1
|
Laura Simon
Y-Spartaquatics
|
Y-Spartaquatics
|
|
20
|
–
|
PB
|
2
|
Kelly Ann Baird
SWIM TYDE
|
SWIM TYDE
|
|
17
|
–
|
|
3
|
Carly Munchel
West Shore YMCA
|
West Shore YMCA
|
|
16
|
–
|
PB
|
4
|
Courtney Beidler
Tri-Hampton Family Branch YMCA
|
Tri-Hampton Family Branch YMCA
|
|
15
|
–
|
|
5
|
Genevieve Miller
SWIM TYDE
|
SWIM TYDE
|
|
14
|
+1.9%
|
PB
|
6
|
Emily Launer
Kishwaukee YMCA Dekalb County
|
Kishwaukee YMCA Dekalb County
|
|
13
|
–
|
PB
|
7
|
Rachel Wilson
SWIM TYDE
|
SWIM TYDE
|
|
12
|
–
|
PB
|
8
|
Carrie Chibe
NWDupage YMCA / BR Ryall Swim Club
|
NWDupage YMCA / BR Ryall Swim Club
|
|
11
|
–
|
PB
|
9
|
Rebecca Maher
Hamden-North Hav
|
Hamden-North Hav
|
|
9
|
–
|
PB
|
10
|
Megan Happ
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA
|
|
7
|
–
|
|
11
|
India Boland
YMCA of the North Shore
|
YMCA of the North Shore
|
|
6
|
–
|
PB
|
12
|
Carrigan Eckels
West Shore YMCA
|
West Shore YMCA
|
|
5
|
–
|
|
13
|
Megan Alexander
YMCA of the North Shore
|
YMCA of the North Shore
|
|
4
|
–
|
|
14
|
Sara Pardue
NWDupage YMCA / BR Ryall Swim Club
|
NWDupage YMCA / BR Ryall Swim Club
|
|
3
|
–
|
PB
|
15
|
Jamie Osborn
Y-Spartaquatics
|
Y-Spartaquatics
|
|
2
|
–
|
|
16
|
Sara Craft
Wyckoff Family YMCA
|
Wyckoff Family YMCA
|
|
1
|
–
|
|
17
|
Grace Counts
Powel Crosley Jr. YMCA
|
Powel Crosley Jr. YMCA
|
|
–
|
–
|
|
18
|
Kate Taylor
Kishwaukee YMCA Dekalb County
|
Kishwaukee YMCA Dekalb County
|
|
–
|
–
|
PB
|
19
|
Ellie Roeing
NWDupage YMCA / BR Ryall Swim Club
|
NWDupage YMCA / BR Ryall Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
20
|
Colleen McCormack
YMCA of the North Shore
|
YMCA of the North Shore
|
|
–
|
–
|
|
21
|
Sarah Kaneshiki
Greater Johnstown Community YMCA
|
Greater Johnstown Community YMCA
|
|
–
|
–
|
PB
|
22
|
Courtney Weaver
Flint Falcons
|
Flint Falcons
|
|
–
|
–
|
|
23
|
Carolyn Carter
Countryside YMCA
|
Countryside YMCA
|
|
–
|
–
|
|
24
|
Anna Blair Bullock
SWIM TYDE
|
SWIM TYDE
|
|
–
|
–
|
|
25
|
Grace Baird
SWIM TYDE
|
SWIM TYDE
|
|
–
|
–
|
|
26
|
Riley Leblanc
YMCA of the North Shore
|
YMCA of the North Shore
|
|
–
|
–
|
PB
|
27
|
Stephanie Nguyen
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
|
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
|
|
–
|
–
|
PB
|
28
|
Valerie Jones
Kishwaukee YMCA Dekalb County
|
Kishwaukee YMCA Dekalb County
|
|
–
|
–
|
|
29
|
Sarah Ford
CFY Swimming
|
CFY Swimming
|
|
–
|
–
|
PB
|
30
|
Kelsey Reid
Flint Falcons
|
Flint Falcons
|
|
–
|
–
|
PB
|
31
|
Megan Foran
Y Greater Monmouth Swim Team
|
Y Greater Monmouth Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
32
|
Kimberly Kaller
Somerset County YMCA
|
Somerset County YMCA
|
|
–
|
–
|
|
33
|
Claire Keithly
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA
|
|
–
|
–
|
|
34
|
Alexandria Koukos
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
|
Cheshire Y/Sea Dog Swim C
|
|
–
|
–
|
|
35
|
Claire Winkler
Stingrays Swim Team (Virginia)
|
Stingrays Swim Team (Virginia)
|
|
–
|
–
|
PB
|
36
|
Madeline Bowe
Cavalier Aquatics
|
Cavalier Aquatics
|
|
–
|
–
|
PB
|
37
|
Natalie Bolin
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins
|
|
–
|
–
|
|
38
|
Jennifer Rothe
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins
|
|
–
|
–
|
|
39
|
Jennifer Schmitz
Kettering South YMCA
|
Kettering South YMCA
|
|
–
|
–
|
|