Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jarek Tseng
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 9 | +1.4% | PB | |
2 |
Andrew Barker
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | 7 | – | PB | |
3 |
Matt Conroy
Columbus North YMCA
|
Columbus North YMCA | 6 | – | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ben Dunham
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | 9 | +1.0% | PB | |
2 |
Connor Turney
Jerry L Garver YMCA Tridents
|
Jerry L Garver YMCA Tridents | 7 | – | PB | |
3 |
Drew Baughman
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 6 | +7.3% | PB | |
4 |
Drew Bower
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 5 | – | PB | |
5 |
Aiden Gaier
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 4 | +0.4% | PB | |
6 |
Nick Timmons
Columbus North YMCA
|
Columbus North YMCA | 3 | -1.3% | ||
7 |
Zane Fenn
Jerry L Garver YMCA Tridents
|
Jerry L Garver YMCA Tridents | 2 | – | PB | |
8 |
Andrew Inamdar
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | 1 | – | ||
9 |
Carson Phillips
Wheeling-WV
|
Wheeling-WV | – | – | ||
10 |
Ben Hammond
Licking County Family YMCA
|
Licking County Family YMCA | – | +7.5% | PB | |
11 |
Duncan Fellrath
Columbus North YMCA
|
Columbus North YMCA | – | +9.5% | PB | |
– |
Ian Frye
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | – | – | ||
– |
Guosong Maokhamphiou
Jerry L Garver YMCA Tridents
|
Jerry L Garver YMCA Tridents | NS | – | – | |
– |
Gavin Durkin
Licking County Family YMCA
|
Licking County Family YMCA | NS | – | – | |
– |
Connor Bullen
Hilliard YMCA
|
Hilliard YMCA | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Brenton Fowler
Grove City YMCA - OH
|
Grove City YMCA - OH | 9 | – | ||
2 |
Alec Tseng
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 7 | -4.8% | ||
3 |
Coleman Fisher
Gahanna YMCA Gators
|
Gahanna YMCA Gators | 6 | +2.5% | PB | |
4 |
Hugh Jacobsmeyer
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 5 | -3.5% | ||
5 |
Noah Rumburg
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 4 | +1.4% | PB | |
6 |
Dom D'Errico
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | 3 | -0.7% | ||
7 |
Michael Gaier
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 2 | -3.0% | ||
8 |
Josh Conroy
Columbus North YMCA
|
Columbus North YMCA | 1 | – | PB | |
9 |
Kadhir Shankar
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | – | -1.6% | ||
10 |
Toby Wirantana
Hilliard YMCA
|
Hilliard YMCA | – | – | ||
11 |
Ryan Phelps
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | – | – | PB | |
12 |
Nathan Chittum
Hilliard YMCA
|
Hilliard YMCA | – | – | PB | |
13 |
Miles Walden
Gahanna YMCA Gators
|
Gahanna YMCA Gators | – | +1.4% | PB | |
14 |
Matt Barker
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | – | +5.7% | PB | |
15 |
Drew Cellar
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | – | – | PB | |
16 |
Carson Loughrey
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | – | -0.8% | ||
17 |
Cameron Wichlinski
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | – | – | ||
18 |
Nikhil Waida
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | – | – | ||
19 |
Ben Tan
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | – | -1.4% | ||
20 |
Luke Schalmo
Jerry L Garver YMCA Tridents
|
Jerry L Garver YMCA Tridents | – | – | ||
21 |
Anish Kuppa
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | – | – | ||
22 |
Braydon Trapp
Wheeling-WV
|
Wheeling-WV | – | – | ||
23 |
Kieran Shaw
Jerry L Garver YMCA Tridents
|
Jerry L Garver YMCA Tridents | – | +8.1% | PB | |
24 |
Josh Ashmore
Suburban West Branch Ohio YMCA
|
Suburban West Branch Ohio YMCA | – | +1.8% | PB | |
25 |
Jack Armen
Jerry L Garver YMCA Tridents
|
Jerry L Garver YMCA Tridents | – | – | ||
– |
Andrew Shafer
Parkersburg Sharks
|
Parkersburg Sharks | NS | – | – | |
– |
Tyler Pan
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | NS | – | – | |
– |
Connor Frye
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | – | – | ||
– |
Cam Crego
Pickaway County YMCA
|
Pickaway County YMCA | – | – | ||
– |
Aharon Dubovin
Licking County Family YMCA
|
Licking County Family YMCA | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kaden Sealock
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 9 | -0.4% | ||
2 |
Patrick Malouf
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 7 | -1.8% | ||
3 |
Michael Pennington
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | 6 | +2.0% | PB | |
4 |
Eli Burke
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | 5 | +21.0% | PB | |
5 |
Tyler Mellis
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 4 | +1.7% | PB | |
6 |
Carter Russell
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | 3 | – | ||
7 |
Carson Eberhard
Pickaway County YMCA
|
Pickaway County YMCA | 2 | -0.9% | ||
8 |
Colin McCreight
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | 1 | +4.9% | PB | |
9 |
Noah Flores
Ross County YMCA
|
Ross County YMCA | – | – | ||
10 |
EJ Markward
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | – | +6.9% | PB | |
11 |
Aiden Kastl
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | – | +4.6% | PB | |
12 |
Thomas Nguyen
Hilliard YMCA
|
Hilliard YMCA | – | – | PB | |
13 |
Landon Long
Suburban West Branch Ohio YMCA
|
Suburban West Branch Ohio YMCA | – | +2.4% | PB | |
14 |
Oliver Newcomb
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | – | – | ||
15 |
Will Mann
Suburban West Branch Ohio YMCA
|
Suburban West Branch Ohio YMCA | – | +0.3% | PB | |
16 |
Bryce Etherington
Jerry L Garver YMCA Tridents
|
Jerry L Garver YMCA Tridents | – | -2.5% | ||
17 |
Wyatt Channell
Ross County YMCA
|
Ross County YMCA | – | – | ||
18 |
Jax Stansbury
Jerry L Garver YMCA Tridents
|
Jerry L Garver YMCA Tridents | – | +10.0% | PB | |
19 |
Gabriel Mora
Jerry L Garver YMCA Tridents
|
Jerry L Garver YMCA Tridents | – | – | PB | |
20 |
Mick Wiener
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | – | – | ||
21 |
Jonah Harrell
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | – | – | ||
22 |
Aiden Grether
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | – | – | ||
23 |
Rohan Hari
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | – | +3.9% | PB | |
24 |
Graham Kauderer
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | – | – | ||
25 |
Connor Lane
Hilliard YMCA
|
Hilliard YMCA | – | – | ||
26 |
Marshall McCullough
Columbus North YMCA
|
Columbus North YMCA | – | – | ||
– |
Munawar Ali
Suburban West Branch Ohio YMCA
|
Suburban West Branch Ohio YMCA | – | – | ||
– |
Joel Bullen
Hilliard YMCA
|
Hilliard YMCA | NS | – | – | |
– |
Matthew Turney
Jerry L Garver YMCA Tridents
|
Jerry L Garver YMCA Tridents | – | – | ||
– |
Owen Cook
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | NS | – | – | |
– |
Gabe Schalmo
Jerry L Garver YMCA Tridents
|
Jerry L Garver YMCA Tridents | – | – | ||
– |
Gavin Shaw
Pickaway County YMCA
|
Pickaway County YMCA | – | – |
Name | Time | |||
---|---|---|---|---|
– |
Gavin Sargent
Columbus North YMCA
|
Columbus North YMCA | ||
– |
Asher Bollinger
Hilliard YMCA
|
Hilliard YMCA |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Pierce Bassett
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | 9 |