca Beam
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | – | +2.7% | PB | |
33 |
Mckinley Verhulst
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | +5.8% | PB | |
34 |
Taylor Hall
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | +0.7% | PB | |
35 |
Asha Jain
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | +2.4% | PB | |
36 |
Lexi Hilt
Wausau Tide
|
Wausau Tide | – | +1.0% | PB | |
37 |
Emma Oleniczak
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | +1.5% | PB | |
37 |
Maddie Guman
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | +0.4% | PB | |
39 |
Erin Samels
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | – | +1.9% | PB | |
40 |
Hannah Nygaard
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | – | +0.4% | PB | |
41 |
Isabelle Sonday
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | +0.8% | PB | |
41 |
Kathleen Flatley
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +0.1% | PB | |
43 |
Alexa Van Laanen
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | +0.4% | PB | |
44 |
Allison Spielman
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | -0.6% | ||
45 |
Lauren Hayon
Winnebago Area Mariners
|
Winnebago Area Mariners | – | +0.3% | PB | |
46 |
Hannah Blob
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | +0.7% | PB | |
47 |
Margreta Ruhde
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | -0.7% | ||
47 |
Kaitlyn Miller
Sauk Prairie Aquatic Club
|
Sauk Prairie Aquatic Club | – | +0.1% | PB | |
47 |
Kennedy Richards
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | +0.3% | PB | |
50 |
Isabel Cortina
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | -0.4% | ||
51 |
Sophie Brackett
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | -1.2% | ||
52 |
Kalli Noll
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | -0.7% | ||
53 |
Madelyn Neuhard
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | – | +4.6% | PB | |
54 |
Samantha Burroughs
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | -0.7% | ||
55 |
Janiya Ransom
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | – | +0.6% | PB | |
56 |
Becca Schoenauer
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | -3.1% | ||
57 |
Maddie Finnell
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | -1.0% | ||
58 |
Nicole Simson
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | +2.2% | PB | |
59 |
Abigail Goldberg
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | – | -0.1% | ||
60 |
Maddie Koch
Ashwaubenon Swim Club
|
Ashwaubenon Swim Club | – | -2.2% | ||
61 |
Nicole McCue
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | +0.3% | PB | |
62 |
Megan Slattery
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | +6.9% | PB | |
63 |
Mallory Veeser
Sheboygan Chinooks YMCA
|
Sheboygan Chinooks YMCA | – | – | PB | |
64 |
Ellen Bie
Verona Aquatic Club
|
Verona Aquatic Club | – | +0.9% | PB | |
65 |
Kyley Hipp
Fox Valley Wave Swim Team
|
Fox Valley Wave Swim Team | – | +2.0% | PB | |
66 |
Shelby Benaszeski
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | ||
67 |
Natalie Norton
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | +0.5% | PB | |
68 |
Katie Lederhaus
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | +3.1% | PB | |
69 |
Ella Weaver
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | – | +1.4% | PB |