Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zoe Skirboll
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | 11 | – | PB | |
2 |
Abby Meyer
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | 9 | – | PB | |
3 |
Inde Patterson
Moon Aqua Club
|
Moon Aqua Club | 8 | – | PB | |
4 |
Maggie Mallett
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | 7 | – | PB | |
5 |
Molly Smyers
Allegheny North
|
Allegheny North | 6 | – | PB | |
6 |
Ella Ogden
Allegheny North
|
Allegheny North | 5 | – | PB | |
7 |
Ellie macphail
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | 3 | +5.1% | PB | |
7 |
Charlotte Jones
Greater Pittsburgh Aquatic Club
|
Greater Pittsburgh Aquatic Club | 3 | – | PB | |
9 |
Ella Holland
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | 2 | +1.9% | PB | |
10 |
Greta Gidley
Farmington Family YMCA
|
Farmington Family YMCA | 1 | – | PB | |
11 |
Mallory Dondorfer
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | +4.5% | PB | |
12 |
Bella Barragate
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | +5.8% | PB | |
13 |
Mia Bautz
Town Wrecker Swim Team
|
Town Wrecker Swim Team | – | – | PB | |
14 |
Carrie Caniglia
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA
|
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA | – | – | PB | |
15 |
Kara Mihm
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | PB | |
16 |
Megan Bouton
Town Wrecker Swim Team
|
Town Wrecker Swim Team | – | – | PB | |
17 |
Bella Stefanowicz
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | – | – | PB | |
18 |
Natalie Fosberg
Star Swimming
|
Star Swimming | – | – | ||
19 |
Sydney Bare
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | +3.6% | PB | |
20 |
Evie Lewis
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA
|
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA | – | – | PB | |
21 |
Jasmine Chen
Unattached
|
Unattached | – | +0.3% | PB | |
22 |
Bridget Zagrobelny
East Aurora Swim Team
|
East Aurora Swim Team | – | – | PB | |
23 |
Tori Culotta
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | PB | |
24 |
Abbie Griffith
Butler YMCA Aquatic Club
|
Butler YMCA Aquatic Club | – | – | PB | |
25 |
Delaney Patterson
Belle Vernon Swim Club
|
Belle Vernon Swim Club | – | – | PB | |
26 |
Emily Blake
Star Swimming
|
Star Swimming | – | – | PB | |
27 |
Quinn Frost
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | PB | |
28 |
Celeste Keyes
Golden Comets Swim Club
|
Golden Comets Swim Club | – | – | PB | |
29 |
Sally Hathaway
Bethel Park Recreation
|
Bethel Park Recreation | – | – | PB | |
30 |
Sarah Kuchma
North Hills Aquatic
|
North Hills Aquatic | – | – | PB | |
31 |
Meredith Reese
Mount Lebanon Aqua Club
|
Mount Lebanon Aqua Club | – | – | PB | |
32 |
Kate Petkov
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | PB | |
32 |
Olivia Kisow
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | ||
34 |
Mackenzie DeWitt
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | – | PB | |
34 |
Emily Presley
North East Ohio Nemesis
|
North East Ohio Nemesis | – | – | PB | |
36 |
Randi Booth
Norwin Aqua Club
|
Norwin Aqua Club | – | – | ||
37 |
Lucy Reber
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | – | PB | |
38 |
Gianna Leffler
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | – | ||
39 |
Ellie Tesluk
Star Swimming
|
Star Swimming | – | – | ||
40 |
Alexandra Jaffe
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr)
|
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr) | – | – | PB | |
41 |
Jordan Truelsch
Swim United
|
Swim United | – | +3.9% | PB | |
42 |
Julia DelliCarri
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | ||
43 |
Ella Mikulec
Town Wrecker Swim Team
|
Town Wrecker Swim Team | – | – | PB | |
44 |
Katie Oates
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | PB | |
45 |
Ethena Conzemius
Peters Township
|
Peters Township | – | – | PB | |
46 |
Grace Myers
Bethel Park Recreation
|
Bethel Park Recreation | – | – | PB | |
47 |
Paige Salmon
Town Wrecker Swim Team
|
Town Wrecker Swim Team | – | – | ||
48 |
Magen Barrante
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | PB | |
49 |
Peri Gaguzis
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | – | – | PB | |
50 |
Katherine Jones
Town Wrecker Swim Team
|
Town Wrecker Swim Team | – | – | PB | |
51 |
Ria Dietz
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | – | – | ||
52 |
Rosalie Van Deusen
Greater Pittsburgh Aquatic Club
|
Greater Pittsburgh Aquatic Club | – | – | PB | |
53 |
Catie Kress
Hampton Dolphins
|
Hampton Dolphins | – | – | PB | |
54 |
Emma Fiorta
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | PB | |
55 |
Malayna Mancinelli
Farmington Family YMCA
|
Farmington Family YMCA | – | – | ||
56 |
Katalina Wang
Peters Township
|
Peters Township | – | – | PB | |
57 |
Natalia Panizzi
Team Pittsburgh Aquatics
|
Team Pittsburgh Aquatics | – | – | PB | |
58 |
Isabella Dietz
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | ||
59 |
Kaley Ream
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | +1.6% | PB | |
60 |
Sophia Schlichting
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | ||
61 |
Brooke Thompson
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | – | PB | |
62 |
Tera Brilmyer
Firestone Akron
|
Firestone Akron | – | +2.1% | PB | |
63 |
Annie Krusinski
Swim United
|
Swim United | – | – | PB | |
64 |
Bella Henzler
Hampton Dolphins
|
Hampton Dolphins | – | – | PB | |
65 |
Annika Albright
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | – | – | PB | |
66 |
Hannah Morelli
Mount Lebanon Aqua Club
|
Mount Lebanon Aqua Club | – | – | PB | |
67 |
Bonnie Bautz
Town Wrecker Swim Team
|
Town Wrecker Swim Team | – | – | PB | |
68 |
Ashley Chase
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | PB | |
69 |
Mia Nagle
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA
|
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA | – | -1.3% | ||
70 |
Jordan Anderson
Canton City Swimming
|
Canton City Swimming | – | – | PB | |
71 |
Grace Wyszynski
Firestone Akron
|
Firestone Akron | – | +3.8% | PB | |
72 |
Jewel Thomas
North Hills Aquatic
|
North Hills Aquatic | – | – | ||
73 |
Kendall Craig
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | – | – | ||
74 |
Natalie Carlantonio
Slippery Rock Swim Team
|
Slippery Rock Swim Team | – | -1.1% | ||
75 |
Megan Tomasic
Moon Aqua Club
|
Moon Aqua Club | – | – | PB | |
76 |
Jordyn Heggen
Norwin Aqua Club
|
Norwin Aqua Club | – | +1.3% | PB | |
77 |
Morgan Ingalls
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | PB | |
78 |
Lydia Molinero
Peters Township
|
Peters Township | – | – | PB | |
79 |
Abby Perry
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | – | – | PB | |
80 |
Suriyathai Pathammavong
Golden Comets Swim Club
|
Golden Comets Swim Club | – | – | PB | |
81 |
Gracie Girts
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | ||
82 |
Olivia Benson
Hubbard Swim Club
|
Hubbard Swim Club | – | +0.9% | PB | |
83 |
Maeve Russell
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | – | PB | |
84 |
Danielle Sutterlin
Hampton Dolphins
|
Hampton Dolphins | – | – | PB | |
85 |
Claire Pophal
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | PB | |
86 |
Sarah Todaro
Norwin Aqua Club
|
Norwin Aqua Club | – | – | ||
87 |
Ella Russell
Lakeshore Swim Club
|
Lakeshore Swim Club | – | +5.3% | PB | |
88 |
Amy Zhao
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | -4.8% | ||
89 |
Sabine Branford
Farmington Family YMCA
|
Farmington Family YMCA | – | – | ||
90 |
Kristen Sipple
Greater Pittsburgh Aquatic Club
|
Greater Pittsburgh Aquatic Club | – | – | PB | |
91 |
Mia Cutenese
North Hills Aquatic
|
North Hills Aquatic | – | – | ||
92 |
Molly O'Brien
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA
|
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA | – | – | PB | |
93 |
Maddie Mahoney
North Hills Aquatic
|
North Hills Aquatic | – | – | PB | |
94 |
Jenna Bell
Greater Latrobe Aqua Club
|
Greater Latrobe Aqua Club | – | – | PB | |
95 |
Veronica Mann
West Allegheny Aqua Club
|
West Allegheny Aqua Club | – | +0.3% | PB | |
96 |
Sydney Saba
Mount Lebanon Aqua Club
|
Mount Lebanon Aqua Club | – | – | PB | |
97 |
Lily Bard
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | ||
98 |
Bria Zegarelli
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | ||
99 |
Megan Goettler
Butler YMCA Aquatic Club
|
Butler YMCA Aquatic Club | – | – | PB | |
100 |
Megan Shaw
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | – | – | PB | |
101 |
Delaney Kennedy
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | ||
102 |
Hannah Archer
Moon Aqua Club
|
Moon Aqua Club | – | – | PB | |
103 |
Nina Harpster
Mount Lebanon Aqua Club
|
Mount Lebanon Aqua Club | – | – | PB | |
104 |
Mia Mackovich
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | ||
105 |
Ella Herr
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | PB | |
105 |
Riley Connelly
Moon Aqua Club
|
Moon Aqua Club | – | – | PB | |
107 |
Kristen Leibensperger
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA
|
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA | – | – | PB | |
108 |
Elise Horton
Swim United
|
Swim United | – | +0.1% | PB | |
109 |
Ryleigh Brown
Springfield Family YMCA (Ohio)
|
Springfield Family YMCA (Ohio) | – | +1.0% | PB | |
110 |
Gracie Duchon
YMCA Geauga Otters
|
YMCA Geauga Otters | – | – | ||
111 |
Sarah Clark
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | ||
112 |
Zilin Zhang
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | -2.8% | ||
113 |
Maddie Love
Bethel Park Recreation
|
Bethel Park Recreation | – | – | PB | |
114 |
Piper Pardee
Greater Latrobe Aqua Club
|
Greater Latrobe Aqua Club | – | – | PB | |
115 |
Sharon Liu
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | ||
116 |
Trinity Patterson
Moon Aqua Club
|
Moon Aqua Club | – | – | PB | |
117 |
Reese Hill
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | -2.4% | ||
118 |
Jenny Hiles
Greater Latrobe Aqua Club
|
Greater Latrobe Aqua Club | – | – | ||
119 |
Lane Grey
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | +4.3% | PB | |
– |
Catelyn Chase
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | ||
– |
Grace Bodrock
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | NS | – | – | |
– |
Morgan Matyas
Nickel City
|
Nickel City | NS | – | – |