Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Emma Weyant
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 32 | – | PB | |
2 |
Michaela Mattes
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 28 | +1.2% | PB | |
3 |
Georgia Darwent
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 27 | +1.1% | PB | |
4 |
Leah Degeorge
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 26 | – | ||
5 |
Christina Cianciolo
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 25 | -1.1% | ||
6 |
Hannah VanDress
Swim Florida
|
Swim Florida | 24 | – | PB | |
7 |
Shannon Campbell
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 23 | +3.7% | PB | |
8 |
Alix Roy
Highlander Aquatic Club
|
Highlander Aquatic Club | 22 | – | ||
9 |
Blair Stoneburg
Treasure Coast Aquatics
|
Treasure Coast Aquatics | 20 | +4.7% | PB | |
10 |
Carlie Rose
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 17 | -0.7% | ||
11 |
Polina Rukosuev
Fast Lane Aquatics
|
Fast Lane Aquatics | 16 | – | ||
12 |
Alicia Davie
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 15 | -3.0% | ||
13 |
Kelsey Swartout
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team | 14 | +5.7% | SB | |
14 |
Mercedes Traba
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 13 | – | ||
15 |
Carly Joerin
Pipeline Swimmin
|
Pipeline Swimmin | 12 | -1.2% | ||
16 |
Mari Cincotti Serafini
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 11 | -0.6% | ||
17 |
Nicole Gomez
North Palm Beach
|
North Palm Beach | 9 | – | PB | |
18 |
Sidney Whitfield
Tampa Elite Aqua
|
Tampa Elite Aqua | 7 | – | ||
19 |
Molli Barron
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | 6 | +3.4% | PB | |
20 |
Dayle Snively
Patriot Aquatics (FL)
|
Patriot Aquatics (FL) | 5 | – | PB | |
21 |
Katie Jordan
Unattached
|
Unattached | 4 | +5.1% | PB | |
22 |
Erika Wesch
North Palm Beach
|
North Palm Beach | 3 | – | ||
23 |
Faith Mutschler
Wahoos of Wellington
|
Wahoos of Wellington | 2 | – | ||
24 |
Reece Whatmore
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 1 | -0.3% | ||
25 |
Isabella Lojewski
Laker Swimming
|
Laker Swimming | – | – | PB | |
26 |
Mya Baker
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | – | – | PB | |
27 |
McKenna Fiore
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team | – | +3.3% | SB | |
28 |
Jordan Gorham
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | – | +1.8% | SB | |
29 |
Cami Semmen
Highlander Aquatic Club
|
Highlander Aquatic Club | – | – | ||
30 |
Abbey Owenby
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics | – | – | ||
31 |
Sarah Acevedo
South Florida Aquatic Club
|
South Florida Aquatic Club | – | -1.4% | ||
32 |
Lydia Lanahan
TS Aquatics
|
TS Aquatics | – | +0.3% | SB | |
33 |
Annagrazia Bonsanti
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | – | – | ||
34 |
Sophia Hasara
Carrollwood Village Swim Team
|
Carrollwood Village Swim Team | – | +0.3% | SB | |
35 |
Vittoria Bonsanti
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | – | – | ||
36 |
Belle Whitfield
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
37 |
Ashley Cozad
East Coast Aquatic Club
|
East Coast Aquatic Club | – | – | ||
38 |
Kacey Hauck
Unattached
|
Unattached | – | – |