Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
JD Bengston
Tiftarea Tidal Wave Swim Team
|
Tiftarea Tidal Wave Swim Team | 11 | +0.3% | PB | |
2 |
Beau Bengston
Tiftarea Tidal Wave Swim Team
|
Tiftarea Tidal Wave Swim Team | 9 | -0.5% | ||
3 |
Logan Ingerick
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | 8 | – | PB | |
4 |
Joey Burns
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 7 | – | ||
5 |
Peyton Walters
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | 6 | – | PB | |
6 |
Gavin Teague
Pipeline Swimmin
|
Pipeline Swimmin | 5 | – | ||
7 |
Logan Thornsberry
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | 4 | – | PB | |
8 |
Dante Desrosier
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | 3 | – | ||
9 |
Miguel Turcios
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team | 2 | – | ||
10 |
Alek Kacpura
Pipeline Swimmin
|
Pipeline Swimmin | 1 | – | PB | |
11 |
Justin Chang
Swim Macon Aquatic Club
|
Swim Macon Aquatic Club | – | – | ||
12 |
Rishi Karpur
Pipeline Swimmin
|
Pipeline Swimmin | – | – | PB | |
13 |
Jake Burns
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | – | – | ||
14 |
Kenny Roth
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | – | – | PB | |
15 |
Charles Gaines
Swim Macon Aquatic Club
|
Swim Macon Aquatic Club | – | – | PB | |
16 |
Geoffery Trieloff
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
17 |
Denis Dapo
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | – | – | PB | |
18 |
John Conor Deneault
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | – | – | PB | |
19 |
Jackson Smith
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | – | – | PB | |
20 |
Peyton Kirby
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | – | +0.9% | PB | |
21 |
Jacob Morton
Swim Macon Aquatic Club
|
Swim Macon Aquatic Club | – | +0.8% | PB | |
22 |
David Peng
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | – | – | PB | |
23 |
Dalton Roszel
Lakewood Ranch
|
Lakewood Ranch | – | – | PB | |
24 |
Allan Purvis
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | – | – | ||
25 |
Andrew Crone
Velocity Swimming
|
Velocity Swimming | – | – | ||
26 |
Victor Kunin
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team | – | +5.0% | PB | |
27 |
Glynn Morgan
Pipeline Swimmin
|
Pipeline Swimmin | – | – | ||
28 |
Mason Edwards
Velocity Swimming
|
Velocity Swimming | – | – | ||
29 |
Sean Kenny
Velocity Swimming
|
Velocity Swimming | – | – | PB | |
30 |
Andrew Nuth
Elite Swim Program
|
Elite Swim Program | – | – | ||
31 |
Suvan Giri
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | ||
32 |
Dominic Meler
Velocity Swimming
|
Velocity Swimming | – | – | ||
33 |
Luis Canino
Velocity Swimming
|
Velocity Swimming | – | – | ||
34 |
James Curtis
Velocity Swimming
|
Velocity Swimming | – | – | ||
35 |
Lucas Molina
Swim Florida
|
Swim Florida | – | +0.7% | PB | |
36 |
Jake Conroy
Florida Elite Swimming
|
Florida Elite Swimming | – | – | ||
37 |
Jacob Byrd
Lakewood Ranch
|
Lakewood Ranch | – | – | ||
– |
Gabriel Koutin
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | NS | – | – | |
– |
Hunter Perry
Pipeline Swimmin
|
Pipeline Swimmin | NS | – | – | |
– |
Tyler Roberton
Unattached
|
Unattached | NS | – | – |