Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ben Stark
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 9 | +5.6% | PB | |
2 |
Wade Eastman
United Swim Club
|
United Swim Club | 7 | -0.2% | ||
3 |
Nicholas Eunice
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 6 | +0.5% | PB | |
4 |
Trev McGovern
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 5 | – | ||
5 |
Brandon Cheong
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 4 | -0.5% | ||
6 |
Ethan Schroeder
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax | 3 | 0.0% | ||
7 |
Jayden Herron
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 2 | – | ||
8 |
Mikey Challis
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 1 | -3.0% | ||
9 |
Bryan Han
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | – | ||
10 |
Evan Conklin
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | +1.2% | SB | |
11 |
Nicholas Vilar
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | – | ||
12 |
Cale Russell
Unattached
|
Unattached | – | – | PB | |
12 |
Levi Reeves
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | – | +0.4% | SB | |
14 |
Connor Athy
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | -1.1% | ||
15 |
Jonathan Stark
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | – | -0.6% | ||
16 |
Lex Fetko
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | – | -1.1% | ||
17 |
Thomas Lancer
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | – | -2.4% | ||
18 |
Jonathan Jenks
Saint Cloud Aquatic Team
|
Saint Cloud Aquatic Team | – | – | ||
19 |
Julian Newman
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | – | ||
20 |
Caden D'Aoust
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | – | +0.6% | SB | |
21 |
Jackson Grieser
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | +0.5% | PB | |
22 |
Brandon Jeong
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | +0.9% | SB | |
23 |
Nicholas Bosque
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | ||
24 |
Collin Dillard
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | ||
25 |
Lucas Cruz
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | – | PB | |
26 |
Duel Yearty
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | +1.2% | PB | |
27 |
Jonathan Essen
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | – | -2.9% | ||
28 |
Tristan Manley
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax | – | -0.4% | ||
29 |
Alex Tanon
Kissimmee Swim Association
|
Kissimmee Swim Association | – | +0.6% | PB | |
30 |
Travis McCormick
Saint Cloud Aquatic Team
|
Saint Cloud Aquatic Team | – | – | ||
31 |
Jun Choi
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | – | PB | |
32 |
Gage Quigley
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax | – | +3.8% | PB | |
33 |
Toby Campbell
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | -1.3% | ||
34 |
Linus Griffin
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | – | +0.5% | PB | |
35 |
AJ Burke
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | – | PB | |
36 |
Delyn McDonald
Kissimmee Swim Association
|
Kissimmee Swim Association | – | -3.2% | ||
37 |
Horacio Vega
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | – | – | ||
38 |
Jacob Brown
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | – | -4.0% | ||
39 |
Bailey Sampson
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | – | -5.1% | ||
40 |
Hugo Contreras
Kissimmee Swim Association
|
Kissimmee Swim Association | – | – | ||
41 |
Finn Zubero
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax | – | -1.6% | ||
– |
Felipe Costa
Kissimmee Swim Association
|
Kissimmee Swim Association | NS | – | – | |
– |
Ryder Michewicz
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | NS | – | – | |
– |
John Henry Dixon
United Swim Club
|
United Swim Club | NS | – | – | |
– |
Joshua Ayers
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | NS | – | – |