Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Oleska Zobkiv
Scout Aquatics
|
Scout Aquatics | 20 | +3.7% | PB | |
2 |
Gavin Hill
Palatine Park District
|
Palatine Park District | 17 | – | PB | |
3 |
Colin Kingsley
Scout Aquatics
|
Scout Aquatics | 16 | – | PB | |
4 |
Nathan Mudry
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 15 | +1.1% | SB | |
5 |
Gabriel Beutel
Blue Devil Swim Club
|
Blue Devil Swim Club | 14 | -0.4% | ||
6 |
Daniel Allard
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 13 | -3.6% | ||
7 |
Benton Greenberg
Lake Geneva Swim Club
|
Lake Geneva Swim Club | 12 | – | PB | |
8 |
Ethan Marunde
Palatine Park District
|
Palatine Park District | 11 | – | ||
9 |
Jack Wojtowicz
Palatine Park District
|
Palatine Park District | 9 | – | ||
10 |
Jarrett Lobitz
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | 7 | – | ||
11 |
Rick Hamann
Mundelein Mustang Swim Club
|
Mundelein Mustang Swim Club | 6 | – | PB | |
12 |
Apollos Burcham
Coho Swim Club
|
Coho Swim Club | 5 | – | PB | |
13 |
Tommy Anderson
Lake Geneva Swim Club
|
Lake Geneva Swim Club | 4 | – | PB | |
14 |
Hayden Kim
Palatine Park District
|
Palatine Park District | 3 | – | ||
15 |
Max Li
Palatine Park District
|
Palatine Park District | 2 | – | PB | |
16 |
Tyler Werner
Palatine Park District
|
Palatine Park District | 1 | – | PB | |
17 |
Robert Carlson
PX3 - Pleasant Prairie Patriots
|
PX3 - Pleasant Prairie Patriots | – | – | PB | |
18 |
Charlie Hamann
Mundelein Mustang Swim Club
|
Mundelein Mustang Swim Club | – | – | ||
19 |
Carson Biller
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | – | PB | |
20 |
Sam Singer
Coho Swim Club
|
Coho Swim Club | – | – | ||
21 |
Ethan Noffsinger
HPAC
|
HPAC | – | – | PB | |
22 |
Ben Shapiro
Coho Swim Club
|
Coho Swim Club | – | – | PB | |
23 |
Motya Sipin
Mundelein Mustang Swim Club
|
Mundelein Mustang Swim Club | – | – | ||
24 |
Jonah Park
Blue Devil Swim Club
|
Blue Devil Swim Club | – | – | ||
25 |
Joseph Farrell
Palatine Park District
|
Palatine Park District | – | – | ||
26 |
Gregor Sharp
Scout Aquatics
|
Scout Aquatics | – | – | PB | |
27 |
Benjamin Ravenscraft
Mundelein Mustang Swim Club
|
Mundelein Mustang Swim Club | – | – | ||
28 |
Edward Menso
Palatine Park District
|
Palatine Park District | – | – | ||
29 |
Maxwell Paradis
Chicago Latin Swim Club
|
Chicago Latin Swim Club | – | – | PB | |
30 |
Matthew Geils
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | – | – | PB | |
31 |
Connor Braatz
Oregon Community Swim Club
|
Oregon Community Swim Club | – | – | PB | |
32 |
Ryan Yoon
Palatine Park District
|
Palatine Park District | – | – | PB | |
33 |
Timmy McInerney
Mundelein Mustang Swim Club
|
Mundelein Mustang Swim Club | – | – | PB | |
34 |
John Pinn
Scout Aquatics
|
Scout Aquatics | – | – | ||
35 |
Colin Symons
Chicago Latin Swim Club
|
Chicago Latin Swim Club | – | – | PB | |
– |
Evan Berndt
Blue Devil Swim Club
|
Blue Devil Swim Club | – | – |