Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katrina Marty
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 20 | -0.1% | ||
2 |
Danielle Glisovich
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 17 | – | PB | |
3 |
Abby Cabush
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 16 | +3.2% | PB | |
4 |
Alex Moderski
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | 15 | +0.4% | PB | |
5 |
Cora Mack
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 14 | +5.5% | PB | |
6 |
Kaitlyn Barth
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 13 | +2.9% | PB | |
7 |
Shakira Billmann
McFarland Spartan Sharks
|
McFarland Spartan Sharks | 12 | +1.1% | PB | |
8 |
Hannah Belanger
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 11 | +0.7% | PB | |
9 |
Katie Hayes
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 9 | +7.0% | PB | |
10 |
Clara Sato
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | 7 | -0.1% | ||
11 |
Grace Bennin
MoHo Gators
|
MoHo Gators | 6 | +4.4% | PB | |
12 |
Max Teng
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 5 | +1.9% | PB | |
13 |
Bri Zablocki
Green Bay Y
|
Green Bay Y | 4 | +1.4% | PB | |
14 |
Nicole Beckman
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 3 | +3.3% | PB | |
15 |
Sarah Scargill
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 2 | +0.8% | PB | |
16 |
Courtney Warren
LaCrosse Area YMCA
|
LaCrosse Area YMCA | 1 | – | PB | |
17 |
Shaelyn Rutta
YMCA at Pabst Farms
|
YMCA at Pabst Farms | – | +1.8% | PB | |
18 |
Mariah Marowsky
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | – | +1.2% | PB | |
19 |
Makenna Licking
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | +2.3% | PB | |
20 |
Hannah Vittengl
Baraboo Area Makos
|
Baraboo Area Makos | – | -0.7% | ||
21 |
Erika Nowak
Green Bay Y
|
Green Bay Y | – | +0.8% | PB | |
22 |
Natalie Larsen
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | – | +1.2% | PB | |
23 |
Cassie Stegner
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | +0.1% | PB | |
24 |
Trinity Gilbert
Unattached
|
Unattached | – | +2.3% | PB | |
25 |
Emma Van Ermen
Wausau Area Y Sw
|
Wausau Area Y Sw | – | – | PB | |
26 |
Jenna Silvestri
Sheboygan Chinooks YMCA
|
Sheboygan Chinooks YMCA | – | – | PB | |
27 |
Madelyn Hammer
Green County Y
|
Green County Y | – | +0.6% | PB | |
28 |
Caroline Smith
MoHo Gators
|
MoHo Gators | – | +2.7% | PB | |
29 |
Sammi Sheridan
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | +2.2% | PB | |
30 |
Malia Bissen
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | +0.5% | PB | |
31 |
Margreta Ruhde
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | +0.2% | PB | |
32 |
Haley Bunkelman
Wausau Tide
|
Wausau Tide | – | -1.2% | ||
33 |
Amanda Wciorka
Fond du Lac Swim Club
|
Fond du Lac Swim Club | – | +1.7% | PB | |
34 |
Georgie Hellmann
Verona Aquatic Club
|
Verona Aquatic Club | – | -1.1% | ||
35 |
Ashley Stahmer
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | +0.2% | PB | |
36 |
Riley Melendy
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | – | -0.3% | ||
37 |
Franny Gastrow
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | – | -0.7% | ||
38 |
Maddie Guman
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | +2.1% | PB | |
39 |
Joelle Tarczewski
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | +3.0% | PB | |
40 |
Eri Remington
Winnebago Area Mariners
|
Winnebago Area Mariners | – | -0.4% | ||
41 |
Katherine Chmiel
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | +5.8% | PB | |
42 |
Erin Samels
Howard Suamico Storm Breakers
|
Howard Suamico Storm Breakers | – | +0.2% | PB | |
43 |
Emma Steffel
Green Bay Y
|
Green Bay Y | – | -1.0% | ||
44 |
Alice Pennings
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | +0.9% | PB | |
45 |
Stephanie Marks
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | – | +0.2% | PB | |
46 |
Brooke Schroeder
SPDY - Stevens Point Area YMCA
|
SPDY - Stevens Point Area YMCA | – | – | PB | |
47 |
Kaitlyn Zuehl
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | – | -3.0% | ||
48 |
Phoenix Horn
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | +6.0% | PB | |
49 |
Hannah Blob
Fox Cities YMCA
|
Fox Cities YMCA | – | -3.0% | ||
50 |
Ashley Bohne
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | +0.6% | PB | |
51 |
Naomi Kissel
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | +0.6% | PB | |
52 |
Emma Oleniczak
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | – | -0.9% | ||
53 |
Asha Jain
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | -1.7% | ||
54 |
Samantha Burroughs
Northern Lakes A
|
Northern Lakes A | – | – | PB | |
55 |
Taylor Semenic
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | – | -3.3% | ||
56 |
Jenna Short
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | – | – | PB | |
– |
Maddie Finnell
YMCA of Dane County Swim Team
|
YMCA of Dane County Swim Team | – | – | ||
– |
Riyah Rudeen
Wittenberg Area Swim Program
|
Wittenberg Area Swim Program | NS | – | – | |
– |
Allison Graper
Clintonville Area Swim Team
|
Clintonville Area Swim Team | NS | – | – |