Login
Register
Login
Register
Home
Meets
Top Times
Team Rankings
Recruiting
Videos
Meet Simulator
Help
Close
Home
Meets
Top Times
Team Rankings
Recruiting
Videos
Meet Simulator
Help
FG PST Sr. LCM Sectional Qualifier
Completed
Feb 11, 2017
LCM
Plantation, FL
FG PST Sr. LCM Sectional Qualifier
Meet Dashboard
400 Free
Event
50 Free
100 Free
200 Free
400 Free
1500 Free
50 Back
100 Back
200 Back
50 Breast
100 Breast
200 Breast
50 Fly
100 Fly
200 Fly
200 IM
400 IM
200 Free Relay
200 Medley Relay
Women
Gender
Men
Women
Timed Finals
Name
Team
Time
Score
Imp
1
Mary Smutny
AK Sharks
AK Sharks
4:28.48
20
–
2
Kathleen Golding
South Florida Aquatic Club
South Florida Aquatic Club
4:28.74
17
–
PB
3
Alexandra Meszaros
Pine Crest
Pine Crest
4:33.04
16
–
4
Victoria Miyamoto
Pine Crest
Pine Crest
4:33.62
15
+3.3%
PB
5
Giulia Guerra Montes
Pine Crest
Pine Crest
4:34.41
14
+2.1%
PB
6
Alessandra Baldari
North Palm Beach
North Palm Beach
4:37.05
13
–
7
Rachel Contich
Pine Crest
Pine Crest
4:38.69
12
+4.6%
PB
8
Ulrike Tovilla
Azura Florida Aquatics
Azura Florida Aquatics
4:44.98
11
+1.7%
SB
9
Annabella Lyn
Pine Crest
Pine Crest
4:45.66
9
+2.4%
PB
10
Marianna Serrao
South Florida Aquatic Club
South Florida Aquatic Club
4:46.71
7
–
PB
11
Marissa Brannan
Pine Crest
Pine Crest
4:48.06
6
–
12
Sidney Starman
Flying Fish Swim Club (Florida)
Flying Fish Swim Club (Florida)
4:50.20
5
–
13
Andrea Van Den Berg
Azura Florida Aquatics
Azura Florida Aquatics
4:50.40
4
-2.5%
14
Moore Audrey
St Thomas Swimming Association
St Thomas Swimming Association
4:51.29
3
–
PB
15
Kasey Jordan
Hammerhead Aquat
Hammerhead Aquat
4:54.29
2
+1.7%
PB
16
Amanda Kopas
Swim Fort Lauderdale
Swim Fort Lauderdale
4:54.55
1
–
17
Barbara Bernal
Azura Florida Aquatics
Azura Florida Aquatics
4:56.36
–
+0.8%
SB
18
Anna Montgomery
Pine Crest
Pine Crest
4:58.46
–
+3.3%
SB
19
Abolade Oyetunji
South Florida Aquatic Club
South Florida Aquatic Club
4:59.64
–
–
20
Samantha Litman
TS Aquatics
TS Aquatics
5:00.20
–
–
21
Carter Maltby
St Thomas Swimming Association
St Thomas Swimming Association
5:05.94
–
–
PB
22
Paige Munna
Flood Aquatics Swim Team
Flood Aquatics Swim Team
5:10.98
–
–
23
Megan Smith
Plantation Swim Team
Plantation Swim Team
5:13.56
–
–
24
Alexandra Crespo
South Florida Aquatic Club
South Florida Aquatic Club
5:19.14
–
–
25
Rachel Llanos
Plantation Swim Team
Plantation Swim Team
5:51.41
–
–
–
Emily Trieu
Flood Aquatics Swim Team
Flood Aquatics Swim Team
DQ
–
–
Events
Close
Dummy text
1
200 Medley Relay Mixed
2
200 Free Relay Mixed
3
200 Free Women
4
200 Free Men
5
400 IM Women
6
400 IM Men
7
200 Fly Women
8
200 Fly Men
9
50 Free Women
10
50 Free Men
11
200 Back Women
12
200 Back Men
13
100 Breast Women
14
100 Breast Men
15
50 Fly Women
16
50 Fly Men
17
50 Back Women
18
50 Back Men
19
1500 Free Women
20
1500 Free Men
21
200 IM Women
22
200 IM Men
23
100 Free Women
24
100 Free Men
25
100 Fly Women
26
100 Fly Men
27
400 Free Women
28
400 Free Men
29
200 Breast Women
30
200 Breast Men
31
100 Back Women
32
100 Back Men
33
50 Breast Women
34
50 Breast Men
Events
Events
50 Free
100 Free
200 Free
400 Free
800 Free
1500 Free
50 Back
100 Back
200 Back
50 Breast
100 Breast
200 Breast
50 Fly
100 Fly
200 Fly
200 IM
400 IM
200 Free Relay
400 Free Relay
800 Free Relay
200 Medley Relay
400 Medley Relay
1M Diving
3M Diving
Platform Diving