Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Chadd Corson
Reading and Berks County YMCA
|
Reading and Berks County YMCA | 16 | +3.8% | PB | |
2 |
Yash Ray
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA | 13 | 0.0% | ||
3 |
Aleksander Isupov
Tri-Hampton Family Branch YMCA
|
Tri-Hampton Family Branch YMCA | 12 | +1.7% | PB | |
4 |
Ben Kutufaris
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA | 11 | +1.9% | PB | |
5 |
Charlie Rosenberg
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas | 10 | +0.8% | PB | |
6 |
Carter Marks
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA | 9 | -0.8% | ||
7 |
Luke Kennedy
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA | 7 | +0.2% | PB | |
8 |
Gavin Zanck
North Penn Aquatic Club
|
North Penn Aquatic Club | 5 | – | PB | |
9 |
Cameren Steele
Lansdowne YMCA Marlins
|
Lansdowne YMCA Marlins | 4 | +2.6% | PB | |
10 |
Hunter Carlson
West Chester Y Marlins
|
West Chester Y Marlins | 3 | +2.8% | PB | |
11 |
Daniel Scarpitta
Central Bucks Region YMCA
|
Central Bucks Region YMCA | 2 | +8.0% | PB | |
12 |
Davis Woerner
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA | 1 | +0.2% | PB | |
13 |
Connor Hunt
Lansdowne YMCA Marlins
|
Lansdowne YMCA Marlins | – | +2.3% | PB | |
14 |
Kyle Guarneri
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y | – | – | PB | |
14 |
Ben Stella
Central Bucks Region YMCA
|
Central Bucks Region YMCA | – | +3.4% | PB | |
16 |
Kaleb Jurado
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y | – | – | ||
16 |
Sasha Siomades
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA | – | -2.4% | ||
18 |
Brian Chieffo
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA | – | -0.5% | ||
19 |
Walter Kaminski
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA | – | +1.5% | PB | |
20 |
James Stratton-brown
Reading and Berks County YMCA
|
Reading and Berks County YMCA | – | – | ||
21 |
Nicholas Brattini
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA | – | -1.5% | ||
22 |
James Griffiths
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas | – | – | ||
23 |
Steven Occhiolini
Lansdowne YMCA Marlins
|
Lansdowne YMCA Marlins | – | +2.2% | PB | |
24 |
Ilyas Frolov
Tri-Hampton Family Branch YMCA
|
Tri-Hampton Family Branch YMCA | – | -1.0% | ||
25 |
Beppe Tangorra
Rocky Run YMCA
|
Rocky Run YMCA | – | +1.2% | PB | |
26 |
Sam Kim
Central Bucks Region YMCA
|
Central Bucks Region YMCA | – | – | ||
27 |
Jeff Travers
Lansdowne YMCA Marlins
|
Lansdowne YMCA Marlins | – | +1.1% | PB | |
28 |
Aryan Patel
Hatboro-PA
|
Hatboro-PA | – | – | ||
29 |
Eskander Bierman
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas | – | -0.4% | ||
30 |
Nate Bustard
Rocky Run YMCA
|
Rocky Run YMCA | – | +1.4% | PB | |
31 |
Luis Ramos-McMahon
Ambler Area Branch YMCA
|
Ambler Area Branch YMCA | – | – | ||
32 |
Seamus Ryan
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA | – | +6.0% | PB | |
33 |
John Murphy
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA | – | – | PB | |
34 |
Thomas Foltz
Rocky Run YMCA
|
Rocky Run YMCA | – | – | ||
35 |
Zachary Polek
Central Bucks Region YMCA
|
Central Bucks Region YMCA | – | – | PB | |
36 |
Chase DiMauro
North Penn Aquatic Club
|
North Penn Aquatic Club | – | – |